Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dreamy View Post
    A ti im ne udaras zazubice sa 66 lepinja dnevno!
    nisam ti ja kriv kad si toliko halapljiva
    niko 2 ne trazi komplet osim tebe

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Cekaj, salio sam se, nisam tako mislio. evo koliko duboko treba da zavucem? samo malo mi treba cisto da imam za veceras
      Pa zavuci mi ruku u dzep i uzmi svih 250 tokena. Imam ti ja toga koliko oces, stalno kupujem. U drugi dzep su mi pare. Aj zavuci mi ruku i u drugi dzep ,uzmi nesto para.
      Originally posted by dreamy View Post
      prskaj ne daj mu da te prevari, taj ima neke skrivene namere sigurno


      Noto je li se to poslednje odnosi na hladnjak?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post

        Noto je li se to poslednje odnosi na hladnjak?
        Ahahaha, i ja mislim da je to.. Kuler master za Pentium II

        Aj na hax, noto otvara sobu, fali nam jos jedna, ajde neka zenska ako hoce?
        Znaci tri zene protiv notike? Vladan, ja, i ta treca
        ....

        Comment


        • Na hladnjak, na šta bi drugo. Nego, vidiš ti kako Olja izbjegava odgovor i forum čim se kolači spomenu, sve su prilike da će nam to ostati nedosanjan san.

          Ne otvaram sobu, jer će trzati, neka neko drugi otvori. Kako ste jaki, biće realan odnos snaga 1 vs 3.

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Ahahaha, i ja mislim da je to.. Kuler master za Pentium II

            Aj na hax, noto otvara sobu, fali nam jos jedna, ajde neka zenska ako hoce?
            Znaci tri zene protiv notike? Vladan, ja, i ta treca
            Sto se ova cudna promangupisala
            Ja necu da igram, nisam besposlen kao vi
            Originally posted by notorious View Post
            Na hladnjak, na šta bi drugo. Nego, vidiš ti kako Olja izbjegava odgovor i forum čim se kolači spomenu, sve su prilike da će nam to ostati nedosanjan san.
            E pa i bilo mi je logicno da posle lazova i psiha ide hladnjak. Eto 25 tokena za mene
            Ma pusti, svjestan sam da te kolace nikad necemo vidjeti, nisam siguran ni da postoje ako ces iskreno. Kad vidim jedno parce boema od pola kila povjerovacu

            Zato ce meni Sharda da napravi tortu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Sto se ova cudna promangupisala
              Ja necu da igram, nisam besposlen kao vi

              E pa i bilo mi je logicno da posle lazova i psiha ide hladnjak. Eto 25 tokena za mene
              Ma pusti, svjestan sam da te kolace nikad necemo vidjeti, nisam siguran ni da postoje ako ces iskreno. Kad vidim jedno parce boema od pola kila povjerovacu

              Zato ce meni Sharda da napravi tortu
              Cime li si zauzet, bas me zanima? :P
              Znam sta je, blam je da opet onako sramno izgubis
              ....

              Comment


              • Obično je povezano, nije ti bilo teško shvatiti nisi zaslužio 25.
                I to što kažeš, i meni je sve više sumnjiva, na kraju ćemo se zadovoljiti i slikom, a od probe neće biti ništa, iako smo eksperti za kolače i mogli bi joj dati tačnu procjenu, i reći gdje je pogriješila ako kolaču šta fali. To se kaže ne smijem haxa, a ne nisam besposlen.

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  Cime li si zauzet, bas me zanima? :P
                  Znam sta je, blam je da opet onako sramno izgubis
                  Sram me da kazem
                  Nema sramnog poraza, postoji samo dobar i los. Ja posle svakog izvucem pouke i postanem bolji igrac
                  Originally posted by notorious View Post
                  Obično je povezano, nije ti bilo teško shvatiti nisi zaslužio 25.
                  I to što kažeš, i meni je sve više sumnjiva, na kraju ćemo se zadovoljiti i slikom, a od probe neće biti ništa, iako smo eksperti za kolače i mogli bi joj dati tačnu procjenu, i reći gdje je pogriješila ako kolaču šta fali. To se kaže ne smijem haxa, a ne nisam besposlen.
                  Sto jes' jes' ali daj mi bar 20 tokena, da dam onom prskaju
                  Rijetke su situacije kad ti neko ocijeni rad. Mi bismo to rado ucinjeli, ali ona se ocigledno boji negativne kritike sto je i razumljivo posto mi ne stedimo nikoga, bili bi surovo iskreni.
                  sigpic

                  Comment


                  • ocemo haxa?
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Oce Sharda da ti napravi, al moras da platis carinu kad ti je posaljem, dve drzave, ovo ono, tako si hteo sad trpi posledice
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sto jes' jes' ali daj mi bar 20 tokena, da dam onom prskaju
                        Rijetke su situacije kad ti neko ocijeni rad. Mi bismo to rado ucinjeli, ali ona se ocigledno boji negativne kritike sto je i razumljivo posto mi ne stedimo nikoga, bili bi surovo iskreni.
                        Više od 10 nisi zaslužio, ali kada je Prskaj u pitanju onda može 20, ipak mi vas je žao nakon onih poraza.
                        Pa ne treba se bojati, treba prihvatiti kritiku, zna da ćemo naći zamjerku, ali na to treba gledati sa pozitivne strane, i svaki sledeći kolač će joj biti bolji.

                        Comment


                        • Hocu ja.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Sto jes' jes' ali daj mi bar 20 tokena, da dam onom prskaju
                            Sad se setih, nekad davno je neko ovde napisao "prskanom".. koma

                            P. S. Olja, Olja... ovo su ozbiljne provokacije, a ti zaspala!
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Hocu ja.
                              Ti i ja ekipa snova! Idi otvaraj sobu, da im pokazemo Milorad Cavic swimming style
                              ....

                              Comment


                              • SALJITE MI TE TOKENE ZA IME BOGA!!

                                Originally posted by Indigo View Post
                                Hocu ja.
                                evo samo da zavrsim ove spagete i pravim sobu
                                Originally posted by dreamy View Post
                                Sad se setih, nekad davno je neko ovde napisao "prskanom".. koma

                                P. S. Olja, Olja... ovo su ozbiljne provokacije, a ti zaspala!
                                uvek se nasmejem kad procitam u kojim sve padezima ljudi koriste moj nik...vlajko je ja mislim pobednik
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X