Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Neces da ga komentarises ali ga redovno pomenes i svasta napises, to se zove uvreda. Ako te uvrijedio na pm uvrijedi i ti njega. Ali javno ne smijes, to trebas da znas. A x puta si zadnjih dana napisao i poremecen i retardiran. A isto tako to nije bio Hamza nego Alen, zamisli ne radi se o istoj osobi.
    Normalno da cu da se sprdam liku koji je ovdje da bi spamovao i da bi se zajebavao, a ako mislis da jedini mislim da si los po forum grdno se varas. Nisi jedini ne kazem, ali si jedan od onih koji stete forumu.
    Ako ocete da se ovo opet zakljuca nema problema, uspjecete, samo tako nastavite!
    Zasto non stop potenciras da smo mi negativci u celoj prici...Cuj redovno napisem za Hamzu a do juce nisam znao ko je. Nije problem za to sto kazes da ne mislis samo ti lose o meni. Bez obzira sto nemam dug staz na forumu znam dosta ljudi koji imaju losu sliku o tebi i sve je to normalno jer ni u zivotu ne mozes sa svakim da budes dobro. Reci mi samo da li si imao jedan jedini pravi razlog da me konstantno provociras a sad glumis nevinasce, cak sam uvek izbegavao da upadnem u vatru jer znam da si to zeleo. Veruj mi da od mene neces cuti teske reci jer si mi totalno nebitan i nisam na forumu zbog tebe i tvog misljenja. Vise puta sam imao kvalitetne diskusije sa ljudima o sportu. Nemas nikakve argumente, znam sigurno da nisam spamovao na ozbiljnim temama vec sam ,,sirio pozitivnu energiju'' na temama gde je to dozvoljeno i super mi je sa vecinom ljudi ovde. Vidim da imas problem da mislis da si ti forum a to je ozbiljna stvar :/
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Hoce li ko pit shto ili da zatvaram ovo nocas ???
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Nije ovo vojska. Mora biti offa. Je li ga previse? Svakako. Ali to ne znaci da se postuju nesmisleni postovi, postovi koji nemaju veze sa mozgom samo da bi se postovali, a toga je masu zadnjih dana.

        Vjeruj mi da sam htio popeo bih se obojici na vrat samo tako. Znas ti to dobro.

        Nemam srca? Kako si odjednom fin.
        Ja sam htio stvarno da te ne diram, zbog svega. Tebi sujeta nije dozvolila da se pomiris pa si uradio sto si uradio. To ce ti na obraz ako ga imas. Da si ostao na jednom mailu ne bih ti opet rijec rekao, ali kad mi diras familiju imamo strasan problem.

        Pises p.m., razresis problem, a ne tu ko curica da se zalis 3 meseca kako si zrtva i mucenik, a asprilja baraba te vredja. Kako vidis postove, nisam ti na ignore ?
        Cuj prvi maj

        Comment


        • shpageti
          Ma nema potrebe da zatvaras... Izaci ce sami pojedini ili biti ispraceni... I onda do zore sa starim drugovima... A ti si medju njima, to znas.

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Zasto non stop potenciras da smo mi negativci u celoj prici... Nije problem za to sto kazes da ne mislis samo ti lose o meni. Bez obzira sto nemam dug staz na forumu znam dosta ljudi koji imaju losu sliku o tebi i sve je to normalno jer ni u zivotu ne mozes sa svakim da budes dobro. Reci mi samo da li si imao jedan jedini pravi razlog da me konstantno provociras a sad glumis nevinasce, cak sam uvek izbegavao da upadnem u vatru jer znam da si to zeleo. Veruj mi da od mene neces cuti teske reci jer si mi totalno nebitan i nisam na forumu zbog tebe i tvog misljenja. Vise puta sam imao kvalitetne diskusije sa ljudima o sportu. Nemas nikakve argumente, znam sigurno da nisam spamovao na ozbiljnim temama vec sam ,,sirio pozitivnu energiju'' na temama gde je to dozvoljeno i super mi je sa vecinom ljudi ovde. Vidim da imas problem da mislis da si ti forum a to je ozbiljna stvar :/
            Ja ne glumim nevinasce, sveca i slicno, sta ti i ostali misle cije mi misljenje apsolutno ne znaci savrseno me ne zanima. Ja sam bezobrazan i drzak i to ne krijem. Kad ocu nekome da se popnem na vrat to kazem. Nemam problem sa tim. To svi znaju.
            Da te konstantno provociram? Ova dva dana sto smo se noto i ja sprdali tom izvanrednom nivou? Jesi li se zapitao sta ostali misle o tome. Znas li zasto je prije zakljucan Tadbas? Znas li? Zbog takvih postova. Da, zbog takvih postova. Neces vjerovat'.
            Kad neko ni iz cega dodje i postuje krvavo krvavo i deset smajlija koji se kidaju od smijeha i koji veze nemaju sa pricom koja se vodi u tom trenutku, pa makar to bila i off tema tu bas i nema logike.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Hahhahaha brat jedini Hamza koliko je isfrustriran sto nije na forumu... To je taj problem sto ja kazem da ne sme forum da ti bude zivot 'oce da mi slomi kicmu a ne zna da sam invalid da sedim u kolicima kakav je as
              Evo recimo dragi Kondišnu ponasanje koje ne prilici nimalo dobrom covjeku...
              http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post776959
              Niti je bio Hamza, niti si ti bogalj. Bar ne fizicki. niti je taj tip ucinio nesto katastrofalno, pa da dolazis da nam se ovdje "zalis", pola dana. Sarajevo je lijep grad, ako ti smeta sto je rekao da ce da ti polomi kicmicu, ti podjes malo tamo u turisticku posjetu, i porazgovaras s njim.

