Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Magija

    https://www.dailymotion.com/video/x2...with-cards_fun

    Comment


    • Sutra ocekujem

      https://player.vimeo.com/video/36365969

      Comment


      • Не каже се деснорук, већ дешњак !!!

        Comment


        • Ispravno je i jedno i drugo, sa tim da ovo drugo oznacava i zapreznu zivotinju, pa je meni prvi izraz drazi, nekako je precizniji.

          Sent from my D5803
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ja sam pola pola. Pišem levom rukom a za fudbal mi je jača desna noga.

            Comment


            • Слажем се, него кажем, по правопису је дешњак.

              Comment


              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                Ja sam pola pola. Pišem levom rukom a za fudbal mi je jača desna noga.
                Ja sam isto samo obrnuto
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by nikola_bg View Post
                  Слажем се, него кажем, по правопису је дешњак.
                  O pravopisu i pricam, i jedno i drugo je tacno:
                  http://www.opsteobrazovanje.in.rs/ka...k-ili-desnjak/
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ko je dobrovoljac za W?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ko je dobrovoljac za W?
                      Pitaj Rodžera dal hoće.

                      Comment


                      • Pošto se otimate ko će, da presečem i sprečim neke eventualne nesuglasice.. ja otvaram temu W do srede uveče.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A što li si se ti našao prozvanim i još uvredio zbog činjenica o kojima nemaš pojma, o nečemu što samo on zna?

                          A ako misliš da je rešenje da se međusobno stavljamo na ignor... to je najlakše, ali ja tako ne mislim.


                          Jedino jos jednom da ponovim, posto stvarno ne razumem
                          Ili nešto slično... izvinjavam se svima, al veću glupost nisam pročitala, ni čula...
                          A o kakvim cinjenicama govoris to tek ne znam. I nisam ja uopste pominjao medjusobni ignore.

                          Comment


                          • Da nisi ti u pitanju, časna reč bih pomislila da me neko za*ebava...
                            Ajd sad iz početka... zašto si se osetio prozvanim, kada te nisam pominjala, niti je ona rečenica tvoja, nisam čak ni poročitala tvoj post dobro, samo ovlaš i videla da si na Sanduovoj strani..zašto?
                            Zašto si tu rečenicu izvukao? Zašto si mi držao predavanja kakav je Sandu, bilo ti smešno, a ne znaš o čemu se radi? I onaj ostatak posta što si izvukao.. zato što sam stavila da su pisane gluposti, a rekla sam da ne vređam nikoga? Pa to nije uvreda, gluposti i pišem i pričam i ja sama...meni to dođe kao uzrečica, a ako sam te uvredila time ili bilo koga..evo javno se duboko i najiskrenije izvinjavam.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Možda ne bi bilo loše da nastavimo preko pp, da ne smaramo ovaj narod, mada ja moram na spavanje, ne vidim belu mačku, a rano ustajem..pa sutra onda...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • O kakvim stranama mi pisemo ovde?
                                Zar nismo svi na istoj strani?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X