Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Druga kamera ova u nivou sa zemljom..vidi se da telo poklapa trag broja...prvo broj pa telo..nek je i elektornski merenje....ali i on je preko 7m..a ne ispod.

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne znam vam ja ova pravila, ali ovo sa brojem je blago rečeno debilno.

      No svašta se događa u ovom svetu, treba li nešto da nas iznenadi !?

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        sad mi kazi jel se meri prvi dodir ili zadnji dodir kada doskoci
        Dira brojem i poklapa ga ali ide prema naprijed, ne poklapa ga na istom mjestu gdje radi prvi dodir brojem s pijeskom, u tome je suština izmjerenog skoka. Amaterska greška Ivane i od žalbe sigurno ništa.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Evo, ovde se vidi sve.. Nazalost

          Da ova kamera je prava..ona druga niza daje laznu sliku da telo prekriva trag od broja..ovde se lepo vidi.
          E moji amateri!

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jedino u koliko se zbog odlepljenog broja dobijaju neki penali? Pa su joj oduzeli 10 cm ili tako nesto. Jer ona nakon sto je broj dotakao podlogu i sama pada preko toga. A racuna se najblizi trag koji ostavis celim telom u odnosu na liniju skoka.

            Evo sada gledam ovaj snimak i u pravu je noto. Ko je tera da guzi broj na ledja.
            Last edited by Sandugp; 11-08-17, 21:21.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Amaterski, kosa i broj moraju da se zastite da se ne bi gubili cm, u ovom slucaju mozda i zlato.
                sigpic

                Comment


                • Rale Simic na aparatima.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Jooj promasi stazu za stipl cez i ode ona....bila vodeca...
                    Hoho svasta

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 11-08-17, 21:30.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • http://mondo.rs/a1031913/Sport/Ostal...kog-zlata.html

                      Koja slika..
                      Ne mogu da kopiram link..

                      Comment


                      • Pa ona zihenadlama kaci taj broj. Boje da je izolir traku uzela i izlepila to ko covek. Ma smejurija, ma ludilo
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Broj je sastavni dio po logici, jedino ako ne piše striktno u pravilu što čisto sumnjam pa da se žali u tom dijelu.

                          Comment


                          • veselin jevrosimovic‏ @vjevrosimovic 17s18 seconds ago
                            More
                            U kontrolnoj sobi smo jos uvek i cekamo odluku komisije. Uvidom u snimak jedini jasan trag u pesku je otisak preko 7m.
                            Ajde ako ima pravde
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Nek neko kaze Miler-Ubo da joj se broj otkacio pozadi.
                              Ajde Dafne!

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Debilizam realno.

                                Devojka je preskočila 7 metara, valjda to treba suština da bude, koliko si skočio, kakav crni broj, stvarno sve otišlo u tri lepe.

                                Comment

                                Working...
                                X