              ps. A za ono print screen-ovanje pm-ova i kacenje odje pola dana je trebao da bude automatski ban.
              Last edited by M_G_S; 26-05-12, 06:23.

              Comment


              • Originally posted by asprilja View Post
                Pises p.m., razresis problem, a ne tu ko curica da se zalis 3 meseca kako si zrtva i mucenik, a asprilja baraba te vredja. Kako vidis postove, nisam ti na ignore ?
                Od drugog maila mi nisi na ignore. Mogao si da ostanes i ne bih te dirao. Ovako ocu. Kad nemas bar mrvu dostojanstva i kad ti nista sveto nije, a ne mozes se izvlaciti na afekat posto si to poslao u velikom vremenskom razmaku.
                sigpic

                Comment


                • Vlado, kada ti neko kaže to što kaže, a evo i večeras si ispao prepun komleksa i čega sve ne, ne trebaš dalje ulaziti u polemiku i spuštati se na taj nivo. Pusti dječurliju neka se izduva da se vidi do koje mjere će ići, jer granice ovdje odavno ne postoje.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Od drugog maila mi nisi na ignore. Mogao si da ostanes i ne bih te dirao. Ovako ocu. Kad nemas bar mrvu dostojanstva i kad ti nista sveto nije, a ne mozes se izvlaciti na afekat posto si to poslao u velikom vremenskom razmaku.
                    Nemoj molim te da me diras Vladane bicu boziji.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Evo recimo dragi Kondišnu ponasanje koje ne prilici nimalo dobrom covjeku...
                      Niti je bio Hamza, niti si ti bogalj. Bar ne fizicki. niti je taj tip ucinio nesto katastrofalno, pa da dolazis da nam se ovdje "zalis", pola dana. Sarajevo je lijep grad, ako ti smeta sto je rekao da ce da ti polomi kicmicu, ti podjes malo tamo u turisticku posjetu, i porazgovaras s njim.

                      ps. A za ono print screen-ovanje pm-ova i kacenje odje pola dana je trebao da bude automatski ban.

                      Ti nekome pricas da treba da ide ban? Pa ja koji sam 1000 puta zasluzio ban sam za tebe mala beba, da ima zrno discipline ovde ti bio bio perma banovan jos odavno.

                      EDIT: Mozete ti i tvoj drugar Hamza u BG da dodjete kada bude ona parada pa cemo onda da porazgovaramo

                      Comment


                      • Pozdravi sve u Brazilu. Ipak si daleko od doma, preko okeana. Ali ne smijemo o tome da pricamo. Sssss necemo o tome da pricamo. To je tajna.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eee, nije ni vama lako...

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Nemoj molim te da me diras Vladane bicu boziji.
                            Valjda je "b" veliko slovo? Daj bre prvo malo se opismeni, pa onda usmrkni slinu, jer je hranljiva, pa onda dodji da komuniciras s nama.

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Valjda je "b" veliko slovo? Daj bre prvo malo se opismeni, pa onda usmrkni slinu, jer je hranljiva, pa onda dodji da komuniciras s nama.
                              To je slobodan izbor, proveri u pravopisu, zavisi od ubedjenja osobe.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pozdravi sve u Brazilu. Ipak si daleko od doma, preko okeana. Ali ne smijemo o tome da pricamo. Sssss necemo o tome da pricamo. To je tajna.
                                Ti koji smatras sebe tatom sarkazma ne primecujes kad je neko drugi sarkastican. Poraz.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X