Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hejtovali, najverovatnije

    Spoiler
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • u tebe ne sumnjam
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • I ja bi sada verovatno bio standardni levi bek Junajteda... ali jbg.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            I ja bi sada verovatno bio standardni levi bek Junajteda... ali jbg.
            Ako cemo iskreno mesavina Skolsa i Zidana Volim tako da vidim sebe!

            Bojana sto kaze Dragan Torbica steta sto si zensko, kakav Novak i ostala boranija
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment





            • Ako ga ne prepoznajete, u pitanju je zakleti neprijatelj Harija Potera....


              Spoiler
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Sauron ?

                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post



                    Ako ga ne prepoznajete, u pitanju je zakleti neprijatelj Harija Potera....


                    Spoiler
                    Pored toliko genijalnih uloga bas si izabrala tu. :eek:

                    Comment


                    • Skoplje je pogodio ogroman kisni talas, sa velikim posledicama. Interesuje me da li su nasi "ovdasnji"prijatelji iz bratske Makedonije, "Stefan" i "Niki" dobro
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by jovan View Post
                        Skoplje je pogodio ogroman kisni talas, sa velikim posledicama. Interesuje me da li su nasi "ovdasnji"prijatelji iz bratske Makedonije, "Stefan" i "Niki" dobro
                        Ma nije ništa strašno, rekao mi Stefan

                        Comment


                        • Originally posted by jovan View Post
                          Skoplje je pogodio ogroman kisni talas, sa velikim posledicama. Interesuje me da li su nasi "ovdasnji"prijatelji iz bratske Makedonije, "Stefan" i "Niki" dobro
                          Brate nista strasno, oni raspali tvitersi sa njihovom "humora" su izazvali uzbune. Nista strasno nije bilo, padala je jaka 30 minutna kisa, ali su neke ulice Skoplja poplavene jer je kanalizacioni sistem u Skoplju katastrofalan, a inace nema nikakve veze sa poplavama i da je situacija slicna kao u Srbiji i Bosni. Cak sam video i neke fb statuse u stilu: Gde su sad Srbi i Bosanci da nam pomogne... Iskreno od ovakvih ljudi mi se povraca, gadi mi se zivot i uopste ne znam zasto disu ovaj vazduh. Kakva bre poplava za 30 minutna kisa Pa jos su i pravile slike #PrayForSkopje Nemam komentar...
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by jovan View Post
                            Skoplje je pogodio ogroman kisni talas, sa velikim posledicama. Interesuje me da li su nasi "ovdasnji"prijatelji iz bratske Makedonije, "Stefan" i "Niki" dobro
                            Objasnio Stefan.
                            Ako neko misli da se trebamo takmiciti u nesrecu koja je zadesila Srbiju, BiH i Hrvatsku, to je bolestan um. Nista se nije dogodilo, sem totalni raspad drustvenog sistema, poplavili smo se od nedostatka atmosferske kanalizacije. To se nekad zvalo proljecna ili ljetna kisa, a sada to nekakva vest. E, sada zemljotres. . .ali to ti je kod nas uobicajeno.

                            Comment


                            • Jel postoji neko mesto Lisiče, nešto sam čitao da tamo bilo neko veliko klizište.

                              A kada smo već kod Makedonije, jer živi neko blizu Dračeva, tamo imam dedu

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Jel postoji neko mesto Lisiče, nešto sam čitao da tamo bilo neko veliko klizište.

                                A kada smo već kod Makedonije, jer živi neko blizu Dračeva, tamo imam dedu
                                Lisice je naselje gde je grom udario u otvorenu rupu gde je bila gasovodna cev, koja normalno nije smela biti otvorena, pa se prosirila i povukla nekoliko vozila.
                                Ja sam na sasvim drugom kraju od Draceva, ali evo pozdravljam tvog dedu.

                                Comment

                                Working...
                                X