Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovla, vratio ti se drugar. Necemo vala da dozvolimo raznim liliputancima da ovuda sire neku svoju "pozitivnu" energiju... Ne, ne. To ce da se zavrsi. Mozda vec sjutra forum bude bolje mjesto za "zivot".

    Comment


    • Kako uvek nadje razlog da ispadne svetac... Gledaj cega se on uhvatio. Ja sam ono u vezi Barselone svesno pisao i znam da sam zasluzio ban a to sto nisam to je druga stvar. Hamzu necu da komentarisem to je poseban slucaj.
      Nemam nameru da se pravdam nebitnom coveku koji me je konstantno bez ikakvog razloga provocirao i lecio ,,stare rane'' na meni nicim izazvan. Jos cutim sve vreme i zaobilazim ga ali jednostavno voli da na bilo koji nacin pa makar i negativan bude u centru paznje.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Aj na spavanje,doshlo je do nesporazuma,smirite strasti sad,bilo je makar malo adrenalina onako virtuelnog haha
        SignaturE se cheka ...sigpic

        Comment


        • Originally posted by Sara View Post
          Verbalna tuca.
          Salim se Saro, al ono na forumu smo i ti kazes da se ne tuku

          Comment


          • Potpuno si zaobisao sustinu mog posta. Iskreno ja ne volim sto postoje spam teme, dodjem ovde kad mi je dosadno da provociram, mislim da nisu dobre za forum ali te pitam zasto to ne kazes ostalima nego samo asprilji i kondiciji, zato sto su oni tebe napali, ne mozes kao najjaci clan foruma da se tako postavljas i da ti je nesto ok dok tebe ne diraju a kad se slucajno nesto kaze protiv tebe onda ti to odjednom smeta. Ja sam predlagao da se ukinu spam teme, sklonite ih sve, kaznjavajte spam na ozbiljnim temam instant banovima, hajde to uradite? Niste hteli e sad nemojte da mi moralisete ovde i pricate sta je dobro a sta nije za forum kada svesno ostavljate gomilu tema u kojima se beskorisno pise.Znaci kada se dogovorite sami sa sobom sta hocete, onda reagujte kako reagujete samo onda kada se neko dohvati vaseg imena.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Meni se zamjerio? Covjece budi ozbiljan. Ti si problematican ali si dobar za forum, ja cu to prvi reci, ali on, asprilja i slicni nisu. Tu su zbog spama, zbog gluposti, nikako zbog sporta. Pa sta ja da pricam sa covjekom koji prica kako mokri po djevjkama ovdje, sta da pricam sa covjekom koji zeli da citav jedan tim izgine, ej???
              Dalje, taj ALen kakav je da je na pm mu je nesto slao valjda. Neces vjerovati i meni je. Rekao mi je nesto i ne bas korektno, zamisli. Ali, mu nisam javno rekao da je poremecen, d aje retard i slicno kao tvoj drugar. Ja razumijem da ti je drugar i da ces mu stati u zastistu ali on je tu istog trena morao biti banovan, kao i ovaj ispod tebe kad nas je sve nazvao pacenicima skoro.

              Da sam ti zanimljiv zabrinuo bi se za svoje mentalno stanje. Ovako sam miran.
              A kad vidis da ti pominjem familiju i da ovako jadno, ispod pojasa provociram i ovog shpagheti, a nijedan jedini dokaz nemate za to sto pricate onda mozemo da pricamo. A ja tog shpaghetija ne podnosim, a ni on mene.
              Opet ajde nesto mudro klise da kazem, bla bla. A konstantno provociras ispod pojasa jer si istog tog Kondiciju kao masu drugih prozivao izmedju redova 80 puta cekajuci da se oni tebi obrate. Nemas srce direktno nista da kazes, pa stalno okolisas nesto, taktiziras, mislis da si interesantan sa tom plitkom ironijom.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Salim se Saro, al ono na forumu smo i ti kazes da se ne tuku
                Sta bre ti hoces koji k....??

                Spoiler
                Salim se, necemo sada ja i ti k'o oni
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Kako uvek nadje razlog da ispadne svetac... Gledaj cega se on uhvatio. Ja sam ono u vezi Barselone svesno pisao i znam da sam zasluzio ban a to sto nisam to je druga stvar. Hamzu necu da komentarisem to je poseban slucaj.
                  Nemam nameru da se pravdam nebitnom coveku koji me je konstantno bez ikakvog razloga provocirao i lecio ,,stare rane'' na meni nicim izazvan. Jos cutim sve vreme i zaobilazim ga ali jednostavno voli da na bilo koji nacin pa makar i negativan bude u centru paznje.
                  Neces da ga komentarises ali ga redovno pomenes i svasta napises, to se zove uvreda. Ako te uvrijedio na pm uvrijedi i ti njega. Ali javno ne smijes, to trebas da znas. A x puta si zadnjih dana napisao i poremecen i retardiran. A isto tako to nije bio Hamza nego Alen, zamisli ne radi se o istoj osobi.
                  Normalno da cu da se sprdam liku koji je ovdje da bi spamovao i da bi se zajebavao, a ako mislis da jedini mislim da si los po forum grdno se varas. Nisi jedini ne kazem, ali si jedan od onih koji stete forumu.
                  Ako ocete da se ovo opet zakljuca nema problema, uspjecete, samo tako nastavite!
                  sigpic

