Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaa, nisam videla, znači tu je.. e pa ona će da ti sve objasni, koji je TV i šta piše na dugmencetu.

    (kako sam se patila)
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Na TV-u, kad ne ides preko D3, pise DUAL I-II i ako kablovska podrzava, onda moze da se promeni komentator.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Daaa DUAL I-II
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mozes to da menjas i ako nemas D3, trebalo bi da postoji setovanje za sam tv, nevezano od usluge. Nemam D3, ali to cesto primenjujem na ES, specijalno kada idu nesto reprizno. Desava se je sinhronizacija zvuka (na srpskom jeziku) i slike pomerena, a da na engleskom radi kako valja...

          Comment


          • Zavisi od mnogo toga... TV i njegovog godišta, kao i da li ima uopšte takvu mogućnost (mislim da oni prastari to ne mogu), kao i od same kablovske da li to podržava. Znam ljude koji imaju na TV tu opciju, ali kablovska ne daje.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ne mogu da verujem!
              Već TRI ili koliko godina imam kablovsku D3 i pojma nisam imala, sve do jutros, da mogu da promenim na ES iz srpskog u engleskog komentatora, sa samo par različitih pritisaka na daljincu (za D3)!!!!
              To je toliko debilan način da se otkrije i sasvim me slučajno zainetesovalo nešto na ekranu, što skoro da se i ne vidi (ne postoji za tu opciju neko normalno dugmence na daljinskom).
              Tako ukoliko imate D3 SBB, a ovo niste znali... mogu da vas uputim

              Ooooo kako srećna sam jaaaaaa!!!
              Još samo da počne neki normalan teniski turnir na ES... mada ko zna možda me i WTA sada zainteresuje.
              Pocni da navijas za Radwansku

              Kada sam pritisnuo "Like", ispod tvog posta mi iskocila programska sema SK-a za danas Kakav bag
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Što za Radvansku?

                Probala sam i ja, dala ti lajk, al' kod tebe nema baga.
                Ko zna šta može iskočiti ako mi daš + rep.
                Šta bi voleo?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Što za Radvansku?

                  Probala sam i ja, dala ti lajk, al' kod tebe nema baga.
                  Ko zna šta može iskočiti ako mi daš + rep.
                  Šta bi voleo?

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Zavisi od mnogo toga... TV i njegovog godišta, kao i da li ima uopšte takvu mogućnost (mislim da oni prastari to ne mogu), kao i od same kablovske da li to podržava. Znam ljude koji imaju na TV tu opciju, ali kablovska ne daje.
                    Kod caleta na jednom od onih narodskih Samsunga starih odvec deceniju ima...

                    Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Pocni da navijas za Radwansku

                    Kada sam pritisnuo "Like", ispod tvog posta mi iskocila programska sema SK-a za danas Kakav bag
                    Vrh!

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Što za Radvansku?

                      Probala sam i ja, dala ti lajk, al' kod tebe nema baga.
                      Ko zna šta može iskočiti ako mi daš + rep.
                      Šta bi voleo?
                      Pa samo nju i prenose (ES)
                      Pokusao sam i sa reputacijom, ali moram je prosirit'
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Stisnite mi like, d'izvinete, i saznajte kako su vam zvezde naklonjene. Ako stisnete reputaciju, vadim podatke iz APR-a...

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          Ako stisnete reputaciju, vadim podatke iz APR-a...
                          Mt. Everest

                          Comment


                          • Originally posted by Torima View Post
                            Mislila sam recimo na neki dobitak na lutriji, mada verovatno fiktivni.

                            Originally posted by tantuz View Post
                            Kod caleta na jednom od onih narodskih Samsunga starih odvec deceniju ima...
                            Uglavnom Samsung i ima, bar ja koliko znam.

                            Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Pa samo nju i prenose (ES)
                            Pokusao sam i sa reputacijom, ali moram je prosirit'
                            Šalila sam se.
                            Samo nju prenose.. retko ću onda koristiti ovu svoju otkrivenu novotariju.

                            A "matori"... igra li igra...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by tantuz View Post
                              Kod caleta na jednom od onih narodskih Samsunga starih odvec deceniju ima...
                              Ali je poenta i da kablovska to podrzava, inace ti dugme nista ne vredi, onda samo menjas mono i stereo.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Slazem se. Moj odgovor se odnosio da nije u pitanju samo D3 prijemnik.

                                Comment

                                Working...
                                X