Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Dovedes Mutua i miran si
    Ne volim kad mi igrac nema dobar krug. Treba mi back up spic back up levo krilo i dobar cm. Kvalitetan. Para se ima.

    Comment


    • Buonanotte, jedan jedini.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Buonanotte, jedan jedini.
        To je tacno. Martina ne mogu ne da mi nesto u stomaku da dovedem coveka od 34 godine

        Comment


        • Necu vise nista da pricam Tsigalko je pobedio izmisli ga na 08.
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Brat Delgado, ne sa foruma nego ekvadorski razarac ?
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Pao je izbor na nekog klinca iz Viljareala mnogo je lud, na cm cu ili Demija De Zeuva ili Donatija, treba mi back up za Tijaga Motu a na krilo cu brata Zirkova ili Giovinca.

              Comment


              • alene (hamzo), ovo sto radite je dno dna. Pretpostavljam da je alen u pitanju, ali hamzo, ako si u sarajevu, ili ako citas (a nisam mutav. Citas sigurno), porazgovaraj s tipom i stvarno batalite vise svo ovo klosarenje ovuda, jer stvarno ne vidim sto dobijate s tim. Ili dobijas. Jednina. Ne znam ko je, ali dako prestane vise. Ulicarski je i neljudski

                Comment


                • Posle ti uporedjujes Faustina sa njim koji covek nema granicu vec 15 dana tako jadno i bedno pravi akaunte i pise gluposti. Posle Fausitno veci nacionalista, Faustino losiji covek, ajde ne zezaj me molim te, lik je klasicna fioka, nema iole ponosa.

                  Comment


                  • Hamza je dugo na ovom forumu bitisao ne dirajuci nikog. Gledajuci svoja posla... Taj njegov "rad" treba posmatrati... Taj isti faustino je kod prvog bana bljuvao i pljuvao... I posle je 100 puta presao sve granice ukusa. I faustino i Hamza trebaju da ne budu clanovi ovog foruma.

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      Hamza je dugo na ovom forumu bitisao ne dirajuci nikog. Gledajuci svoja posla... Taj njegov "rad" treba posmatrati... Taj isti faustino je kod prvog bana bljuvao i pljuvao... I posle je 100 puta presao sve granice ukusa. I faustino i Hamza trebaju da ne budu clanovi ovog foruma.
                      Zasto ako ovo nije Hamza?

                      Comment


                      • Ovo ako je hamza, onda je najveca debilcina, jer sam uporedjivao njegov slucaj, trazio reciprocitet, a on da dodje ovako...

                        A Hamza je imao svojih "5 min", koliko sam "cuo", tako da zbog toga je trebao da dobije sto je dobio.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          Ovo ako je hamza, onda je najveca debilcina, jer sam uporedjivao njegov slucaj, trazio reciprocitet, a on da dodje ovako...

                          A Hamza je imao svojih "5 min", koliko sam "cuo", tako da zbog toga je trebao da dobije sto je dobio.
                          Prvo, rekao si da Kondicija najmilija treba da dobije ban jer je rekao za nekoga da je debil, a ti kazes evo sada da je debilcina.

                          Drugo i najbitnije, http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post772193

                          Pravda za dobricu Hamzu? Ti sada rece da ne treba da bude clan foruma? Jesi li siguran da ti niko drugi nije koristio profil? Mozda je Hamza uleteo pa ostavio ovaj post.

                          Comment


                          • Cuo za sarkazam, ironiju??

                            Da, da, dobrica... Klasicna zajebancija zbog "5 min" sto je imao, i zbog kojih je dobio privatnu poruku sto mislim o svemu tome...

                            ne, ja kazem uopsteno. nije isto kad postuje jedan covjek, a vi odje kacite njegove pm-ove i govorite za drugog da je retard... Ne zamjenjuj teze.

                            Comment


                            • Originally posted by M_G_S View Post
                              Cuo za sarkazam, ironiju??

                              Da, da, dobrica... Klasicna zajebancija zbog "5 min" sto je imao, i zbog kojih je dobio privatnu poruku sto mislim o svemu tome...

                              ne, ja kazem uopsteno. nije isto kad postuje jedan covjek, a vi odje kacite njegove pm-ove i govorite za drugog da je retard... Ne zamjenjuj teze.
                              Dzabe se trudis i cimas i ako mu ne produze ban kada istekne odmah ce napraviti neko sranje i bice banovan ponovo.

                              Comment


                              • E momci ono nije Hamzo, u pitanju je poremeceni Alen, evo sada sam sa Hamzom na mailu a i Alen mi je priznao da je to on mogu i screenshoot da postavim ako treba.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X