Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne kazu da im mutim baru, jedan sumnjiv sa nekim patkicama stalno se brcka u njihovoj bari
    sigpic

    Comment


    • nane mu ga spopandrknem, i njemu i Cohones patkicama, sad je našo da se širi

      Comment


      • Poznat mi je odnekud, cini mi se da ga nocas videh da tegli neku peharcinu
        sigpic

        Comment


        • a to je taaaaaaj, sad si dolijao ....

          Soko zove Orla....
          ima da ga vratimo mi odakle je došao, da se ne širi ovde.... strani plaćenik

          Comment


          • Originally posted by Torima View Post
            a to je taaaaaaj, sad si dolijao ....

            Soko zove Orla....
            ima da ga vratimo mi odakle je došao, da se ne širi ovde.... strani plaćenik
            Opasan spijun, moguce dvostruki, menja maske ko rukavice
            sigpic

            Comment


            • opasan, nego šta

              ne može ko sav normalan svet, pošteno da radi, da bude osrednji, onako, sa peticom iz matematike i društva, nego oće, zapeo, ko mutav...

              prvi pa prvi, pa još i neke tamo rekorde da sruši,.... majko mila on nije sav u glavu, sve bi ja to uza zid...

              Die Beste, Die Beste sve na tom mrskom jeziku priča....

              Comment


              • Gdje nam je apa majstor

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Kolega pali ste na popravni
                  Nakon sto procitate 1756 stranica koje se odnose na temu mozete ponovo polagati.
                  P.S Ceo dan citam, a oni pisu, li pisu iznova
                  Nisam se ni potrudio, niti cu. Nadam se samo da je isterana pravda, a inace moze neko slobodno da napise koji zakljucak je na kraju donesen. Je li Feki zabrljao namerno ili nesvesno?
                  Last edited by Skrillex; 14-11-12, 00:15.

                  Comment


                  • Originally posted by Skrillex View Post
                    Nisam se ni potrudio, niti cu. Nadam se samo da je isterana pravda, a inace moze neko slobodno da napise koji zakljucak je na kraju donosen. Je li Feki zabrljao namerno ili nesvesno?
                    Ma nesvesno, covek u godinama, skreloza, video mesto i seo
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ma nesvesno, covek u godinama, skreloza, video mesto i seo
                      Onda mu je oprosteno

                      Novak ionako uzeo ono po sta je dosao, who cares gde ce Feki da sedi. Mogli su da mu donesu i od kraljice stolicu, tesko da bi mu pomogla
                      Last edited by Skrillex; 14-11-12, 12:27.

                      Comment


                      • @Torima & @pecaros

                        Vas dvojca ste dibidus poprskali...

                        Comment




                        • Comment


                          • Je li moguce da su ovu pustili prije Andjele, ubjedljivo najgori glas ima od svih po meni

                            sigpic

                            Comment


                            • Ma kiksali su u mnogo cemu. Lose su sastavili duete, lose su izabrali pjesme, bas su imali kikseva... A o produkciji da ne pricam. Pripremaju neke koreografije kao, na kraju ove postave na zvijezde s kojih ne smiju mrdnut'... Neku garderobu kao imaju i kostimografa, a na kraju nista od tog ne obuku, vjerovatno se sami kod kuce spreme. Bas sve izgleda jadno i jeftino, bolje bi bilo da tih priloga sa garderobom i koreografijom nisu ni stavili, brukaju se... A neko je provalio i da uvijek propada kandidat koji je na lijevoj strani, tako da je to vjerovatno sve unaprijed isplanirano.
                              Ali Nevena i Mirna su pokidale, stvarno.
                              A onaj Medo ti je pravi tezgaros, sa sve mahanjem rukom i pucketanjem prstima.

                              Comment


                              • Nikad mi nece biti jasno zasto najjace stavljaju u duele, jesu li retardirani
                                I Sasu izbacili, stvarno nisu normalni! Ali sve i nekako nego ovaj duel je presmijesan, Andjela je masu bolja, ne shvatam, jedino ako ova ima neku protekciju. Poslusao sam bar tri puta i ovdje nema nikakve ni borbe cak, Andjela ju je razvalila. Ajde da kazes uhvatili su se za prethodne audicije ali i tu je Andjela bila masu bolja, svasta
                                Medo je car, pobjedjuje. Kako rece Mare dodje mi odma neke pare da ti dam
                                Kiksnula ti je Jelena opasno. A Nevena i Mirna razvalile, Mirna mi je najvece iznenadjenje, sjajna je bila, cak i bolja od Nevene u duetu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X