Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Mora se paziti, takvo vrijeme doslo, tenziju pred finale rastu
    Dosla zla vremena i na forumu
    Ma nek mi brisu, imam pravo da iznesem svoje misljenje, nema sansi Stan po meni- tacka
    Al ne smem tamo da se junacim, popicu ban, a nisam zedna
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Ma ovdje uzivaj, samo da se ne vrijedja niko od clanova.
      Last edited by bojanaBG; 25-01-14, 17:46. Reason: ne vredjaj igrace!!!!

      Comment


      • Ja nikad ne vredjam nikog, i to ne volim, postujem svacije misljenje, ali ne volim nepravdu
        Ni tenisere nikad nijednog nisam uvredila niti ista ruzno napisala o nekom teniseru, ako pronadjes takav post, izvinjavam se javno
        Vidis, volim da se salim, ali ne dopada mi se kako si sad nazvao Stana.
        Druga je prica kad napisem da nema sanse protiv Nadala, ali nikad njednog igraca necu vredjati
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG
          Ima veze sta je po meni uvreda, onog trenutka kad ti budes uredjivao neki forum, ti donosi pravila.
          A ja sa notom nikako nisam u dobrim odnosima, tu si nesto pobrkao.

          I ova prica nema nikakve veze sa temom, tako da se ovog trenutka prestaje sa istom.
          Pa mozda nisi sad, fino si rekla da ti je bio drag forumas i pisao je Prdex i nisi nista editovala, sta to meni govori da ja ako nesto napisem sto ti se ne svidja dobijem brzo edit. Dvostruki arsini at their best


          EDIT: Nadam se da se noto nece naljutiti sto njega uzimam usta, posto ga gotivim i podrzavam sve sto pise
          Last edited by DinoFC; 25-01-14, 19:02.

          Comment


          • Eto, sad vidi na svojoj kozi kako je drugim igracima kad igraju sa Nadalom, on moze da muti i da vara, a oni ne smeju nista da kazu.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Auuuuuu Znaci tako okreces kad nemas odgovor Samo da znam na cemu sam i kako da se ponasam, posto je granica tolernacije na mene izuzetno niska


              EDIT : Tek sad vidim da si gore napsila da si izmjenila moj post zato sto mislis da je uvreda ,od sada zovem Feda Prdex, posto to nije uvreda
              Last edited by DinoFC; 25-01-14, 19:06.

              Comment


              • Citirati Originalno postavljeno od DinoFC Pogledati poruku
                Nema veze sto je po tebi, to nije uvreda i to nece nista promjeniti, Prdex je mnogo gora stvar od te a ne pricam o svim bljuvotinama o Nadalu , pa tad samo kazes cemu provokacija, valjda je to sto ti je drag doticni forumas



                O ovome pisem, o nepravdi na ovom forumu.
                To sto si napisao je tacno, postoje omiljeni forumasi i njima se gleda kroz prste i kad napisu bas bljuvotine, zazmuri, a kad neko za njih nebitan napise samo svoje misljenje-momentalno se brise post
                Sto se tice tvoje reci za Stana, ne znam kako je kod vas, ali po meni jeste ruzno, moje misljenje.
                Nek me niko ne shvati pogresno, nemam zelju da budem omiljen forumas, nikako,ali malo vise objektivnosti ne bi skodilo, cak sta vise
                Mislila sam da svi imamo pravo da napisemo svoje misljenje, ocigledno nije tako, rajfeslus na tastaturi je izgleda potreban za neke ovde, ukljucujem tu i sebe-pravedno
                A sutra, pa nista gledacemo finale AO, nadam se i uzivati
                Last edited by Pertla; 25-01-14, 19:20.
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Ljudi, smatram da niko svojim postovima ne treba da vrijeđa razmišljanja i stavove drugih (ne volim Feda ali je lično meni zasmetalo ovo Prdex)
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Stavljam kucu na Stanislava
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako ne shvatate da ako neko smisli neki problematican nadimak za Feda i ja reagujem kao admin, 90% foruma ce da me napadne da to radim zato sto sam njegov navijac i da sam zato ekstra osetljiva.
                      Tako da kad neko pljuje Feda, daje mu problematicne nadimke ja 10 puta moram da razmislim da li da reagujem ili ne...kad su drugi igraci u pitanju, tu se mnogo lakse odlucujem, jer nisam navijac i niko ne moze nista da mi prebaci.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pa moze da ti se prebaci zato sto sa svima ne postupas isto i mislim da izmjena i brisanje posta nije nista strasno, posto se to meni stalno desava

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Kako ne shvatate da ako neko smisli neki problematican nadimak za Feda i ja reagujem kao admin, 90% foruma ce da me napadne da to radim zato sto sam njegov navijac i da sam zato ekstra osetljiva.
                          Tako da kad neko pljuje Feda, daje mu problematicne nadimke ja 10 puta moram da razmislim da li da reagujem ili ne...kad su drugi igraci u pitanju, tu se mnogo lakse odlucujem, jer nisam navijac i niko ne moze nista da mi prebaci.
                          Ma nema to veze za koga i navijaš ili ne, kada je nešto uvreda, uvreda je a smatram da riječ Prdex (šta god dotični htjeo da kaže sa tim) uopšte nije prikladna i treba da se briše!
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Stavljam kucu na Stanislava
                            I mecku pride
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam tada bila na poslu, igrao se mec, nisam bas jos imala vremena i da editujem postove.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                I mecku pride
                                Lakse ti je reci svu pokretnu i nepokretnu imovinu

                                Comment

                                Working...
                                X