                  Comment




                  • 7:16
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Neces da ga komentarises ali ga redovno pomenes i svasta napises, to se zove uvreda. Ako te uvrijedio na pm uvrijedi i ti njega. Ali javno ne smijes, to trebas da znas. A x puta si zadnjih dana napisao i poremecen i retardiran. A isto tako to nije bio Hamza nego Alen, zamisli ne radi se o istoj osobi.
                      Normalno da cu da se sprdam liku koji je ovdje da bi spamovao i da bi se zajebavao, a ako mislis da jedini mislim da si los po forum grdno se varas. Nisi jedini ne kazem, ali si jedan od onih koji stete forumu.
                      Ako ocete da se ovo opet zakljuca nema problema, uspjecete, samo tako nastavite!
                      Tema je takva da se sama zakljucava, takva joj je koncepcija, glupa tema u kojoj kada tada mora da eskalira sukob i onda vi kao zakljucate temu na neko vreme i resili smo sve. Koja smejurija. Obrisite je, obrisite svaki off topic ako hocete nesto da napravite, ako ne, onda lepo pustite da ovo i dalje bude tema u kojoj ce se voditi prazni razgovori i okanite se uvodjenja neke discipline.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Neces da ga komentarises ali ga redovno pomenes i svasta napises, to se zove uvreda. Ako te uvrijedio na pm uvrijedi i ti njega. Ali javno ne smijes, to trebas da znas. A x puta si zadnjih dana napisao i poremecen i retardiran. A isto tako to nije bio Hamza nego Alen, zamisli ne radi se o istoj osobi.
                        Normalno da cu da se sprdam liku koji je ovdje da bi spamovao i da bi se zajebavao, a ako mislis da jedini mislim da si los po forum grdno se varas. Nisi jedini ne kazem, ali si jedan od onih koji stete forumu.
                        Ako ocete da se ovo opet zakljuca nema problema, uspjecete, samo tako nastavite!
                        Znaci, izuzetno si pravedan momak i nekad odreagujes bezobrazno, ali samo jer je neko presao sve granice.
                        U svakom slucaju, evo se ja vratih, a ti znas kako biva kad meni drage ljude krenu da neki "uce pameti", a nisu im ni crno ispod nokta. bukvalno. ;)

                        Comment


                        • Neki ljudi nemaju granica.
                          ....

                          Comment


                          • reci nesto ako imas?

                            nemoj molim te samo "iskreno".

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Potpuno si zaobisao sustinu mog posta. Iskreno ja ne volim sto postoje spam teme, dodjem ovde kad mi je dosadno da provociram, mislim da nisu dobre za forum ali te pitam zasto to ne kazes ostalima nego samo asprilji i kondiciji, zato sto su oni tebe napali, ne mozes kao najjaci clan foruma da se tako postavljas i da ti je nesto ok dok tebe ne diraju a kad se slucajno nesto kaze protiv tebe onda ti to odjednom smeta. Ja sam predlagao da se ukinu spam teme, sklonite ih sve, kaznjavajte spam na ozbiljnim temam instant banovima, hajde to uradite? Niste hteli e sad nemojte da mi moralisete ovde i pricate sta je dobro a sta nije za forum kada svesno ostavljate gomilu tema u kojima se beskorisno pise.Znaci kada se dogovorite sami sa sobom sta hocete, onda reagujte kako reagujete samo onda kada se neko dohvati vaseg imena.
                              Nije ovo vojska. Mora biti offa. Je li ga previse? Svakako. Ali to ne znaci da se postuju nesmisleni postovi, postovi koji nemaju veze sa mozgom samo da bi se postovali, a toga je masu zadnjih dana.

                              Vjeruj mi da sam htio popeo bih se obojici na vrat samo tako. Znas ti to dobro.
                              Originally posted by asprilja View Post
                              Opet ajde nesto mudro klise da kazem, bla bla. A konstantno provociras ispod pojasa jer si istog tog Kondiciju kao masu drugih prozivao izmedju redova 80 puta cekajuci da se oni tebi obrate. Nemas srce direktno nista da kazes, pa stalno okolisas nesto, taktiziras, mislis da si interesantan sa tom plitkom ironijom.
                              Nemam srca? Kako si odjednom fin.
                              Ja sam htio stvarno da te ne diram, zbog svega. Tebi sujeta nije dozvolila da se pomiris pa si uradio sto si uradio. To ce ti na obraz ako ga imas. Da si ostao na jednom mailu ne bih ti opet rijec rekao, ali kad mi diras familiju imamo strasan problem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sad ce ovo dvoje da skrenu paznju sa pravog problema, teme ce i dalje ostati, desetine istih i i dalje ce se pisati, kojestarije i gluposti. Way to go.

                                EDIT: Nije vojska ali isto tako niko ovde ne placa da bude na forumu da bi neko morao da ga trpi.

                                Comment

                                Working...
                                X