Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odoh ja, budite fini i dobri, ja cu se javljati, a bacite pogled i na ES, mozda me vidite, ja cu biti ona sa RF kacketom

    uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ajd srecan put...

      tt sa A5 u inat Mi6
      Last edited by miloolja; 10-06-17, 08:42.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Stigla, ovo me sacekalo



        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Baš neobično

          Nije ti se slučajno zagubio prtljag i nedajbože kačket?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Lepo se provedi i maši nam
            I obavezno autogram od velikog Maleka d'uzmeš, to ti je jedinstvena prilika.
            S' čula ?
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Baš neobično

              Nije ti se slučajno zagubio prtljag i nedajbože kačket?
              Nije
              Prtljag je tu, sa svim kacketima, majicama i duksem

              uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Napravi trans "SK Forum <3"
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Kako do daljeg prekidoh pecanje u bari Novakovoj ova barica mi se cini pogodnom za zabaciti odgovor .

                  Zile90
                  Batice moj, ne poznajes me, ali uopste, tako da, nemoj suditi previse o meni preko mojih postova o Novaku.To sto smo drugaciji, ne daje ti za pravo da me etiketiras kako ti zelis, a i neke druge ljude ovde.Ja da nisam veliki Novakov navijac, ne bih bezao celu srednju skolu da gledam njegove meceve i ne bih pravio one klipove za njega, za koje mogu da se usudim da kazem da su bili najbolji na you tubu, barem sa sigurnoscu mogu da kazem da sam ulagao najvise truda.Mene boli to, sto je na samoj prekretnici, kada je bio na samom vrhuncu u mesec i po dana bacio sve niz vodu, a plasim se da ti ljudi nisu vredni toga, da su bili jako sebicni u toj situaciji...Eto, pecaruosu moj, sta mene boli...Smatram da nije mogao da prestigne Rodzera, ali je mogao debelo da mu se priblizi, na jedan ili dva gren slema i to bi imalo snagu da ga izazove za GOAT-a...Ovako, ostaje na 12 Gs, sto je izuzetan rezulatat, ali sam siguran da je decko imao u sebi jos 4 slema, mogu kucu na to da stavim...Eto pecerosu, to je sve, inace, gotivim ja tebe, mislim da si jako pametan i kulturan covek, samo ti mene ne gotivis, sto je totalno ok, ali upamti, ne poznajes me, uopste...
                  Za jedno si u pravu batice.
                  U realnom zivotu tog Zivorada, Ziku ili kako ti je vec ime ne poznajem.
                  Ostavljam mogucnost kako si u tom stvarnom svetu posve drugacija osoba medjutim ovo je virtuelna barustina ovdasnja u kojoj si ti Zile90.
                  Tog pod nikom Zile90 poznajem kao i sve druge iz barustine na osnovu slike koju o sebi tvore svojim pisanjem.
                  Tu sliku kada god pogledam odaje mi mracni defetizam sa primesama fatalizma.
                  Mracio si i kada je islo sjajno a onda si mu dao po gasu kada je krenulo po zlu.
                  Kriza ti je dala osecaj da si na domacem terenu cime si postao agresivniji adresujuci postove ka neistomisljenicima sve u nadi da ce usvojiti tvoju negativnu mantru i to radis ovako:
                  `Ne trebate da se nadate ...`
                  `Da li vam je samo palo na pamet...`
                  `Ovde i dalje ne kapiraju...`
                  `Price i nadanja o bilo kakvom povratku su smesne...`
                  `Kao da niko ne vidi kakva je situacija...`
                  ... i tako redom, ima materijala onoliko.
                  Svaki tvoj post ma kako bio srocen salje jednu te istu poruku - ostavite svaku nadu.
                  Hajde da to saopstis jednom ili par puta pa da te covek i razume, medjutim kako razumeti kada se ponavljanju crnila ne nazire kraj.
                  Ili si mozda ubedjen da imas posla sa osobama kojima odredjene stvari valja ponoviti bar hiljadu puta sto tek nije dobro.

