Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    nemoj reci 2x
    jel vi devojke setate kapute ili ima nesto pod ruku
    Sto se mene tice,preskoci ovo "devojke",a pod ruku imam-ceger
    Zimu ne volem ni na sliki da vidim
    Last edited by Pertla; 25-10-12, 21:14.
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Ko nije ziveo u Rusiji, taj ne zna sta je zima ovo ovde kod nas je smesno. Kako bre ne volite hladnocu, izadjes napolje a ono te presece hladan vazduh, obuces nesto lepo, toplo, nista ne curi sa tebe, ne lepi ti se kosa, ne smrdis. Plus zimi si produktivniji, hladno ti je pa radis nesto da se ugrejes, a leti kad nesto radis jos ti je toplije
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        nista ne curi sa tebe

        Curi bogme nos.

        Ali generalno vise volim zimu od leta, nema dileme.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Ko nije ziveo u Rusiji, taj ne zna sta je zima ovo ovde kod nas je smesno. Kako bre ne volite hladnocu, izadjes napolje a ono te presece hladan vazduh, obuces nesto lepo, toplo, nista ne curi sa tebe, ne lepi ti se kosa, ne smrdis. Plus zimi si produktivniji, hladno ti je pa radis nesto da se ugrejes, a leti kad nesto radis jos ti je toplije
          Lepo si ti to sve objasnila,tebi tako prijaali ne volim zimu,a jos vise je ne volim kad sam bila u Rusiji. Uzas,ladno,pa jos ako je ledeni vetar pa sve zaledi,dok izadjes iz kuce nos ti vec otpadne od ladnoce
          Neka tebi zime,neka te preseca i radi,oblaci sta hoces ja -jok,samo kad moram promolim nos napolje kad je ona uzasna ladnoca ko proslog februara,fala ne volem zimu
          Last edited by Pertla; 25-10-12, 21:38.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • O sa kim se ja druzim. Vi niste normalne.
            Jedino sto volim zimi je da pijem i jedem po slavama, ostala sranja tipa snesko, pravljenje andjela ne podnosim.
            A grudvanje... prosle godine sam nekog klinca nahranio sa snegom, stoka me pogodila sa ledenjacom po sred face. Trebao sam ga udaviti ispod mrtvog snega.
            A tek kad odvali -30 onda bih se najradije hermeticki zatvorio i upao u neku zestoku hibernaciju.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Dobra je zima, al` na razglednici
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                O sa kim se ja druzim. Vi niste normalne.
                Jedino sto volim zimi je da pijem i jedem po slavama, ostala sranja tipa snesko, pravljenje andjela ne podnosim.
                A grudvanje... prosle godine sam nekog klinca nahranio sa snegom, stoka me pogodila sa ledenjacom po sred face. Trebao sam ga udaviti ispod mrtvog snega.
                A tek kad odvali -30 onda bih se najradije hermeticki zatvorio i upao u neku zestoku hibernaciju.
                E,vidis ja zimi ne volim ni te slave i prezderavanja
                A sto se tice hibernacije,nije losa ideja,al ja ne bi ko medved nego ko veverica
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Kako zima moze da bude lepa?
                  Ustanem ujutru da krenem na posao, mrak, dok se obucem prodje pola sata, grlim onu TEA pec da bi se samo malo ugrejala, a onda izadjem napolje i ako po mogucstvu duva kosava, kroz kosti mi prodje i posle pola minute se uveliko smrzavam

                  Mrzim zimu
                  Volim leto
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • A ja u januaru treba da idem na Zlatar da radim, bas kad je tamo ledeno doba, ubicu se nema druge
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Kako zima moze da bude lepa?
                      Ustanem ujutru da krenem na posao, mrak, dok se obucem prodje pola sata, grlim onu TEA pec da bi se samo malo ugrejala, a onda izadjem napolje i ako po mogucstvu duva kosava, kroz kosti mi prodje i posle pola minute se uveliko smrzavam

                      Mrzim zimu
                      Volim leto
                      E,taj rad
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Ja sam prezivio rad na planini na -21 zimaaaa

                        Comment




                        • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • http://forgifs.com/gallery/d/205472-...nball-dive.gif
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Dobra je zima, al` na razglednici
                              Jezik pregriz'o slogiram se i kad je na razglednici vidim

                              A slusaj Indiga sto voli da pije zimi... A kad izadjes napolje na hladan vazduh posle rakije to nista sto su flesevi po glavi?


                              Samo leto i nista vise
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Ja jedino uz alkohol mogu da prebolim zimu, drugacije nikako.
                                I onda kazu Indigo alkos, Indigo pijanica a ja samo u stvari ne podnosim hladnocu i moram popiti.
                                A kad popijem opusteno u majici spavam u snegu, bila slika na fb al uklonio sam je zbog smaranja.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X