Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OTAC DinoFC ...
    Pojavi se covek odradi postic, zabije 3-4 dana ban i ispuni bonus, jednom po slemu.
    PRAVDA ZA DINA!!!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Sad baš gledam temu banovi, nije loša, ide mi na pretplatu. Razjareni Erik je pobednik.

      Kako bre Sandu pravda za rasizam.

      Comment


      • Originally posted by gokara View Post
        Sad baš gledam temu banovi, nije loša, ide mi na pretplatu. Razjareni Erik je pobednik.

        Kako bre Sandu pravda za rasizam.
        Ne mislim konkretno za ovu situaciju, vec postujem tu tvrdoglavost, i inat.
        Zna deckonja da ce da popije ban i ipak kaze ono sto ce ga kostati, bez obzira na sve ....
        Jebe ga malo sto ne ume da "hoda po liniji", tj da bude na ivici bana ali da mu opet ne mogu nista - kao neki Suvise je sirov po tom pitanju, ali opet je u sustini dobar lik
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • 18) Strogo je zabranjeno javno komentarisanje banova. Ako zelite da saznate vise detalja zasto je neko dobio ban obratite se nekom od administratora ili moderatora preko privatne poruke.

          Imate opomenu, nadam se da nece nastaviti sa ovim. Imate PM pa pisite kako ste zlostavljeni na forumu.
          Last edited by Prototype; 04-07-15, 00:54.

          Comment


          • Al ovo oduševljenje nekom "tvrdoglavošću i inatom".....iako ja to nikada ne bih tim imenima nazvala... mislim Sandu, kome i čemu?
            Pun mi je kufer tih "buntovnika i revolucionara", a svakodnevno u ko zna koliko situacija te neko pravi budalom...jer mi ostali to i jesmo jel da... budale? A daleko da to ima veze sa pravim buntovništvom ili životom na ivici, već klasičnim nevaspitanjem i bezobrazlukom.
            Hiljadu posto sam sigurna da su u realnom ovi ovdašnji "revolucionari" manji od makovog zrna, pa ovde našli zgodno mesto da leče frustracije i nedostatak uzbuđenja u pravom.
            Ma kako da ne!

            Zapravo niko ne kapira ono.. "pravila su da se ruše".
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ja bas mislim da je Dino i u RealLife buntovnik do bola tj da (mu) nije manji od makovog zrna u odredjenim situacijama - hehe
              Ali priznajem da si u pravu, generalno gledano je sve to tacno sto si napisala. I strasno mi se svideo nacin na koji si to uradila. Mada opet i u tom tvom postu se vidi odredjena doza bunta. Imas ti neretko tako dobre komentare, koji me oduseve (ne zajebavam se)
              Ja na takve likove gledam samo kao na zanimljive, uz ciji cu se post ponekad nasmejati i ubiti vreme ... A kakvi su da su ... realno bas me nesto zabole ko je sta je i kakav je ...
              Jedino mi ga zao sto kako god obrnes i okrenes on najebe "rob"
              Last edited by Sandugp; 04-07-15, 08:53.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Živeo Djura Jakšić!

                Comment


                • Je l' moze ovaj smajli da se ubaci

                  Comment


                  • Imam pitanje za vas tenisere, da li je vama film Vimbldon jedan od najgorih u istoriji sportskih filmova?

                    Kad sam ga gledao pre 7 godina hteo sam da bacim peglu, jebo mater sve bi ja te likove pobio.Bas je ispalo retardirano, ocena ispod 2.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Imam pitanje za vas tenisere, da li je vama film Vimbldon jedan od najgorih u istoriji sportskih filmova?

                      Kad sam ga gledao pre 7 godina hteo sam da bacim peglu, jebo mater sve bi ja te likove pobio.Bas je ispalo retardirano, ocena ispod 2.
                      Nije da je jedan od najgorih, nego je za klasu ispred svih po govnaluku
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nisam ni sumnjao da cemo da delimo slicno misljenje.

                        Comment


                        • Odličan film, veze vi nemate.

                          Comment


                          • Neko je lenstina, a neko genijalac
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • gokara je tu da odrzi ravnotezu.

                              ''Vraticemo ga tamo gde mu je mesto''

                              Jbt, ja od svega zapamtio ovakvu neku repliku.Toliko je ostavio kod mene gorak ukus, djubre od filma.Meni su oni dijalozi bili bas jadni, a ovaj je najvise izdominirao.Svi likovi su mi antipaticni, sve to treba pobiti.

                              Jel neko od vas gledao Match Point?

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Di Caprio je zasluzio oskara za ulogu u Departedu, ono je meni bila najbolesnija uloga koju je on odradio.

                                Ne bi me cudilo da sad sva trojica uzmu oskara i Hardi i Inartu za ovaj film, jer obecava po ovom teaseru

                                Nikolson je neprevazidjena glumcina, sem dzokera sta je radio u ostalim ulogama je prebolesno. Ledzer je odradio bolestan posao, cak cu danas ponovo da pregledam tog betmena, cisto da se podsjetim te bolesti.

                                Leto ovako nasminkan bas bolesno izgleda, posebno ova scena je strasna. U svakom slucaju cemo vidjeti sta se desava, jos je rano
                                Aki znaš li ti još neki epitet, slabo se čitalo i išlo u školu, a?

                                Comment

                                Working...
                                X