Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji nacin da se vozaci nateraju na postovanje propisa. Mislim da se smanjio broj nezgoda za 30% nakon sto su uveli to...

    Comment


    • vec cetvrtak, uzivaj prskaj jos 4dana

      Comment


      • da znas da uzivam
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by Torima View Post
          Aaaaaa, hoćeš marame zakrpljene na turu!!!!

          Neeeeemam šinko, ostavio sam na hoklici pored peškiiraaaa, e sad mi baba reeeče
          Vec oprati svi peskirivid babealjeopasnaibrzasaspeskirijel ih poreduslozila,da onajFRjopetnepobrkatipeskiri
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Vec oprati svi peskirivid babealjeopasnaibrzasaspeskirijel ih poreduslozila,da onajFRjopetnepobrkatipeskiri
            ahahahahhahahahahhaha
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • `Srecom Joker zaboravio skoro celu kantu
              zbogom kupuse i spanacu`
              560388_287157014718000_479761255_n.jpg
              sigpic

              Comment


              • Tih hleb mast i aleva paprika <3 kao moja baba Lida za vreme okupacije. Ko to nije probao preporucujem da uradi u skorije vreme
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • http://cat-bounce.com/
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Tih hleb mast i aleva paprika <3 kao moja baba Lida za vreme okupacije. Ko to nije probao preporucujem da uradi u skorije vreme
                    Meni je moja baba Lina,kad sam bila mala tako mazala na vruc lebac masti i paprike za frustuk,a onda na sokak izjurim i ostala decurlija s istim frustukom
                    Al se nekad dobro jelo-bas
                    Bez zezanja,ko nije to brobao,pod hitno,mnogo je dobro,ja i sad cesto to frustukujem
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • 399607_286856728081362_712981991_n.jpg
                      Rasturis stipaljku i ...
                      sigpic

                      Comment


                      • @ Petra
                        Ajde pokusaj sad da mi posaljes pm, ocistio sam inbox.
                        Ja sam htio tebi da saljem, ali ne moze.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          @ Petra
                          Ajde pokusaj sad da mi posaljes pp, ocistio sam inbox.
                          Ja sam htio tebi da saljem, ali ne moze.
                          Nema potrebe da ti pisem pp,napisala sam ti u reputaciji sta sam htela. Objasnila sam ti da sam izbrisala sve "virtuelne prijatelje",nema potrebe za tim.
                          Svima sam poslala pp skoro iste sadrzine-da se nadam da necete to pogresno shvatiti,nista licno.
                          Ja cu pisati ovde na forumu,citati postove,ima bas dobrih,a ima i onijeh,nebitno ovo je samo forum,pa kao i u realnom zivotu postoje igrice
                          Eto,to sam otprilike napisala svima,htela i tebi na pp,al ti bio pretrpan inboxpa ti napisala u reputaciji.
                          Cudno da trazis da ti pisem pp kad sam ti objasnila u repki al valjda nisi shvatio.
                          No,nije ni bitno,svako dobro ti zelim kao i ostalima i da uzivamo u teniskim mecevima i navijamo za nase ljubimce

                          Zaboravihiskljucila sam pp,sve sto hocu da napisem,napisacu javno
                          Last edited by Pertla; 16-11-12, 15:50.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Jopet moram da pricam sama sa sobom
                            Da su uncuti-jesu, kako su uspeli 3 u 1,na ovden strogocu
                            Dobar ovaj Ferer,posle nasih tenisera odsad navijam za njega
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Petra, znas li ko obicno prica sam sa sobom?

                              Comment


                              • Ne prekidaj je bre,sta ti je
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X