Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj bre dreamy koja tvoja slagalica slozio bih te tamo kao ledeni lepinju Cuti tu ne izazivaj

    @ prskaj... Vidis bre da si drogiran od lepka...ja ti lepo pricam o tokenima ti meni o spinu nisam ga pio danas je ,,lak'' dan sto se toga tice. Joj kad se setim tih maketa dok sam bio sa cimerom a on na arhitekturi....stan u haosu od gline, kartona, papira i 100 cuda Ali slusaj ovu pobedu moram da ti ispricam kad je gazdarica zvala moju kevu hahahhaha Slusaj ovo:
    Bilo po krevetu 3-4 mrljice od lepka i kad mi nismo bili u stanu dosla gazdarica da donese nesto i videla to po krevetu i deo gde smo razbili laminat i ja sto sam sa crnim vinom isflekao zid hahahahha i pazi zenu sto zove moju majku i kaze ,, Violeta oni su neverovatni, sad sam usla u stan to je haos, fleke od vina po zidovima, rupa na podu a na krevetu su im fleke od sperme to nema nikakvog smisla'' hahahahhahahhahahahahha zamisli ti sad mene kad kazem kevi nisu fleke od sperme nego je Andrija radio maketu pa mu je pao lepak...moram da se pravdam zbog lude gazdarice kojoj je sperma u glavi
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      kakvih tokena...aha sad sam pogledao imam nekih zlatnih 240 a srebrnih 0 verovatno mi ti srebrni trebaju...kako da dobijem jos? a sto se tice protivnika kolko sam shvatio komp te namesti da igras sa slicnim po skoru a s obzirom da sam ja tek krenuo verovatno sam igrao sa nekom decom
      Pa da, to su ti poeni kao, sad si sova jaje
      Ne verujem da te komp namesta sa slicnima po skoru, mislim da to ide nasumice... Vidis uvek sa kim igras... Ima bisera koliko hoces, videces vec...
      Nove dobijas tako sto ulazis svaki dan, samo udjes u igricu. Mozda ima jos nacina, ali ja za njih ne znam
      ....

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Daj bre dreamy koja tvoja slagalica slozio bih te tamo kao ledeni lepinju Cuti tu ne izazivaj

        @ prskaj... Vidis bre da si drogiran od lepka...ja ti lepo pricam o tokenima ti meni o spinu nisam ga pio danas je ,,lak'' dan sto se toga tice. Joj kad se setim tih maketa dok sam bio sa cimerom a on na arhitekturi....stan u haosu od gline, kartona, papira i 100 cuda Ali slusaj ovu pobedu moram da ti ispricam kad je gazdarica zvala moju kevu hahahhaha Slusaj ovo:
        Bilo po krevetu 3-4 mrljice od lepka i kad mi nismo bili u stanu dosla gazdarica da donese nesto i videla to po krevetu i deo gde smo razbili laminat i ja sto sam sa crnim vinom isflekao zid hahahahha i pazi zenu sto zove moju majku i kaze ,, Violeta oni su neverovatni, sad sam usla u stan to je haos, fleke od vina po zidovima, rupa na podu a na krevetu su im fleke od sperme to nema nikakvog smisla'' hahahahhahahhahahahahha zamisli ti sad mene kad kazem kevi nisu fleke od sperme nego je Andrija radio maketu pa mu je pao lepak...moram da se pravdam zbog lude gazdarice kojoj je sperma u glavi
        Ti trk na lecenje, dok jos ima ustanova koje bi te prihvatile.
        ....

        Comment


        • hahahahahaahhahaahhahaahhaahhaahahahahahaha to je najjace kad treba da objasnjavas neke stvari, a tog puta stvarno nisi kriv
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Nikakvi sad tokeni ti nece pomoci, 5 igrica na dan je maksimum sa jednog profila.

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Ti trk na lecenje, dok jos ima ustanova koje bi te prihvatile.
              zivota mi moga sve od reci do reci istina ja sam bio na lecenju i imam papir da sam normalan....sad druga je stvar sto su posledice ostale i sto sam malo poremecen
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Marija i Novak u novoj HEAD reklami.
                Odlicna je
                ....

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  Nikakvi sad tokeni ti nece pomoci, 5 igrica na dan je maksimum sa jednog profila.
                  mamu li im.... sta su mislili da ce u srbiji da zarade pare(posto vidim da mogu da se kupe tokeni) pa gde ste nasli u srbiji da naplacujete preko neta debili i to od nas jadnika i cemernika necete se leba najesti.... mamu li vam alavu
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Imam ti ja 250 tokena. Zavuci mi ruku u dzep. Ajde zavuci mi ruku u dzep
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Imam ti ja 250 tokena. Zavuci mi ruku u dzep. Ajde zavuci mi ruku u dzep
                      vidi ga ovaj manijak sto navlaci decu... e nekada se to radilo uzivo sa bombonicama pa op u kombi, a ova danasnja internet generacija se navlaci preko tokena c c c
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        vidi ga ovaj manijak sto navlaci decu... e nekada se to radilo uzivo sa bombonicama pa op u kombi, a ova danasnja internet generacija se navlaci preko tokena c c c
                        Neces da mi zavuces ruku u dzep znaci. Ok, nema vise tokena za tebe
                        sigpic

                        Comment


                        • Dreamy ja zelim da me naucis,a kako cu se provesti posle to samo ja znam

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Neces da mi zavuces ruku u dzep znaci. Ok, nema vise tokena za tebe
                            Cekaj, salio sam se, nisam tako mislio. evo koliko duboko treba da zavucem? samo malo mi treba cisto da imam za veceras
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • prskaj ne daj mu da te prevari, taj ima neke skrivene namere sigurno
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                www.haxball.com

                                Udji drug u neku sobu i trcis za loptom , a vremenom ces se usteliti
                                Dreamy sam učio baš to kretanje s loptom, ali mi je trebalo bar sat vremena da joj objasnim. Razmišljam da im počnemo davati časove, ali naplaćivati, nema više džabe ni kod babe

                                Originally posted by dreamy View Post
                                Marija i Novak u novoj HEAD reklami.
                                Odlicna je
                                Spameru, Vlado je ovo već okačio.

                                Originally posted by dreamy View Post
                                prskaj ne daj mu da te prevari, taj ima neke skrivene namere sigurno
                                Kao i ti u haxu, hvataš se, spopadaš, tvoje namjere su odavno poznate.

                                Comment

                                Working...
                                X