Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je grozno što rano pada mrak... tako zimi odem po mraku, vratim se u mrak...mrzim mrak.. osim kada mu je vreme, noću
    Mada je ovo ono pravo vreme, a ne letnje. Rusija, Belorusija i Ukrajna su prošle godine prestale da pomeraju sat u jesen.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Meni je grozno što rano pada mrak... tako zimi odem po mraku, vratim se u mrak...mrzim mrak.. osim kada mu je vreme, noću
      Mada je ovo ono pravo vreme, a ne letnje. Rusija, Belorusija i Ukrajna su prošle godine prestale da pomeraju sat u jesen.
      Pametno su to odlucili,mogli bi da im se pridruzimo
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Neko sat duze spava, neko sat duze radi... Samo zato sto si dobar, glup i naivan.

        U to ime...

        Comment


        • Evo pjesma za takve kao ti, ubuduce neces ako si pametna a jesi cim imas 10 fakulteta

          sigpic

          Comment


          • nema veze sa zivotom, al kad ste krenuli sa zlatanom moram i ja da se ubacim
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ma sto je najgore, necu ja nikad pametnije.

              A evo i od mene nesto...

              Comment


              • I dajte koji dobar film da imam sta raditi do zore dok nisam porazbijala sve okolo.

                Comment


                • Sto si to agresivna

                  Comment


                  • Ma pusti je, kupila neke cizmice, a lijepo vrijeme pa ne moze da ih iznosi i da se fali po gradu. Ne nervira nju ni posao ni sat, vec nenosenje cizmica
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane, trebas nam, svrati na temu BH Premier liga...da procijenis jedan penal

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        I dajte koji dobar film da imam sta raditi do zore dok nisam porazbijala sve okolo.
                        http://www.imdb.com/title/tt1362058/

                        zahvalices mi se posle
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Haha, ma poplave ovdje okolo, skoro pa vanredno stanje, taman pravo vrijeme za moje cizmice.
                          A bijesna sam kao ris, ma kao 3 risa. Ovo mi je 6. nocna za redom, a cekaju me jos 3, jos nocas radim sat duze. No, budala ostaje budala.

                          Comment


                          • Imas pice za procjenu

                            evo je i kod nas pocela padati kisa...sutra ce snijeg

                            Comment


                            • Evo bijesna kao tri risa Majo, nisi ti ovo gledala, a uz ovo vrijeme leti
                              http://www.imdb.com/title/tt0102059/
                              Originally posted by shminka View Post
                              Vladane, trebas nam, svrati na temu BH Premier liga...da procijenis jedan penal
                              Odradjeno
                              Originally posted by prskaj View Post
                              Ovaj jos nije lega'
                              sigpic

                              Comment


                              • Skinula sam Argo prije nego sto ste poceli predlagati, apa preporucio na temi filmova nedavno, ali ne mogu ga otvoriti.
                                Tacno kad ne ide, ne ide nista...

                                Comment

                                Working...
                                X