Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po mom kalendaru prvi vikend po W mi je popunjen zbog takmičarskih obaveza. Da mi ljubitelji Hamburga, Umaga i Gštada ne zamere, ozbiljnog tenisa nema do Toronta s početka Avgusta. Prvo da vidimo broj i mogućnosti zainteresovanih pa da se precizira datum.
    sigpic

    Comment


    • Mislim da je najbolje da se organizuje jedno okupljanje, gde bi se dogovorili od detaljima tog pecaroskog vikenda

      Sent from my HTC, posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Para nemam, kola nemam, imam dobru volju Tako da sam za
        Salim se naravno, nesto cemo iskombinovati ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nista, da se organizuje preliminarni sastanak :-)

          Sent from my ZTE Blade Q Mini using Tapatalk

          Comment



          • sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • http://www.itv.com/news/2014-06-06/g...ale-enclosure/

              Rasno neko prase...

              Comment


              • Comment


                • Od kako sam ušla u kuću zaprašuju, a tome ima 2 sata.. ne znam da li će komarcima pasti na pamet da se i dalje množe, ali znam da kiša samo što nije...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kao strastveni upijač plavičastog dima mnogo puta se nosih mišlju da se manem tog poroka. Ostavljah ga ni sam ne znam koliko puta ali nikad izistinski. Priča o duvanu je u stvari totalno nebitna za dalji tok ovog mudrovanja nego htedoh sebi dati šlagvort na temu strast i ostavljanje.
                    Kakav sam samo zaluđenik bio. Dreždao po stadionima i halama, terenima i bazenima, pratio i navijao, radovao se i tugovao, igrao u pokušaju, uživao i voleo. Valjda i drugo vreme bilo, živelo se sporije, tiše, druželjubivije i bezbednije.
                    Kako život ubrza tako krenuh sa ostavljanjem. Prvo danak platiše ‚‚mali" sportovi. Jedan po jedan zagubiše mi se iz vidokruga a da nisam ni primetio. Zvirnuo bi po štampi poneki rezultat ili izveštaj, tek da me želja mine, sve dok vremenom i to ne presta.
                    Na red dođe ‚‚njegovo veličanstvo fudbal".
                    Kao teškom zavisniku o ‚‚najvažnijoj sporednoj stvari na svetu" ostavih je tek iz trećeg koraka.
                    Prvo se reših praćenja reprezentacije.
                    Puno žuči se nakupi tih godina, dok kap koja preli bi SP u Francuskoj i tabananje protiv Holandije u 1/8 finala. Od praznine u duši tada doživljene i dan danas mi nije dobro. Čvrsta odluka pade kada sam posle poraza oslonjen na auto pola sata blejao u prazno, žmareći jednu po jednu i nakon jedno 15 min. zaludnih pokušaja da ubodem ključ u bravu ne bi li upalio motor. Razočaran pre svega u zalaganje i htenje tadašnjih ‚‚zvezda‚" i ‚‚zvezdica" ostavih ih nek se dalje snalaze bez moje pomoći.
                    Neki mesec kasnije posle događaja na Autokomandi u gradu u kome živim, posle meča dva kluba iz istog grada ostavih domaći fudbal. To što prepoznah tada u očima dve sukobljene grupe mladića zgrozilo me do te mere mi izazva gađenje. Pogledi puni mržnje iz kojih izbija odlučnost i da se ubije ako treba. Zaluđeni i zadojeni mržnjom ne vide ni da li je sa druge strane prijatelj, komšija, rod. Bitna je samo različitost boje na prugama klupskih obeležja, jedne, jedine boje. Malo smo se delili kroz prošlost pa ćemo se deliti i zarad sporta. Ta vrsta podele u moju glavu ne ide, niti će kada ići.
                    Vremenom kako fudbal sve više posta biznis, kako nestaše majstori i zavladaše trkači nesta i zadnji atom strasti prema fudbalu svakolikom. Pogledam ponekad neku utakmicu ali nije to, to.
                    Ostavih i košarku paralelno sa fudbalom jer prepoznadoh iste one poglede sa Autkomande u hali Pionir.
                    I šta ostade?
                    Dugogodišnji prijatelj, sa kim na poznanstvo iz prošlog milenijuma dodadoh strast u ovom - njegovo veličanstvo tenis.
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • E moj Peco, s kroz te razumem, ali to ti je tako uvek sa svim velikim ljubavima i strastima na kraju.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Po pitanju fuzbala sam da reknem dosadno bre mlogo. Jedna raketla da sune, bengalka da bljesne, neka petardica da pukne, ništa bre. Makar bre u ljucku makljažu da niki krene, da prorade motke i vrljike, ama ič.
                              Last edited by pecaros; 19-06-14, 13:10.
                              sigpic

                              Comment


                              • peco, nemoj tako, cak je i meni zanimljivo prvenstvo, a fudbal nikako ne pratim, godisnje ako odgledam 2 utakmice

                                a pala je petarda, Holandjani je bacili na Spance
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X