Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazda sam bio poznat po tome da ponavljam rijeci u tekstu mnogo puta.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Vazda sam bio poznat po tome da ponavljam rijeci u tekstu mnogo puta.
      Ma zezam se, a cenim da Seska držiš da se osvetiš Vengerici zbog Vidala, sad će Prof. dovesti Karima samo za tebe.

      Comment


      • Ceska drzim jer sam izgubio opkladu za Vidala
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne laži Juniore duboko u srcu i dalje gajiš osećanja za malog pacova
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Jel zna neko gde u Srbiji ima ovo da se kupi?

            VGA Male To HDMI Output 1080P HD +Audio TV AV HDTV Video Cable Converter Adapter

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Jel zna neko gde u Srbiji ima ovo da se kupi?

              VGA Male To HDMI Output 1080P HD +Audio TV AV HDTV Video Cable Converter Adapter

              http://www.mikroprinc.com/proizvodi/...2-20/index.php

              Ako nemaju na stanju mogu da poruce...poz

              Comment


              • moram danas kad se budem vracala kuci da prodjem ovim parkicem i da sama slikam



                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Dobrovoljac da otvori temu?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    pecaros,

                    1.
                    Ja ne pominjem ni njegovu frizuru, ni arogantnost, ni to sto je tankovao Gakseo, ni bilo sto tako... To sto on odudara od stereotipova je OK. Sinocnje ponasanje nije OK.

                    2.
                    Imas talenta za demagogiju.

                    Kaznjavati i vaspitavati nisu suprotni, nego komplementarni. Preciznije, kaznjavanje je samo jedna od vaspitnih metoda. To je valjda jasno.

                    Procjenjivati neciju krivicu, tj. suditi nije isto sto i licitirati. I to bi trebalo biti jasno. Ocijeniti sudjenje ili ustanovljivanje cinjenica kao licitiranje je zalosno.

                    Ja ne stavljam u istu ravan Fonjinijev i Kirgiosov postupak. Cak sto vise, radim upravo suprotno. Oni ne samo da nisu u istoj ravni nego nemaju nista zajednicko. I to sam naglasio. Ta dva prestupa su potpuno razlicita po karakteru. Borba sa rasizmom, za politicku korektnost itd. ima svoju dinamiku koja je potpuno razlicita od dinamike koju ima borba za pristojnost. Kao sto svoju dinamiku ima i borba protiv dopinga. Troicki je dobio godinu dana zabrane i ta zabrana se moze porediti samo sa drugim slucajevima dopinga.
                    Odlicno, sada sam i demagog jer se protivim rigidnoj kazni za Kirjosa.
                    Da li si licitirao sa duzinama kazni za Kirjosa i Fonjinija pogledaj sam u svom postu u kojem jasno odredjujes njihovo trajanje.
                    Ovde se povlacim iz duskusije, postaje besmisleno. Svako dobro!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Odlicno, sada sam i demagog jer se protivim rigidnoj kazni za Kirjosa.
                      Da li si licitirao sa duzinama kazni za Kirjosa i Fonjinija pogledaj sam u svom postu u kojem jasno odredjujes njihovo trajanje.
                      Ovde se povlacim iz duskusije, postaje besmisleno. Svako dobro!
                      Nastavi si sa demagogijom i ovom postu. To je ocigledno pitanje navike.

                      Ali se barem slazemo da besmisleno dalje diskutovati.

                      Originally posted by Sandugp View Post
                      A NI se iskusno frlja sa kaznama. Malo ti, malo ja, tebi tri, meni dva. Sva sreca pa nije u odboru za ispade na atp mecevima inace bi jedno 76,85% likova bilo banovano narednih nekoliko meseci.
                      Dovoljna je kazna ovom Kirijosu sto se blamira ovako pred celim svetom i sto sada i neko ko je iole sumnjao u njegovo vaspitanje i kulturu, vise ne sumnja ni mrvu.
                      Rekao sam na pocetku da mu ne dao Bog da mu ja odredjujem kaznu.

                      Bilo bi to vise nego 76,85%, ali poslije prva 3 mjeseca bi se popravilo, bitno popravilo.

                      To bi bila dovoljna kazna za tebe i za mene. Ali za Nika? Zar mislis da njega tangira blamiranje. On je ponosan na sebe i ako se to ne sankcionise, mnogi ce ga uzeti za primjer.