                  Kada je rec o krizi sve vreme potenciram razliku izmedju uzroka i posledica.
                  Porodicu odnosno njene clanove ne vidim ni u jednom scenariju kao uzrok.
                  Last edited by pecaros; 11-06-17, 11:25.
                  sigpic

                  Comment


                  • *Radio Mileva***Vanredne vesti***Đoković raskinuo saradnju sa Agasijem***Radio Mileva***Vanredne vesti ***Đoković:Moj novi tim biće svi građani Srbije! ***Radio Mileva ***Vanredne vesti ***
                    sigpic

                    Comment


                    • Ponedeljak je dan kada Udruženje teniskih profesionalaca (ATP) ozvaničava promene koje su vidljive mnogo ranije.

                      Nedeljama, pa i mesecima unazad, moglo je da se očekuje da će Novak Đoković gubiti poene iz najbolje godine u istoriji profesionalnog tenisa, između takmičenja na Rolan Garosu 2015. i 2016, jer je iza nje usledila njegova najlošija u poslednjoj deceniji.

                      Sa tako drastičnim preokretom, jučerašnje četvrto mesto je i dalje visoko. Realnija slika trenutne Đokovićeve forme je tabela rezultata u 2017. godini, na kojoj je šesti, iza Nadala, Federera, Tima, Vavrinke i Zvereva.

                      Brojke su, međutim, samo bleda i zakasnela slika preokreta bez presedana u vrhu svetskog tenisa, tokom prethodnih 365 dana. I mada je misteriozni pad Đokovićeve forme najčešća tema, ne samo kod nas, još je jači utisak nadrealnog „vaskrsnuća” ostalih članova „velike četvorke”.

                      Pre samo godinu dana bili su otpisani iz različitih razloga: Federer kao velikan koji odlaže penziju zbog obaveza prema sponzorima, Nadal sa ko zna kojim po redu tretmanom povreda, i Mari kao „večiti drugi”, kome nije suđeno više od toga. A, onda su krenule promene, u eri koju su novinari već proglasili Đokovićevom, odustajući polako od imena „velika četvorka”.

                      Prošle jeseni, dok je Federer sa štakama gostovao na teniskoj akademiji još jednom povređenog Nadala, zabavljajući medije idejom o egzibicionom meču starih rivala, Mari je osetio trenutak pada konkurencije i u besomučnoj trci osvojio sve što nikada nije, uključujući Pariz i London, da bi stigao do prvog mesta na ATP listi, uprkos zaostatku za Đokovićem više od 8.000 poena. Kao prvi Britanac na tom mestu, odmah je dobio titulu „ser” – za čitav život.

                      Bila je to tek uvertira nadrealne 2017... Već pomalo sažaljevan tokom 2016, u kojoj je odigrao svega sedam turnira i samo na prvom, u Brizbejnu, stigao do finala, Rodžer Federer se pojavio u Melburnu posle šest meseci odsustva sa terena. U finalu iz vremeplova, Švajcarac u pet dramatičnih setova nadigrava nikog drugog do Nadala, osvaja prvu grend slem titulu posle pet godina i drugu u poslednjih sedam, a ukupno diže svoj rekord na fantastičnih 18.
                      Labudova pesma? Ne, Federer u 36. godini osvaja oba naredna mastersa, u Indijan Velsu protiv Vavrinke (u osmini finala izbacuje Nadala) i u Majamiju, opet protiv Nadala...

                      I tu nije kraj scenariju koji bi samo najbolji režiser mogao da zamisli. Odmah posle Majamija, Federer napušta scenu i predaje štafetu Nadalu. U poslednjoj deonici prvog polugodišta, na šljaci, ovaj poput Bolta protrčava do kraja, osvajajući peti put Madrid, a deseti put Monte Karlo, Barselonu i Rolan Garos... U Parizu, sa 31 godinom, jači nego ikada, gubi u proseku manje od dva gema po setu i posle tri godine osvaja prvi grend slem, ukupno 15...

                      Sva ova istinska sportska čuda mera su brane koju je Novak Đoković držao šest godina, boreći se sa titanima koji su sada kroz nju pokuljali. Ulazeći u „zlatnu eru” tenisa sa terena obogaćenih osiromašenim uranijumom, dugo se borio protiv verovatno najboljih u istoriji: da ih dostigne, prestigne, potuče do nogu. Tokom svih tih godina vodio je jednako tešku bitku za ponos i priznavanje sopstvenog naroda: da bude prihvaćen kao Srbin, cenjen, eventualno i voljen.

