Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Jao,zaboravih na ledeniceProsle zime me jedna zveknula posred glave,sreca te sam imala pravu rusku subaru a i glava mi ko bukva
      Znaci ne volim zimu nikako
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Originally posted by Gandalf View Post
        Jedino zimu volim zbog sarme
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • ništa lepše od zime na planini, pa još ako je Jahorina ili Brezovica...

          Comment


          • Tantuz srecan rodjendan!!!
            kao i Bajram onima koji slave
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Oooohhh pa srećan rodja Tantuz!!
              Happy BIRDY ;)
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment




              • Kada me noj pogleda... umrem od smeha...

                I kada već pominjem avatare, primetila sam da je shminka uhvatio zadnji voz (lokomotivu)
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Zima TRAS
                  Leto BOOOOOM!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Nego šminka, jel to ona lokomotiva sa istoka Grbavice ?!
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post


                      Kada me noj pogleda... umrem od smeha...

                      I kada već pominjem avatare, primetila sam da je shminka uhvatio zadnji voz (lokomotivu)
                      Mislis na ovu

                      Tantuzu srecan rodjendana za avatar desetka,i mene uvek nasmeje
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Hvala vam svima, i fala na komplimentima kako sam fotogenican...

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          Hvala vam svima, i fala na komplimentima kako sam fotogenican...
                          A jel moze i profil,ne samo anfas
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Petra View Post
                            A jel moze i profil,ne samo anfas
                            To samo kada padne kisa, da mi ne pokisne cigareta.

                            Comment


                            • Originally posted by tantuz View Post
                              To samo kada padne kisa, da mi ne pokisne cigareta.
                              Taman,najavili za sutra kisu
                              Svima laku noc,vreme je za spavanje
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • good night petruš
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X