Announcement

Collapse
No announcement yet.

Atletika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sta su joj nasli..

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Je li izašao snimak na netu? Pokazali su jednom i vidi se kako kači brojem pa ga onda poklapa jer ga povlači sa sobom, tako da ništa od žalbe. Mada, na usporenom ne vidimo daljinu tako da postoji 1% šanse
      zasto nista od zalbe, meri se zadnji trag koji napravis a ona je ledjima napravila a evo i olja ti je ostavila slike pa ti vidi da li vidis igde trag
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • ...

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ali taj usrani broj ni ne moze da ostavi trag na pesku..

          Comment


          • Originally posted by Боги View Post
            Evo sta su joj nasli..

            Bogi ona lezi posle toga preko tog traga .
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Haha i ovaj broj je ostavio trag na 6.91cm.. Ma važi..
              ASS uložio žalbu..

              Comment


              • Pa kako da Bartoleta ostane bez medalje, ipak je ona Svetska i Olimpijska sampionka
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  zasto nista od zalbe, meri se zadnji trag koji napravis a ona je ledjima napravila a evo i olja ti je ostavila slike pa ti vidi da li vidis igde trag
                  Eto iznad Bogi postavio, to je ono što sam i ja vidio. Sigurno barataju instrumentima koji reaguju na dodir, sve je automatizovano danas. Kad na ES komentator kaže da bi broj mogao biti problem i to se desi, onda ne znam šta bih drugo rekao nego okrivio nju ili trenera, bilo koga tamo ko je uz nju.

                  Comment


                  • Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma sve to super i kul, ali realno i ako je nasa ivana je cokerka. Kada god su najvaznija takmicenja u pitanju ona i ako do tada dominira, data nesto zasere. Jbg, to je do glave.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Eto iznad Bogi postavio, to je ono što sam i ja vidio. Sigurno barataju instrumentima koji reaguju na dodir, sve je automatizovano danas. Kad na ES komentator kaže da bi broj mogao biti problem i to se desi, onda ne znam šta bih drugo rekao nego okrivio nju ili trenera, bilo koga tamo ko je uz nju.
                          Bili su instrumenti i kad je Čavić plivao, da se ne lažemo.....

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Eto iznad Bogi postavio, to je ono što sam i ja vidio. Sigurno barataju instrumentima koji reaguju na dodir, sve je automatizovano danas. Kad na ES komentator kaže da bi broj mogao biti problem i to se desi, onda ne znam šta bih drugo rekao nego okrivio nju ili trenera, bilo koga tamo ko je uz nju.
                            sad mi kazi jel se meri prvi dodir ili zadnji dodir kada doskoci
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Bili su instrumenti i kad je Čavić plivao, da se ne lažemo.....
                              Tu je pokraden, nema zbora.

                              Comment


                              • Evo, ovde se vidi sve.. Nazalost

                                Comment

                                Working...
                                X