                      I bio je na početku, dok je zabavljao publiku, ali ne i kada im je pokvario zabavu velikog rivalstva Švajcarca i Španca. I ostvario je naš nacionalni heroj sve što je zamislio i nije znao šta dalje, a umorio se od borbe s vetrenjačama. I dok je godinu provodio u potrazi za ljubavlju i mirom, njegovi rivali su mu, nekim čudom, udaljili inače teško dostižne istorijske ciljeve, a navijači pokazali da ne može da bude voljen ako ne pobeđuje.

                      Niko ovde ne zna šta je prošao Novak da postane najbolji sportista sveta, niti zašto je naglo izgubio takmičarski žar i da li će ga vratiti. Zato ni Vimbldon ne može da bude sledeća tema, dok Đoković ne odluči šta će dalje. Kao i prethodnih godina, za njega nema težeg protivnika na terenu od samog sebe, čak i u zlatnoj eri teniskih čuda.

                      Politika, Marjan Kovačević 12.06.2017.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Ponedeljak je dan kada Udruženje teniskih profesionalaca (ATP) ozvaničava promene koje su vidljive mnogo ranije.
                        ...

                        Politika, Marjan Kovačević 12.06.2017.
                        Ova analiza je dobra ali nije potuna jer je preskocila Marija.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Ova analiza je dobra ali nije potuna jer je preskocila Marija.
                          Analitičar u svemu vidi analizu
                          Zanatski dobar novinarski tekst sa par direktnih i ponešto skrivenih poruka. Mari je dobio prostora po zasluzi taman onoliko koliko se postpriča o novom br. 1 provlačila po medijima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Kako do daljeg prekidoh pecanje u bari Novakovoj ova barica mi se cini pogodnom za zabaciti odgovor .

                            Zile90

                            Za jedno si u pravu batice.
                            U realnom zivotu tog Zivorada, Ziku ili kako ti je vec ime ne poznajem.
                            Ostavljam mogucnost kako si u tom stvarnom svetu posve drugacija osoba medjutim ovo je virtuelna barustina ovdasnja u kojoj si ti Zile90.
                            Tog pod nikom Zile90 poznajem kao i sve druge iz barustine na osnovu slike koju o sebi tvore svojim pisanjem.
                            Tu sliku kada god pogledam odaje mi mracni defetizam sa primesama fatalizma.
                            Mracio si i kada je islo sjajno a onda si mu dao po gasu kada je krenulo po zlu.
                            Kriza ti je dala osecaj da si na domacem terenu cime si postao agresivniji adresujuci postove ka neistomisljenicima sve u nadi da ce usvojiti tvoju negativnu mantru i to radis ovako:
                            `Ne trebate da se nadate ...`
                            `Da li vam je samo palo na pamet...`
                            `Ovde i dalje ne kapiraju...`
                            `Price i nadanja o bilo kakvom povratku su smesne...`
                            `Kao da niko ne vidi kakva je situacija...`
                            ... i tako redom, ima materijala onoliko.
                            Svaki tvoj post ma kako bio srocen salje jednu te istu poruku - ostavite svaku nadu.
                            Hajde da to saopstis jednom ili par puta pa da te covek i razume, medjutim kako razumeti kada se ponavljanju crnila ne nazire kraj.
                            Ili si mozda ubedjen da imas posla sa osobama kojima odredjene stvari valja ponoviti bar hiljadu puta sto tek nije dobro.

                            Kada je rec o krizi sve vreme potenciram razliku izmedju uzroka i posledica.
                            Porodicu odnosno njene clanove ne vidim ni u jednom scenariju kao uzrok.
                            Kakav sam ti ja ovde peco? Jel mracim puno, jel sam bezobrazan? jesam li nadmen, nekulturan, uobrazen? Ili sam dobar, kul i slicno?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Kakav sam ti ja ovde peco? Jel mracim puno, jel sam bezobrazan? jesam li nadmen, nekulturan, uobrazen? Ili sam dobar, kul i slicno?
                              Pitaj Akija,reci ce ti sve o tebi cak i stvari koje nisi ni sam znao.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Pitaj Akija,reci ce ti sve o tebi cak i stvari koje nisi ni sam znao.
                                Ne mogu Akisa je dobar sa mnom (bar se nadam) tako da nece biti nepristrasan i objektivan.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X