Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by proudNolee View Post
    Ljudi, smatram da niko svojim postovima ne treba da vrijeđa razmišljanja i stavove drugih (ne volim Feda ali je lično meni zasmetalo ovo Prdex)
    Ajd, budi iskrena pa napisi koliko je postova bilo gde su se vredjali igraci,bezbroj.
    Medjutim, zavisi ko pise, tu se pravi razlika, neko moze da vredja i da postovi ostanu, a kad neko napise samo da Stan nema sansi sutra, kao ja, brise se -odmah.To je bilo moje misljenje, ispada da nemam pravo da na sportskom forumu napisem svoje misljenje, ejjjj i to je u redu?

    Ne volim ni ja Fedexa, postujem kao igraca, ali dopusteno je da se on vredja.
    Ne volim ni Nadala,postujem jer je borac, obojicu ne volim samo zato sto su Noletovi protivnici, ali mi nikad nije palo napamet da ih vredjam, nazivam pogrdnim imenima


    Zamazivanje ociju, a tek pisaje izmedju redova, pa toliko glupa nisam
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Nek je moj post na ovoj temi izbrisan sa razlogom , ono brisanje u AO temi je bilo smijesno, ljudima bilo brisano cisto misljenje o mecu
      Last edited by DinoFC; 25-01-14, 19:12.

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Lakse ti je reci svu pokretnu i nepokretnu imovinu
        Mecka nije bas pokretna a nije ni moja, ko ni kuca
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Mecka nije bas pokretna a nije ni moja, ko ni kuca
          Dobro kapetane, tako reci

          Comment


          • Originally posted by DinoFC View Post
            Nek je moj post na ovoj temi izbrisan sa razlogom , ono brisanje u AO temi je bilo smijesno, ljudima bilo brisano cisto misljenje o mecu
            Tacno, na AO temi je bilo obrisano jer se ne sme slucajno izneti svoje misljenje da Stan nema sansi, to sam napisala
            Po nekima svi sad treba da navijamo za Stana, e pa ne moze meni niko da naredjuje, natura svoje misljenje-jok!
            Da bude jasno, ne navijam ni za Nadala, samo sam po meni bila realna po pitanju sutrasnjeg meca
            Svejedno mi ko ce pobediti, nek bude dobar, neizvestan mec, to bih volela, ali se plasim da nece biti tako
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Kakva uživancija... grudvanje, sankanje i malo više kako ono kažu... kliskanje... ja onu plastičnu spravu zovem inače guzaljka...ko je izmislio svaka mu čast ihaaaaaaa. ... oterali sve klince sa padine

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Klisko je nesto najbolje sto postoji
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Kako ne shvatate da ako neko smisli neki problematican nadimak za Feda i ja reagujem kao admin, 90% foruma ce da me napadne da to radim zato sto sam njegov navijac i da sam zato ekstra osetljiva.
                  Tako da kad neko pljuje Feda, daje mu problematicne nadimke ja 10 puta moram da razmislim da li da reagujem ili ne...kad su drugi igraci u pitanju, tu se mnogo lakse odlucujem, jer nisam navijac i niko ne moze nista da mi prebaci.
                  Ne, bojana, niko ti rec ne bi napisao.
                  Ne sme niko da se vredja, ni orumasi ni teniseri, takva su pravila, ti to vrlo dobro znas.
                  Znas i da te niko ne bi napao, samo budi ista prema svima na forumu, ni po babu ni postricevima
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Guzaljka!

                    Ovde se nešto dešava... tja čim ja odem
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • klisko

                      nista se ne desava, bolje da se prica o snegu i kliskanju
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        klisko

                        nista se ne desava, bolje da se prica o snegu i kliskanju
                        kad si vec kod snega za pocetak evo ti malo ovoga

                        Comment


                        • Guzomlat

                          Comment


                          • šta je onog otpada od gumica... ono sitno, kada brišeš pun ti sto.. a nigde na vidiku gumice prskaj
                            čaj sa rumom
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              šta je onog otpada od gumica... ono sitno, kada brišeš pun ti sto.. a nigde na vidiku gumice prskaj
                              čaj sa rumom
                              vidis ti ovo Shimika pije caj a nikog da ponudi sa istim

                              Comment


                              • meni se cini da je tu bilo vise ruma nego caja, nesto nam je olja srecna
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X