Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ajde samouvereni strucnjace svih oblasti oces u ban od mesec dana da Tramp gubi i bilo ko drugi, Hilari dobija
    Sve se vec zna a ti prosipas suplje u prazno a kad trebas nesto konkretno,zanemis
    Moze li dozivotni ban?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sunce ti postaces muska Maca diskrecija

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Moze li dozivotni ban?
        Moze,ako Hilari dobije nema te na forumu,kontra mene nema
        Last edited by 61563; 25-10-16, 00:50.

        Comment


        • Napokon cu te skinut s vrata.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • ajnštajne, pokušaj na fiksnom tu taktiku Trumpovog uvjeravanja. Eto ti taman nek ti fiksni bude pokusni kunić u socijalnom eksperimentu. Nategni ga da kaže da Donald dobija ovo

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Napokon cu te skinut s vrata.
              Pa sta cu ti moci ces samo da me gledas dok pisem.
              Al gledaj to sa pozitivne strane ,mozda ces tad shvatiti,u kolikoj si zabludi oko svega pa se promenis za tvoje dobro

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                ajnštajne, pokušaj na fiksnom tu taktiku Trumpovog uvjeravanja. Eto ti taman nek ti fiksni bude pokusni kunić u socijalnom eksperimentu. Nategni ga da kaže da Donald dobija ovo
                On ne zna ni kako se zove, toliko zivi u tim halucinacijama, mjenja misljenje kako vjetar puhne. Takvi ljudi se zaobilaze u sirokom luku, al eto, pustio sam ga malo, nece on od mene vise previse paznje dobivati.

                Vamo misli ljudi ga vole, navijaju za njega, ne daj boze da pokazem privatne, sta se sve pisalo o njemu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Hahahahahahahahahahahahahaha jos je rano za kec iz rukava

                  Sent from my Samsung GALAXY S5.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    On ne zna ni kako se zove, toliko zivi u tim halucinacijama, mjenja misljenje kako vjetar puhne. Takvi ljudi se zaobilaze u sirokom luku, al eto, pustio sam ga malo, nece on od mene vise previse paznje dobivati.

                    Vamo misli ljudi ga vole, navijaju za njega, ne daj boze da pokazem privatne, sta se sve pisalo o njemu
                    Haha,ja jednim postom ,tebe naterao da od mesec dana,promenis na dozivotni

                    A to ko sta pise,vise govori o bezmudosti tih koji su pisali,ako su pisali,koji nemaju herca to javno da kazu ili puste mi Pm

                    Za razliku od njih ja svakome kazem direktno sta mislim,nemam problem sa tim

                    A ti slobodno mozes da postujes sve poruke,al nemoj da mislis,da su svi ko ti i da ce nekog pogoditi,msiljenje 20 likova sa nekog foruma

                    Za razliku od tebe na moje misljenje i stav ne uticu nebitni ljudi

                    Kazes sto ne daj boze, cega se bojis, meni nije problem napisi,ako imas ista,karakterni covece
                    Last edited by 61563; 25-10-16, 01:18.

                    Comment


                    • Meni je najfascinantnije da postoji realna neizvesnost, uzimajući u obzir ovo što su skeptik i još neki pomenuli. Bilo gde da na netu naiđem na nešto odatle, sve propaganda Clintonove, svi mediji joj drže stranu, gomila poznatih ličnosti (sportisti uglavnom kod mene). Plus ovo što Aki kaže, i oni koji ga podržavaju, retko ko sme to javno da uradi, jer će odmah pasti osude i sl. Generalna slika je da je on maloumnik i da oni što ga podržavaju nisu ništa bolji. I opet Hilary ima realne šanse da izubi

