Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodje covjek u godine kad vise nije lako ni ustat' iz kreveta, kad ga bole noge posle dugog stajanja, ledja ubijaju. Idu godine, neki ih bolje podnose, neki gore. Kad si sportista pa jos reprezentativac onda je sve nekako lakse, covjek se lakse bori sa njima. Sharda ih i ne osjeca pouzdano znam.

    Da ti Roger ostane 302 nedelje na prvom mjestu, da sledece godine bude najbolji posle Novaka, da na proputovanju Evropom, posebno sjevernim dijelom naseg kontinenta sretnes Thomasa Ulsruda pa da ti drzi privatno casove iz karlinga, dobro igras ali moras jos da napredujes, a on bi bio sjajan ucitelj. Da vala onda nedje i sretnes Plushenka, dobro klizas ali moze to i bolje
    Pa onda i Thorkildsena kad se budes vracala preko Norveske, dobro bacas koplje ali mora to bolje

    Neka je srecan, bar do 100 da brojis

    sigpic

    Comment


    • Hvala Vladane puno, sve prave zelje, vidi se da me poznajes

      Dusane, srecan nam rodjendan!!!
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • slavljenicima srecan rodjendan a tortu cemo kasnije da probamo

        Shardonnay pazi da ne stavljas previse slaga na tortu i znas sta ti sledi sa slagom

        Comment


        • Shardo, srecan ti rodjendan!!!!

          Sve najbolje, neka ti sve zelje ispune, Vladan ti je dosta toga pozeleo, a ja cu da promenim samo jedan deo i da ti pozelim da nam Fed jos dugo vlada svetskim tenisom, da uzivamo u njegovim igrama dok on terorise ostatak Toura

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Srecan rodjendan Shardonnay, sve najlepse! Od mene zelja za dobro zdravlje i nasmejane dane...

            Comment


            • Sportski ribolov ne priznase za olimpijski sport a i na ovom forumu ga nema te stoga oformih grupu `Sportski ribolov` ne bi li potakli paznju medija
              Pecarosi, oni koji to zelite da postanete, ili vas bas briga - izvolite.
              sigpic

              Comment


              • Srećan rođa slavljenicima, sve najlepše!
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Kome jos rodjendan? Propustio...

                  Comment


                  • Jel ima na netu negde da se nadje Evgenije Onjegin ili Cigani od Puskina?
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Dacha View Post
                      Jel ima na netu negde da se nadje Evgenije Onjegin ili Cigani od Puskina?
                      Probaj na Google.com
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Shardo, srecan ti rodjendan!!!!

                        Sve najbolje, neka ti sve zelje ispune, Vladan ti je dosta toga pozeleo, a ja cu da promenim samo jedan deo i da ti pozelim da nam Fed jos dugo vlada svetskim tenisom, da uzivamo u njegovim igrama dok on terorise ostatak Toura

                        e sad su zelje kompletirane, nista mi vise ne treba
                        hvala puno!!!
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Originally posted by Shardonnay View Post
                          Hvala Vladane puno, sve prave zelje, vidi se da me poznajes

                          Dusane, srecan nam rodjendan!!!
                          Ne verujem da postoji jos neko ko slavi rodjendan 16.10.

                          Comment


                          • Test koji razotkriva da li se u vama krije serijski ubica
                            Ovo nije trik pitanje, već test koji su osmislili američki psiholozi. Dobro razmislite pre
                            nego što odgovorite. Na dnu se nalazi rezultat

                            Na početku, važno je da znate da odgovor koji psiholozima predstavlja signal za brigu daje veoma mali broj ljudi. Još jednom, ovo nije trik pitanje. Sad pročitajte priču:

                            “Na sahrani svoje majke, jedna žena je, među svetom koji je došao na poslednji ispraćaj vremešnoj gospođi, ugledala muškarca koga nikada pre nije videla.

                            Prvo što joj je palo na pamet bilo je da taj gospodin izgleda fantastično. Kao iz njenih snova. U nekoliko sledećih trenutaka pomislila je da to JESTE čovek iz njenih snova. Međutim, iako se veoma zaljubila, nije se odvažila da uzme njegov broj telefona. Nekoliko dana kasnije ona ubija svoju sestru.”


                            Pitanje glasi: Koji motiv je imala ova žena da ubije rođenu sestru?
                            Jbg sta da se radi kad sam psihopata Ajde da vas cujem.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Jbg sta da se radi kad sam psihopata Ajde da vas cujem.
                              Pa da bi ga opet vidjela jbt
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Hmmm ne znam, necu reci tacan odgovor dok se vise njih ne javi
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X