Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golda je banovao noto, olja nema nikakve veze sa tim banom, a ovo sto ti radis je podmetanje i to jeste za ban.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja ne znam što bi se zatvaralo bilo šta. Bukvalno 0 benefita. Bolje preporučiti ljudima koji imaju respiratornih problema i matorima da budu u izolaciji.

      Šta sad, daj svake godine da zatvaramo onda. Prošle zime bio haos grip, sećam se koliko je ljudi umrlo.

      Samo nije imao ime i niko nije paničio.

      Ovo su igrarije sa ljudskom psihom i in vivo eksperimenti kako uspaničena masa reaguje. Sad oni proučavaju kako ljudi reaguju, da li se plaše, da znaju za reakcije ubuduće.

      Nikada nisu imali ovako globalnu moć da vide sve svuda.

      Budu li zatvorili škole a dogodine na običan grip kad umre više ljudi, izlazim da šetam zbog diskriminacije virusa.

      Neće oni meni tu da glorifikuju koronu na moje domaće srpske viruse koji kose u tišini bez medijske pompe.

      Comment


      • ovaj kikinđanin nije prijavio da je bio da je bio u milanu...

        doduše,možda ga nisu ni pitali
        Wizard

        Comment


        • Pa sta ima da ga pitaju, koliki kreten treba da bude i da to ne prijavi
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nemaju oni nikakvu kontrolu. Moj brat je u ponedeljak doleteo iz Rima i samoinicijativno se javio na proveru. Niko ga nije fazon vukao za ruku ili mu dao preporuku da treba da se javi na testiranje. To treba testirati odmah po ulasku.

            Pa imaš Bojana starijih ljudi koji ne kontaju to. To je država kriva.

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              Pa imaš Bojana starijih ljudi koji ne kontaju to. To je država kriva.

              da,sa ovim se slažem,imaš ljudi starijih,koji ne prate vesti i slično
              Wizard

              Comment


              • Znam, on je mogao i da ih slaze, sto znaci da bi oni morali da imaju informacije za svakog ko se javi, a znamo da je to nemoguca misija za nasu drzavu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nikog vise ne brine hoce li se igrati Majami [emoji38] svak se o svom jadu zabavio... Ma samo dobro prokuhati domace crno vino, malo cimeta, malo klincica... I udri!!!
                  I da... Obavezno ruke prati, makar 2 puta dnevno

                  Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                  Comment


                  • Hoce neko da mi kaze prvo kakvu paniku dizem tacno?
                    I ako mogu moji ti postovi da se citiraju molim.

                    Apsolutno nikakve veze nemam sa goldovim banom. Nije prvi put da me vredja otvoreno I NICIM IZAZAVN jer ja sa njim nisam ni komunicirala pre toga, a jesam rekla sada da je bitanga. On to prijavio i na tome se zavrsilo.
                    Zanimljivo da nije problem sta gold pise sve i kako se ponasa prema ljudima godinama unazad, hmmm
                    Nego sam ja kriva? Cak i nemam neku istoriju sukoba sa njim, osim sto se raspustio previse u poslednje vreme.

                    Kakve podmetacine masne i kakav laz u svakoj napisanoj reci, sramota!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by joshmor View Post
                      da,sa ovim se slažem,imaš ljudi starijih,koji ne prate vesti i slično
                      Bio je u Italiji i nije pratio vesti i ne zna sta se desava?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ali koliko samo botova ima po netu to je neverovatno. Jutros citam vesti i neke komentare i recimo imaju 1000 preporucenih komentara i 50tak nepreporucenih. Posle par sati isti ti komentari imaju po 2000 nepreporucenih komentara

                        Znam da je zabranjena politika, ali nisam prvi koji spominje.

                        Comment


                        • Kad bih samo mogao da budem odvojen od društva, da nas odvoje na neko pusto ostrvo gde nas ne vakcinišu i gde nas boli k za sve. Da privredjujemo i živimo tu bez ikakvih "moraš" stvari.

                          Imaju li kakva ostrva napuštena da naselim to da mi sjaše s grbače i narod i svi. Ješću neku travu i loviću manje životinje.

                          Bolje da umrem mlad i slobodan nego da se trpi više ova tortura.

                          Te moraš da se vakcinišeš, moraš ovo, moraš ono, zatvori ovo, zatvori ono, a na rafovima u marketima smeće stoji, ljudi jedu smeće, rak hara sve redom a i ostale bolesti.

                          Kako se neko ne seti da paniči što umesto mesnog proizvoda jede neko govno ili umesto čiste jabuke nešto isprskano puno hemikalija.

                          Neću ja sada da umanjujem jedno drugim, ali da se paniči zbog važnih stvari, svi bi pocrkali od panike i ništa ne bi funkcionisalo.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Bio je u Italiji i nije pratio vesti i ne zna sta se desava?

                            evo da ćakulamo i malo prestanemo da mračimo

                            LM,ko u svakoj priči...bila jedna baba i trebalo je da putuje u australiju...inače,žena nepismena

                            sačekala je djeca na aerodromu,al su nešto kasnili,gužva u saobraćaju,valjda


                            babe nema nigde..otišli u aerodromsku policiju da prijave,prošla pasošku kontrolu,al nje nema,pa nema...

                            ovi se vratili kući,ona sedi ispred kuće na koferima i grdi na pasja kola đe su je puštili samu da se maje

                            naš(i)šla je nekog našeg taksistu,dala aTresu i platila

                            kad se vratila,donela je mnoge novce za razne ljude,što je rodbina poslala

                            kad bi je neko pitao gde je bila,ne bi znala da kaže ni državu,a kamoli grad

                            narvoučenije-zaista ima svakakvih ljudi i putnika
                            Wizard

                            Comment


                            • Jaoo jabuke
                              Njih jedemo samo kada naidjemo na neprskane ili znam da su.
                              Pre par godina nam je dobar prijatelj nudio jabuke iz Barajeva, kaze oces ove 6x prskane kao za mene ili ove 20x za pijacu
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Kad bih samo mogao da budem odvojen od društva, da nas odvoje na neko pusto ostrvo gde nas ne vakcinišu i gde nas boli k za sve. Da privredjujemo i živimo tu bez ikakvih "moraš" stvari.

                                Imaju li kakva ostrva napuštena da naselim to da mi sjaše s grbače i narod i svi. Ješću neku travu i loviću manje životinje.

                                Bolje da umrem mlad i slobodan nego da se trpi više ova tortura.

                                Te moraš da se vakcinišeš, moraš ovo, moraš ono, zatvori ovo, zatvori ono, a na rafovima u marketima smeće stoji, ljudi jedu smeće, rak hara sve redom a i ostale bolesti.

                                Kako se neko ne seti da paniči što umesto mesnog proizvoda jede neko govno ili umesto čiste jabuke nešto isprskano puno hemikalija.

                                Neću ja sada da umanjujem jedno drugim, ali da se paniči zbog važnih stvari, svi bi pocrkali od panike i ništa ne bi funkcionisalo.
                                "moraš stvari" zapravo čine civilizaciju...
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X