Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa gde tačno da naletimo na ovo?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Prskaj covek sa ukusom!

      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pa gde tačno da naletimo na ovo?
        Ja sam u Becu kupio pre par dana, zato kazem ako naletite bilo gde, kod nas realno nema, al evo vec razmisljam kako da odem do neke Rumunije i potrazim, ko zna
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Ja sam jeo te i one duguljaste. Imaju i sa belom cokoladom!
          Vrhunski je, ja sam u Nemackoj naleteo tada na akciju gde dobijes vece pakovanje za istu cenu.
          Nisam ga jos nasao u Dubaiju ali zato cepam Maltesers, ako neko zna sta je to. ;) Uzmem celu koficu.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ja sam jeo te i one duguljaste. Imaju i sa belom cokoladom!
            Vrhunski je, ja sam u Nemackoj naleteo tada na akciju gde dobijes vece pakovanje za istu cenu.
            Nisam ga jos nasao u Dubaiju ali zato cepam Maltesers, ako neko zna sta je to. ;) Uzmem celu koficu.
            Upravo sam stuko pola kese za dorucak Mozda i moja omiljena slatka kupovna grickalica - maltesers
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • The Last of Us, toliko puta sam presao ovu genijalnost i sad prvi put vidim Federera na zidu u jednoj kuci

              sigpic

              Comment


              • Mislim ako ima onih koji još uvek ne shvataju.

                Last edited by miloolja; 25-03-16, 13:10.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Samo B92

                  Comment


                  • Ma i oni su trubaduri, sem Ozma. On je kul.
                    I kod njih se podkrade mali milion gresaka. Celokupno nase novinarstvo i izvestavanje vezano za tenis je puko prepisivanje stranih medija. E sada nekada ne umeju ni da prepisu kako treba, nekada se i stranci zajebu pa ovi nasi prepisu pogresnu informaciju ...
                    Sve u svemu, procitam ja neretko vesti sa B92 vezane za tenis, ali da su sada neka institucija za ove ostale i nisu. Isto sranje, drugo pakovanje.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Na portalima skoro da uopšte nema novinara, u smislu da oni sada tamo nešto rade svaki dan, naravno napišu i oni ponekad neki teks, ali to je retko.
                      Najviše dominiraju oni koji skupljaju tekstove i vesti sa svetskog internetskog neba i "prevode"
                      Tako da zamišljam razne profile i likove sa one strane.
                      Last edited by miloolja; 25-03-16, 14:07.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • To je to.... prepisivaci klasicni.
                        Ali nisu ni oni krivi, krivi su ovi "robovlasnici" ... kontas me sigurno na sta mislim.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ajde da to promijenimo, neka neko pokrene sajt i da pisemo
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovde ima novinara među nama?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa koliko pisemo po forumu vala mozemo te kolumne i analize raditi, zar je to problem?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ovde ima novinara među nama?
                                Pa vidis kako braca Bosanci. Prle pise za neke njihove sportske, i cak su mu tekstovi odlicni. Citao sam ga nekoliko puta.
                                Warrior nas pise isto negde koliko se secam.
                                Ima mozda jos neko.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X