Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce da je neko ko vodi njen tviter, ako samo ona vodi, onda je objava.......... pogotovo nakon ovakve izjave za rts.
    Last edited by Mr. Wolf; 12-08-17, 00:02.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      I kako se sad ova izjava poklapa s twitterom? U izjavi se vidi da je i njoj jasno šta se desilo, a to gore što ste kačili i fb, neko je možda istrčao.
      Koliko ceniš da je skočila neračunajući papir na leđima?
      Ona je skočila koji cm duža od Reeves.. Oni su izmerili da je ta razdaljina(od guzice ili donjeg dela leđa) do papira oko 14cm.. Da li ti je to realno?

      Comment


      • 7.01-7.02 http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1674066

        Realno je da se odlijepi i leprša 10-ak cm, sve se dešava u velikoj brzini

        Comment


        • Pa majku mu moralo bi da je makar 7.02m?! Kako može da bude 7.01m kada se vidi da je trag desno od ove zlatne linije..I valjda je 7.02m na sredini te zlatne linije?

          Opet sam pogledao skok.. Ivana se dobrim delim leđa "otrese od pesak" tako da će ovo ostati misterija..

          Comment


          • Skokovi se mere elektronski foto senzorima...tako da jedino ako sad krenemo da razvijamo teorije zavere,a to sto je njoj broj ispao pravila se znaju,sama je pogresila ili ko vec o tome treba da vodi racuna,i mozemo mi do sutra da se ljutimo...realnost je takva

            Da se ovo nekom drugom desilo a nasa profitirala mislim da bi vecina Srba ovo gledala drugim ocima i striktno se tad drzala pravila

            Treba uvek biti realan i posten i pre svega iskren prema sebi .

            O situaciji Cavic /Felps moze da se diskutuje.ili recimo ko je pratio kkcz kad te Javor i pored video ripleja pokrade samo zato sto si manji faktor medjuu velikima,ovde ne, njena/njenog tima greska

            Comment


            • Gledaj liniju od 7m i uporedi razmake kod obje, rekao bih da je za nijansu veći razmak kod Amerikanke ili kadar vara. Kad padneš na tu kompjuterizovanu zlatnu trebalo bi da je daljina ista ili nešto manja, ne možemo ovako znati. Jedino što je sigurno da je napravljen amaterski propust koji je bio uočljiv u toku takmičenja, ona uvijek pada unazad

              Comment


              • Noto ti si kadar nevera.. Eto..
                Kažeš da je amerikanka skočila više a Ivanin skok je bio posle njenog..Uočljivo je golim okom da je dalji od gorepomenute..

                Comment


                • Golim okom tebi je jasno ko je više skočio kad pogledaš ovu sliku?
                  Ne znam kakve veze ima ko je skakao poslije koga? Ostrašćeni ste večeras

                  Comment


                  • Jbg.. ova Riise ima bolje zihernadle i poneki X hromozom viška!

                    Comment


                    • Ivanina reakcija je presmijesna, samo ona i njen tim su krivi za taj amaterizam sa brojem. I kosa se racuna isto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kad smo već kod tih s viškom, pogledah atletičarke nekad koje su postavile svjetske rekorde. Zaboravio sam na izgled i bez razmišljanja bih poništio te rekorde. Dovoljno je pogledati u facu i tijelo od Kratochvilove, Koch i sličnih da im sve rekorde poništiš istog momenta. Nemojte ponoviti moju grešku pa se podsjećati, a oni koji ne znaju i bolje da ne znaju.

                        Comment


                        • Kaster Semenja je malo dijete prema Kratocvilovoj
                          sigpic

                          Comment


                          • Semenja bi sve nas odvali(la)o od batina..

                            Comment


                            • Gledaj ti to cudo









                              Zidan ovakve butine nije imao
                              sigpic

                              Comment


                              • I nije samo to dokaz. Van Niekerk bi uzeo zlatnu na 200 da su trčali večeras, jer dan za danom ga ubilo trčanje po jednom. A ta naš/a dragi/a Kratochvilova trči 400m polufinale pa kroz pola sata na 800 finale i 1:54 što Semenya još u životu nije istrčala

                                Comment

                                Working...
                                X