Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Profesionalac je kada hoće, ali je izgubila motiv. Kreće se vrhunski, naročito kada se treba lijepiti uz mene, tu je nenadmašna. Kako se krećem po klizavom haxu, možda promijenim nick u Goaterer

    Comment


    • Lijepila se i uz mene dok je igrala samnom, oce da sjedi na dvije stolice. To mi se nije svidjelo.
      Promijeni, evo ti i avatar

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        svako svog konja hvali
        Ne bih rekla. Eno i Sara realno moze svog konja Vladana da pohvali, pa nista. Ne dozvoljava joj obraz, principi.

        Originally posted by Condition23 View Post
        Cigani bre
        I ja kazem.

        Originally posted by notorious View Post
        Profesionalac je kada hoće, ali je izgubila motiv. Kreće se vrhunski, naročito kada se treba lijepiti uz mene, tu je nenadmašna. Kako se krećem po klizavom haxu, možda promijenim nick u Goaterer
        Pazi foru, prvo sam se zalepila uz Vlajka jer mi ga nesto bilo zao, cuci sam u onom cosku, niko da mu pridje i da ga zagrli. Ja eto da ispadnem covek pridjem mu, a on se odmah uplasio. 'bem ti Crnogorca! Zato sam presla u tvoj tim. Razbijas cak i kada si pod ociglednim pritskom koji se dogadja usled mog prisustva, da ne kazem blizeg kontakta, ili ne daj boze neku grublju rec da iskoristim.
        ....

        Comment


        • mala postala si bjezobraznica prava

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Pazi foru, prvo sam se zalepila uz Vlajka jer mi ga nesto bilo zao, cuci sam u onom cosku, niko da mu pridje i da ga zagrli. Ja eto da ispadnem covek pridjem mu, a on se odmah uplasio. 'bem ti Crnogorca! Zato sam presla u tvoj tim. Razbijas cak i kada si pod ociglednim pritskom koji se dogadja usled mog prisustva, da ne kazem blizeg kontakta, ili ne daj boze neku grublju rec da iskoristim.
            Jesam li te zvao da dodjes u moju sobu? Nisi kao mogla da udjes, tu mi je sve jasno bilo, nisam nepametan.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Ne bih rekla. Eno i Sara realno moze svog konja Vladana da pohvali, pa nista. Ne dozvoljava joj obraz, principi.
              Ma ne smem da ga hvalim previse da se ne opusti, znas da mora da nabije formu za RG.
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                mala postala si bjezobraznica prava
                Ma zali se tamo kod ovih erasera, ex-ova... U njima je problem.
                ....

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Jesam li te zvao da dodjes u moju sobu? Nisi kao mogla da udjes, tu mi je sve jasno bilo, nisam nepametan.
                  Ne zove se tako u sobu. Pazi baju, zove i uzenta se, pa zakljuca. Kako noto gospodin otkljucao vrata? Jos i Saru doveo
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Ma zali se tamo kod ovih erasera, ex-ova... U njima je problem.
                    no coment

                    Comment


                    • Originally posted by dreamy View Post
                      Pazi foru, prvo sam se zalepila uz Vlajka jer mi ga nesto bilo zao, cuci sam u onom cosku, niko da mu pridje i da ga zagrli. Ja eto da ispadnem covek pridjem mu, a on se odmah uplasio. 'bem ti Crnogorca! Zato sam presla u tvoj tim. Razbijas cak i kada si pod ociglednim pritskom koji se dogadja usled mog prisustva, da ne kazem blizeg kontakta, ili ne daj boze neku grublju rec da iskoristim.
                      Dobro, ti si ga počela tješiti i prije poraza, ispala si kao sova, on trenutno tako gleda na tebe, naredni put ako ga počneš grliti pobjeće iz sobe. Ja sam navikao na pritisak, pogotovo tvoj.

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Jesam li te zvao da dodjes u moju sobu? Nisi kao mogla da udjes, tu mi je sve jasno bilo, nisam nepametan.
                      Kod mene u sobi je navikla, manje je klizavo, ne voli nove terene.

                      Comment


                      • Ja sam kljuc dao, ona ili ne umije da otkljuca ili nece. Mislim da je ovo drugo. Prvo nece da udje u sobu, a ovamo se prilijepila uz mene, kao da ne znam te igrice. Nisam ja noto papucar, imam neki ponos.

                        evo i baby Feda

                        sigpic

                        Comment


                        • Baby Fed, hahahahhahahhahah
                          Dobro ti Bojana nije tu, inace bi pao trajni ban
                          Ne lupaj gluposti, uzentao si se, i to je to. Zao mi je sto ce Sara da te provali i pre nego sto smo ocekivali.
                          Noto papucar? Ajte molim vas, noto covek zna kako da se ponasa.
                          ....

                          Comment


                          • Noto je dzentlmen mora se priznati, ipak mi je bio prvi saigrac na haxu od ekipe sa foruma. Dreamy idol cije staze slave pokusavam da pratim a Vlada je sampion samo da opet upadne u formu i moracete da progutate sve ove reci i osporavanja.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • narode mi se jos sutra druzimo ovde,a onda MARKO ode na odmor do pocetka nove sezone premier liga

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                narode mi se jos sutra druzimo ovde,a onda MARKO ode na odmor do pocetka nove sezone premier liga
                                Ne lupaj bre
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X