Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Red Bull Grand Prix of The Americas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se sad Vinales ne pominje kao Marquez pre? Srdjanu su i Cortese matorac na KTMu i Salom bili jednaki ako ne i bolji od Vinalesa, a iz aviona se videlo sa je Mav tata za njih. Obratite paznju koliko je bolki od konkurencike iz Moto2, od ljudi koji voze ru godinama. Rabat pobediop prvi put prosle godine. Luthi nedefinisan, korektan vozac ali fali mu jos nesto da bi bio sampion. Ostali isto samo gore od Rabata. Malo da se skrene prica sa Marca na mog vozaca samo pratite Vinalesa ove sezone i uzivajte.

    Comment


    • Ja recimo Markeza gotivim i smatram ga negde naslednikom Rosija. Razlog, kao i Rosi kada je bio klinac, mooda kao lubenice i ganjanje onog cudovista ispod sebe bez pardona. Cinjenica je da ima najbolji motor, ali ga ima i Pedrosa... Ono sto ga odvaja od Lorenca i Fetela (sa kime ga je neko poredio) je taj sto Markez nikada ne kuka na motor, gume, probleme sa preticanjima, itd... Kada bi mu rekli da u sledecoj trci vozi trokolicu, opet bi pobedio, jebe se njemu...

      Comment


      • Originally posted by KERSDRS View Post
        Sto se sad Vinales ne pominje kao Marquez pre? Srdjanu su i Cortese matorac na KTMu i Salom bili jednaki ako ne i bolji od Vinalesa, a iz aviona se videlo sa je Mav tata za njih. Obratite paznju koliko je bolki od konkurencike iz Moto2, od ljudi koji voze ru godinama. Rabat pobediop prvi put prosle godine. Luthi nedefinisan, korektan vozac ali fali mu jos nesto da bi bio sampion. Ostali isto samo gore od Rabata. Malo da se skrene prica sa Marca na mog vozaca samo pratite Vinalesa ove sezone i uzivajte.

        Vidi, ja jedva cekam da Maverik avanzuje u motogp, bice lom sa Markezom u najavi...

        Comment


        • Originally posted by tantuz View Post
          Ono sto ga odvaja od Lorenca i Fetela (sa kime ga je neko poredio) je taj sto Markez nikada ne kuka na motor, gume, probleme sa preticanjima, itd... Kada bi mu rekli da u sledecoj trci vozi trokolicu, opet bi pobedio, jebe se njemu...

          edit: vinjales je jedan od retkih vozaca koji se brzo prilagodjava,kao i marquez uostalom,brzo ce on u moto gp
          Last edited by miha92; 15-04-14, 09:25.
          MESSI 10

          Comment


          • Drugari da se ne lazemo, klinac je vanserijski talenat, i u pravu ste , ne moze svako da ga voli, ali moze malo da pokaze postovanje za ovo sto je ,i za ono sto ce tek uraditi, jedino mogu reci je to da je moja ljubav prema njemu proizasla iz cinjenice, da me u veliko podseca na Rosija , ne samo po voznji , nego i ponasanju, koje je toliko skinuo od istoga , i sto moram primetiti da mu nekako bas lezi..Uvek nasmejan, nikada se ne zali, sta ima to pokaze, pada ustaje nastavlja dalje, voli da se igra protivnikom, jednostavno da ga izbaci iz koloseka, a to se i videlo na samom startu, ubedjen sam da na onu gresku Lorenca ima barem 45% uticaja, a tako je isto radio i Rosi sa Seteom , Maxom , i mnogim drugima...Duga je karijera pred njime, a dali moze da ponovi uspeh Rosija, mislim da ne moze...toliko od mene

            Edit: Da se razumemo, i ako ga volim , ne bih voleo da pobedi u svakoj trci u sezoni, jel motogp volim i pratim i pre nego sto se on rodio..ubila bi nas monotonija :P
            Last edited by tasa01; 15-04-14, 09:43.
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • Originally posted by miha92 View Post

              edit: vinjales je jedan od retkih vozaca koji se brzo prilagodjava,kao i marquez uostalom,brzo ce on u moto gp
              Vinales mozda nije tako lucidan kao Marquez, ali je izuzetno proracunat i jako zreo za svoje godine. Pretprosle godine je imao dosta pobeda ali puno puta je i izleteo. Prosle godine je bilo za dlaku, sada vozi bez pritiska i videce se tek sta moze

              Comment


              • Originally posted by miha92 View Post
                aj prvo pogledaj malo nesto pa onda pisi,navescu ti jedan primer : silverston prosle godine,u warm up-u pada,povredi rame i vozi vrlo konkurentno..nema harizmu,pa cujes li ti sebe..ko ima,lorenzo sa onim facama i kukanjem..
                kao prvo uzmi knjigu pa procitaj sta je harizma a ako je on ima onda super a kao drugo na svakoj trci neko povredi rame ( kljucnu kost ) pa sedne i vozi ti odavde znas tezinu njegove povrede iz te trke i nisam mislio na te povrede i naravno ne zelim mu to vec na ozbiljnije imali su je i Lorenco,Pedrosa pa i Rosi. Xxaxaxa ima xarizmu ima je kao tele kad pustis na livadu......

                Comment






                • Comment


                  • Реч харизма (грч. χάρισμα - дар) означава ретку особину људских бића да поседују јак шарм и привлачну личност а некад и јаку способност убеђивања и неприсилног усмерења тока разговора у жељеном смеру.

