Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komisija nike uzela u obzir elektronske uredjaje. Doneli su odluku iskljucivo na osnovu video snimka.
    Ako je ovo istina onda sta reci.
    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

    Comment


    • Originally posted by Daba View Post
      dobro to sa vracanjima faula je debilno ali hokaj sistem oko golova ili ofsajda mora biti svakako
      zamisli da ga nema u tenisu pa tu bi kradja bili ihaj.
      Eto i u kosarci je uvedeno to pa iskreno nisam video da je nesto to unazadilo igru.
      Trebaju takve stvari ali u strogo propisanim stvarima.
      Ovo oko skoka u dalj je debilno ljudi mogao je vetar bilo sta da napravi trag.
      Meri se odakle je da prostim recnikom to nazovem rupa napravljena u pesku.
      U fudbalu je to nepotrebno po mom mišljenju. Nestaće ta čar kada sudija ne dosudi čist gol za Engleze na SP i oni ispadnu, pa dan danas se to prepričava. Ovako nećemo imati o čemu da pričamo, da lomimo jezike, da se svađamo....baš dosada.

      Tenis ne gledam iskreno da ti kažem, baš zamaranje mozga taj tenis, nekako bi mi lakše palo da kopam kanal nego da gledam teniski meč.

      Comment


      • Elektronski uređaj je izmjerio skok u roku od 30 sekundi. Oni su samo odbranili video snimkom.

        Comment


        • Noto car
          Niko ne spori da se broj otkačio nego da li je stvarno napravio trag i da li je na 6,91cm?

          Comment


          • Car je taj Vesa kaže nisu uzeli u obzir elektronski a tako izmjerena daljina 6.91, smatra da smo debili čim tako piše. Čitaj šta sam pisao i ZDF šta je pokazao. Sve je već rečeno a sad ostaje da čitamo ove iz atletskog kako mlate praznu slamu.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              U fudbalu je to nepotrebno po mom mišljenju. Nestaće ta čar kada sudija ne dosudi čist gol za Engleze na SP i oni ispadnu, pa dan danas se to prepričava. Ovako nećemo imati o čemu da pričamo, da lomimo jezike, da se svađamo....baš dosada.

              Tenis ne gledam iskreno da ti kažem, baš zamaranje mozga taj tenis, nekako bi mi lakše palo da kopam kanal nego da gledam teniski meč.
              Nisi oduvek tako razmisljao (vezano za tenis) Brajko moj.
              A ovo sto se tice lomljenja jezika si u pravu, za lomljenje jezika, ali kada se regularnost dovede u pitanje i kada je ozbiljno narusena, onda treba raditi sve da se to ispravi.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • I moram jos jedan post.
                Ivana Spanovic se takmici u sportu (atletskoj disciplini) u kome su pravila jasno definisana. Ona ta pravila vrlo dobro zna (valjda ) i samim svojim ucescima na svim takmicenjima svesno pristaje na ista. Tako da se vrlo dobro zna sta se gde i kako meri prilikom skoka u dalj. Zna to i Ivana i njen trener i ljudi iz organizacije ...
                Znaci da je krivica apsolutno njena i njene ekipe. Ako je ona toliki debil da ne vidi da joj broj landara (priprema se za skok, zagreva se, koncentrise se, ne misli na neke "nebitne" a pokazalo se koliko u stvari bitne stvari), jos veci su ovi sto su sa njom, pa joj ne skrenu paznju, pokusaju da otklone problem.
                I to je u sustini to. Ako na nekoga treba da budemo kivni (a po meni ne treba ni na koga da budemo) onda je to sama Ivana Spanovic. A ne tamo neki sudija, komisija, elektronska kamera koja meri duzinu skoka.
                Last edited by Sandugp; 11-08-17, 22:54.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Nisi oduvek tako razmisljao (vezano za tenis) Brajko moj.
                  A ovo sto se tice lomljenja jezika si u pravu, za lomljenje jezika, ali kada se regularnost dovede u pitanje i kada je ozbiljno narusena, onda treba raditi sve da se to ispravi.
                  Nisam.....voleo sam ga dok sam se ozbiljno kockao, da budem iskren.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Nisam.....voleo sam ga dok sam se ozbiljno kockao, da budem iskren.
                    Hoces reci da si batalio...ili cekas basket pa da juris koseve

                    E i kako gledas na Texas Holdem kocka ili ne?

                    I da ne bude off,znaju se pravila,ko sto kaze Sandugp
                    Last edited by 61563; 11-08-17, 23:00.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Hoces reci da si batalio...ili cekas basket pa da juris koseve

                      E i kako gledas na Texas Holdem kocka ili ne?

                      I da ne bude off,znaju se pravila,ko sto kaze Sandugp
                      Kako kako gledam !? Sve igre sa kartama ako se igraju u pare su kocka.

                      Btw. da se vratimo na temu

                      https://www.facebook.com/IvanaSpanov...type=3&theater

                      Je l ovo oficijalni nalog ?

                      Comment


                      • Ocigledno da jeste zvanican fb

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Još veći bedak..
                          Ivanin glavni cilj mora da bude Tokio 2020.. To je najbitnije..

                          Comment


                          • I na svakom sledecem takmicenju ce biti iz Srbije, kako onda misli da dodje do zlata, ako je to stavila kao razlog zasto sada nije uzela
                            Blamira se ovakvim objavama.
                            Last edited by Mr. Wolf; 11-08-17, 23:50.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment




                            • Svaka joj je na mestu.. Koliko kapiram kod nje je jedina dilema bila da li je broj ostavio trag?

                              Čudna mi je ta objava na tnjiteru..

                              Comment


                              • I kako se sad ova izjava poklapa s twitterom? U izjavi se vidi da je i njoj jasno šta se desilo, a to gore što ste kačili i fb, neko je možda istrčao.

                                Comment

                                Working...
                                X