                      --------------------------
                      Last edited by NI; 13-08-15, 14:10.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        A kako zoves takvo ponasanje poslije koga Sten ima svako pravo da mu zavali samarcinu?
                        Uz put budi receno, nema. Sten bi bio suspendovan zbog fizickog napada na protivnika. Mozda bi sve zavrsilo i na sudu ako bi otislo predaleko. Zato, da bi se izbjeglo tako nesto mara se Kirsiosov postupak sankcionisati i to strogo.

                        Gdje god bila linija izmedju pristojnosti i nepristojnosti, bila ona tanka ili ne, Kirgios je sinoc zestoko presao tu liniju.
                        Pa ako pominjemo stara vremena onda moramo i da spomenemo da se zbog ovih stvari nekada islo na dvoboj. Vatrenim oruzjem.

                        Samar, udarac otvorenim dlanom, je vaspitna mera. To ne pretstavlja nasilje nego meru da je neko presao granicu, i to debelo. To se ne resava recima.
                        "But Pascal what are you saying?"

                        Comment


                        • Originally posted by thrillseeker View Post
                          Pa ako pominjemo stara vremena onda moramo i da spomenemo da se zbog ovih stvari nekada islo na dvoboj. Vatrenim oruzjem.
                          Apsolutno!

                          I prije vatrenog oruzja i za neuporedivo manje stavri. I tako se stvarala pristojnost. I tako se doslo do toga sto se moze sto se ne moze.

                          Originally posted by thrillseeker View Post
                          Samar, udarac otvorenim dlanom, je vaspitna mera. To ne pretstavlja nasilje nego meru da je neko presao granicu, i to debelo.
                          To je nekad bilo prihvatljivo, danas nije.

                          Originally posted by thrillseeker View Post
                          To se ne resava recima.
                          Ne resava. Samar nije prihvaljiv. Sto ostaje? Drakonska administrativna kazna. Prvo da se izvuce izvinjenje. Ovo pogledaj sto Kyrgiosova majka pise:

                          http://www.bbc.co.uk/sport/0/tennis/33903356

                          "A sledge for a sledge..."

                          Nill Kyrgios, mother of Nick, joined the row in defence of her son before deleting her Twitter account.
                          Olja je u pravu. Kirgios nema domace vaspitanje.

                          -----------------

                          Evo jedan odmjeren, iako strog clanak o cijelom incidentu:

                          http://www.theguardian.com/sport/201...s-need-grow-up

                          Jednostavno su prevrsili mjeru.
                          Last edited by NI; 13-08-15, 14:09.

                          Comment


                          • Bilo je daleko gorih stvari od ovoga sto je Nik uradio pa su docekane sa izvesnom dozom simpatije

                            Da je sve uradjeno bez stila i seljacki to mogu da se slozim, imao je milion boljih nacina da isprovocira Obnazenog, ali zaista ne vidim sta je to toliko strasno uradio da ga sad treba lincovati Ajde da je preko puta bio neki skromni momak koji ne voli medijski da se eksponira a ne covek koji je estradizovao svoj zivot pa i da razumem. Zasto je izabrao bas Wawrinku za ovakav vid provokacije a ne nekog drugog? Da li mislite da je to slucajno? Prema svecu i tropar kaze stara narodna
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • A u celoj prici niko da spomene da je Kirios dzukacki to dobacio, okrenut ledjima, on na osnovnoj liniji, Stan na osnovnoj liniji i Stan ga nije ni cuo. Ako je vec hteo da ga provocira, trebao je da skupi hrabrost (da ne upotrebim neku drugu rec) i da mu kaze u lice.

                              Sent from my D5803
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Nedopustiv je ikakav fizicki obracun na terenu ili u svlacionici. Niko ne sme da preti niti da zastrasuje protivnika/sudiju/trenera/publiku.. Ovakve provokacije su apsolutno dopustive. Bilo je toga i kod Konorsa i kod Meka. Sad ne znam dal u ovolikoj meri ali bilo je prostakluka i bezobrazluka. Ovo nece apsolutno skoditi turu, naprotiv.. Decko treba novcano biti kaznjen zbog uvreda, nista vise od toga.
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X