                    У Хришћанству, харизма представља дар светог Духа, односно благодат.

                    Comment


                    • Haha wikipedia cuvena. Po tom pitanju, van staze, decko je sasvim obican. Nije namcor, ali nije ni licnost tipa Rosija.
                      Opet kazem glupo bi bili da imitira Rosija i da bude kao on. I treba da bude svoj.
                      Nego ocekuje li ko da Fenati moze do titule u Moto3?

                      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by meca View Post
                        kao prvo uzmi knjigu pa procitaj sta je harizma a ako je on ima onda super a kao drugo na svakoj trci neko povredi rame ( kljucnu kost ) pa sedne i vozi ti odavde znas tezinu njegove povrede iz te trke i nisam mislio na te povrede i naravno ne zelim mu to vec na ozbiljnije imali su je i Lorenco,Pedrosa pa i Rosi. Xxaxaxa ima xarizmu ima je kao tele kad pustis na livadu......
                        ajde posto si ti strucnjak,ja jbg nisam,sta cu,objasni mi sta je harizma..cekaj to sad delimo povrede,nije te nego ove druge,trece..jel moze u te druge da se svrsta lom noge,ako ne onda svrstaj ti gde treba
                        edit.. izvinjavam se,sad videh da si dao definiciju..cekaj ako on nema sarm,kao i doktor uostalom,ko ima,lorenco??
                        Last edited by miha92; 15-04-14, 14:25.
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Xxaxaxax bez nervoze naravno ja nisam strucnjak a i sam znas da noga moze kao i sve drugo da se polomi manje ili vise sa takvim ili onakvim posledicama ali nema veze da smirimo strasti ima vremena pokazace se sta i kako. i bez ljutnje ti imas svoje ja svoje misljenje mozemo po malo da polemisemo i mislim da je to ok... pozz

                          Comment


                          • Originally posted by meca View Post
                            Xxaxaxax bez nervoze naravno ja nisam strucnjak a i sam znas da noga moze kao i sve drugo da se polomi manje ili vise sa takvim ili onakvim posledicama ali nema veze da smirimo strasti ima vremena pokazace se sta i kako. i bez ljutnje ti imas svoje ja svoje misljenje mozemo po malo da polemisemo i mislim da je to ok... pozz
                            normalno,ovde smo svi da bi izneli svoje misljenje..ok je da ti ne volis markeza ali to ne znaci da nema harizmu,i nije potrebno objasnjenje znam sta je..zato sam odgovorio onako..pozz
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Originally posted by KERSDRS View Post
                              Al bukvalno nikada nije imao tezak period...
                              Imao je operaciju na otvorenom oku između 2011. i 2012, ako to nije težak period ne znam šta je. Drugo, prošla godina je na najbolji mogući način pokazala da je totalni bullshit da je imao bolji motor u Moto2 od ostalih - em je Suter bio očaj u odnosu na Kalex, nešto što niko nije hteo ni da čuje tokom 2011. i 2012. iako su svi ljudi u padoku govorili o tome, em je namazao Pedrosu, koji je poznati kvalitet, u prvoj godini, a namazao je i sve ostale. Treće, u 125ccm vozio je Debri tokom 2010. koji je bio rebrendirana Aprillia. U teoriji isti motori, u praksi malo sutra. Nigde Derbija cele 2011, mučeni Zarco ga je vozio (u Moto2 se vidi da je veći talenat od Terola) i mučio se sa Nicolasom cele te godine. Da, malo je bilo i do njega i njegove lude glave, ali Marquez je sa tim motorom uzeo 10 pobeda prethodne godine (i namazao tog istog Terola sa kojim se Zarco mučio godinu dana kasnije). Pao je sa vodeće pozicije u Indianapolisu, nota bene, tako da je trebao da ima 11...

                              Originally posted by KERSDRS View Post
                              Haha wikipedia cuvena. Po tom pitanju, van staze, decko je sasvim obican. Nije namcor, ali nije ni licnost tipa Rosija.
                              Opet kazem glupo bi bili da imitira Rosija i da bude kao on. I treba da bude svoj.
                              Nego ocekuje li ko da Fenati moze do titule u Moto3?

                              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                              Ja ne očekujem, nije dovoljno veliki radnik, a i taj tim treba da se uhoda, Aki Ajo izvlači apsolutno sve iz svojih vozača, pogledajte gde je Salom bio prošle godine, a gde je sada... Isto za Cortesea, Di Meglia (sad već davne 2008.),pa i Folgera (2011 je bio u Ajo timu i kupio je podijume redovno) u neku ruku...

                              Što se Marca i harizme tiče, dovoljno je da se vidi kez od uha do uha posle svake trke... Sport se promenio, mladi vozači ne mogu više sebi da priušte da se zafrkavaju kao Rossi krajem 90-ih i početkom novog milenijuma... Hell, Rossi sam ne može više tako da se zafrkava, kamoli ostali...

                              Comment


                              • Vanja predajem se. Pobedio si. Nisam toliko informisan.
                                Ipak i dalje mi je antipatican ali to cu zadrzati za sebe, a preporucujem to i drugima.
                                Mnogo paznje smo mu posvetili na pogresan nacin

                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                                Last edited by Cassius Clay; 15-04-14, 17:27.

                                Comment

                                Working...
                                X