Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    To samo u filmovima americke produkcije
    Jesi siguran??

    Ja sam bezmalo puta srio starije, celave, debele, ..., likove, koji setaju top cure... On pun ka' brod, ona nema centa. Suprotnosti moj dragi Indigo, suprotnosti...

    Super je tvoja zamisao, ali takve veze imaju vecu sansu da dodje do zasicenja... Ja sam recimo veliki neradnik. I ljenoguz. Treba li da ganjam curu istih karakteristika i interesovanja?? Meni treba krvavi radnik, neko ko ce da mi prinosi vodu, sok, hranu, ..., u krevetu... Ko ce da me obuce, kad sam prelijen za to. Da ne setam po cio dan u boksericama po kuci. Evo sam i prehladio zbog toga. Da sam imao idealnu...

    Comment


    • Naravno da treba žena koja je veliki radnik, moje je da se izvalim u fotelju, čitam novine koje će ona kupiti i gledam tv

      Comment


      • Originally posted by M_G_S View Post
        Jesi siguran??

        Ja sam bezmalo puta srio starije, celave, debele, ..., likove, koji setaju top cure... On pun ka' brod, ona nema centa. Suprotnosti moj dragi Indigo, suprotnosti...

        Super je tvoja zamisao, ali takve veze imaju vecu sansu da dodje do zasicenja... Ja sam recimo veliki neradnik. I ljenoguz. Treba li da ganjam curu istih karakteristika i interesovanja?? Meni treba krvavi radnik, neko ko ce da mi prinosi vodu, sok, hranu, ..., u krevetu... Ko ce da me obuce, kad sam prelijen za to. Da ne setam po cio dan u boksericama po kuci. Evo sam i prehladio zbog toga. Da sam imao idealnu...
        Vidis slazem se ja s tobom za prinosenje,ali ne i da je ona sad nesto hiper aktivna.Jer ja stvarno ne mogu igrat' s njom i izlazit' svaku noc,nemam ni volje,zdravlja,a ni para za te ekskurzije.
        Zato prinosenje da i da joj je to glavna preokupacija,da tu nadje srecu
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          @Indigo

          ej bre brate...ocigledno imas problema da me razumijes pominjes bioskop pa muziku,pa trcanje klizanje setnju...pa ja to vidis obozavam da radim s njom,cak i da pogledam utakmicu...znas...ali kad pocne da analizira stanje u klubovima,kako djeluje trener sa igracima,kad se bavi analizama poput pravih novinara(dosadnih) brate,meni je to pi!aoooo,a pi brate,pi!kad vidis da joj je to preokupacija,auuu
          MGS,ne razumiju nas
          Ada pa dobro,to vala ni ja ne volim Ali ako njoj nije problem da odgleda fudbalski mec, to je dobro. Ja pricam o osobama koje znam. Dakle, voli fudbal, ali ne zna bas sve u detaljima, i ne bavi se tim analizama. Njima je uglavnom vazno da Fabregas igra za njihov klub i to je to. Gledaju fudbal zbog fudbalera. A sad, da pocne da mi prica o taktici, to je vala i meni gadno ;)
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ajde ko hoce da se kladi za vecerasnji mec U avatar naravno, izazivam Rogerovce
            Ja bi te odero ali mi zao tvog avatara

            Comment


            • Ko dobije Indiga neka mijenja moj avatar, a njegov ostavi na miru.

              http://www.trojka.rs/zanimljivosti/s...-16-slika.html Mirka je bez premca.

              Comment


              • Tuto šta ti kažeš za Mirku, je li najbolja u ovoj grupi, ja sam ljubomoran na Fekija

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Tuto šta ti kažeš za Mirku, je li najbolja u ovoj grupi, ja sam ljubomoran na Fekija
                  Dobro ali meni srce bira Kim zbog Andy-a

                  Comment


                  • There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Švajcarska: legalno gajenje marihuane

                      U Švajcarskoj će 1. januara stupiti na snagu zakon, takozvani Latinski sporazum, o legalizaciji gajenja konoplje u domaćim uslovima kako bi se stalo na put nezakonitom prometu lakih narkotika.

                      Zakon predviđa da stanovnici kantona Ženeva, Vauda, Nošatel i Friburga mogu da uzgajaju po četiri žbuna konoplje za vlastite potrebe, što neće povlačiti administrativnu i krivičnu odgovornost.

                      Prema novom zakonu, neće biti potrebe ni da se prijavljuje gajenje "trave", a samo za više od četiri žbuna marihuane građani će morati da dobiju specijalnu četvorogodišnju dozvolu.

                      Zanimljivo je da se ovako radikalna liberalizacija zakonodavstva desila u Švajcarskoj u vreme jačanja borbe protiv prometa narkotika u mnogim evropskim zemljama, preneli su svetski mediji.

                      U Holandiji su čak uveli ograničenje za rad čuvenih kafe-šopova i prodaju "trave" turistima.

                      Legalizacija uzgajanja konoplje došla je na inicijativu pokreta "Legalizuj" (Legalize), koji se zalaže za legalizaciju marihuane, narkotika kanabioidne grupe, koji su mnogo manje opasni od narkotika opijumske grupe.

                      Ipak, u praksi se pokazalo da su mnogi narkomani, koji su počeli od marihuane, vremenom prešli na teže narkotike.

                      Svajcarska
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Znaju ljudi šta valja, što se cigare ne zabrane koje dokazano štete zdravlju

                        Comment


                        • Jesi li to prepisao od Rakočevića?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Znaju ljudi šta valja, što se cigare ne zabrane koje dokazano štete zdravlju
                            It's inevitable
                            Kod moje bake komsija vec godinama gaji 40 zbunica Najbolje raspolozen covek na svetu, uvek nasmejan i spreman za salu
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Jesi li to prepisao od Rakočevića?

                              On od mene Otkad to govorim ali nije nikome u cilju da zabrani smeće od cigara, dok god dobro djeluje za pluća. Rick Simpson je jedan od razloga zašto se ne smije legalizovati, nama trebaju cigare, sumnjive vakcine itd.

                              Comment


                              • Noto i ja cemo poceti borbu za legalizaciju, ako mogu Svicarci mozemo i mi...
                                "Don't be sad and cry, Take a joint and fly"

                                EDIT: Nisam probao nikad samo se sprdam
                                Last edited by Indigo; 22-11-11, 17:26.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X