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Meni je najfascinantnije da postoji realna neizvesnost, uzimajući u obzir ovo što su skeptik i još neki pomenuli. Bilo gde da na netu naiđem na nešto odatle, sve propaganda Clintonove, svi mediji joj drže stranu, gomila poznatih ličnosti (sportisti uglavnom kod mene). Plus ovo što Aki kaže, i oni koji ga podržavaju, retko ko sme to javno da uradi, jer će odmah pasti osude i sl. Generalna slika je da je on maloumnik i da oni što ga podržavaju nisu ništa bolji. I opet Hilary ima realne šanse da izubi
                        Izgubit ce ona ne brini, jer je Trump nesto najbolje kada je u pitanju ubjedjivanje. Covjek nenormalno vlada tim skillom.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Meni je najfascinantnije da postoji realna neizvesnost, uzimajući u obzir ovo što su skeptik i još neki pomenuli. Bilo gde da na netu naiđem na nešto odatle, sve propaganda Clintonove, svi mediji joj drže stranu, gomila poznatih ličnosti (sportisti uglavnom kod mene). Plus ovo što Aki kaže, i oni koji ga podržavaju, retko ko sme to javno da uradi, jer će odmah pasti osude i sl. Generalna slika je da je on maloumnik i da oni što ga podržavaju nisu ništa bolji. I opet Hilary ima realne šanse da izubi
                          Znaci ne znam te nismo komunicirali,ne svati pogresno sto ti pisem,al veruj mi vece su sanse da Zvezda uzme LS u narednih 10 godina u fudbalu nego da Hilari izgubi

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Izgubit ce ona ne brini, jer je Trump nesto najbolje kada je u pitanju ubjedjivanje. Covjek nenormalno vlada tim skillom.
                            Sta je sad pucas praznim pistoljem ,nemas poruke,gde si sad pa jel toliko poruka ima
                            Ne moras sve daj po jednu,nagoru od svakog

                            Ionako si rekao da su me svi ocrnili kod tebe privatno,znaci vec si reakao kakvi su,samim tim potezom

                            Ja znam sa kim sam komunicrao i pisao sigurno ti nisu pisali o meni sa Moto gp,a ovde sam imao normalnu pricu sa nekoliko ljudi,ili ljudi sa kojima nisam uopste pricao
                            bolje lepo izbaci poruke,ovake si sve ljude stavio u isti kos.
                            Last edited by 61563; 25-10-16, 01:41.

                            Comment


                            • I kao sto je bilo ocekivano zanemeo je kad god treba nesto konkretno da kaze ili ucini.
                              Ili napise,haluciniras ili nestane ,a bice na forumu jos 15 dana,bolje da iskoristi vreme

                              Comment


                              • Problem je što ste obojica sigurni, a jedan ne može biti u pravu

                                Originally posted by Ricma View Post
                                Doziras minutazu kao Kouc Pop. U jednom periodu neke stvari vise forsiras, a u drugom drugim stvarima posvetis vise paznje.Ja od kada sam sport smanjio na minimum imam vremena za sve.Za filmove, serije, igre(mada kada se na njih fokusiram onda to znaci manje neta), socijalizaciju i od nedavno sam krenuo da citam knjige.Zapravo primetio sam da forume u poslednjih nekoliko dana slabije obilazim kada sam ponovo krenuo da picim igre.Stavise, upao sam u raspravu i konverzaciju na messengeru pa ne mogu da se posvetim Saboteuru.
                                To i jeste problem, kod mene je neka kontra tome (od svega po malo), jer ja ne mogu ovo što predlažeš. Nikad nisam mogao da uzmem i odgledam celu sezonu bilo koje serije, koliko god da je dobra. Ma kakvu sezonu, 2 epizode dnevno su mi max. I to ne za redom. Em sam hiperaktivan, em se brzo zamaram jednog istog materijala - produkta, kako god. Čak i kad mi se isti sviđa. A da ne pričam za npr. učenje. Kad sam bio prinuđen da učim nešto duže od 2h recimo, znao sam da dobijem ozbiljne napade besa. Da sam odrastao u SAD, verovatno bi me roknuli na neku ADHD terapiju
                                Slična stvar i za igrice, maksimalno nekih 2h u jednom dahu i moram nešto drugo da radim (multiplayer u društvu je izuzetak).

                                Tako da sam verovatno osuđen da večno kaskam za drugima u nekim stvarima.

                                Comment

                                Working...
                                X