Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo medju metalcima ima sektasa, zamisli ti tu vrstu muzike gde su pola njih sektasi, evo priznaje Mis Pojzon, voimja oca
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      ...sto se osecate inferiorno sto Ceca ima vise vjuova od Metalike
      Nema

      Comment


      • @asprilja
        Svuda ima sektasa, i medju pjevacima i medju glumcima, i to jako veliki broj, samo sto se to ne zna koliko se zna da su metalci sektasi.

        Moze neki moderator ovo prebacit' u Opste muzicke diskusije, da ne smaramo ljude ovdje
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          Nema
          Pola pesama Cece pregledanije. A jedna pesma od Rijane ili Nicki Minaj ima vise pregleda nego sve pesme Metalike zajedno. Znaci nije logicno da ste vas par u pravu, a da smo svi mi zatucani.
          Ceca&Rihanna > Metalika, ceo metal, pank, hard rok, dve trecine kantrija.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Kakve bre crne opste muzicke diskusije, ovo je jedan tako ocigledan spam da ne moze biti ocigledniji

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Pola pesama Cece pregledanije. A jedna pesma od Rijane ili Nicki Minaj ima vise pregleda nego sve pesme Metalike zajedno. Znaci nije logicno da ste vas par u pravu, a da smo svi mi zatucani.
              Ceca&Rihanna > Metalika, ceo metal, pank, hard rok, dve trecine kantrija.
              Kad moram sama sebe da citiram

              Originally posted by Miss Poison View Post
              E kad bi broj pregleda na YTu bio mjerilo kvaliteta muzike... Mogu ti garantovati da taj neki broj pregleda koji Ceca ima, taj isti broj ljudi je cuo NEM, iako to nije zabiljezeno na YTu
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • A sta je merilo ? Sto bucnije da bude i sto vise da se cuju gitare ?
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by asprilja View Post
                  A sta je merilo ? Sto bucnije da bude i sto vise da se cuju gitare ?
                  Postoje razne vrste metala, kao ona pjesma za koju si rekao da je super kvalitetna
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • Metaliku ne slusam,ali to sto su uradili za sve ove godine je vrijedno divljenja! Vise volim npr Rammstein i gootivniji su mi
                    a sto se cece tiche,ima glas fantastican i njena muzika i njen rad uopsteno se drasticno razlikuje od bilo kog drugog u rangu narodne muzike;)


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      Ma jeste, vazi, jos ce neko da mi kaze da ovo nije klasicni sektaski tekst

                      Ne znam da li sad trolujes ili ne, nije ni bitno... Nisi upoznata sa radom Damiana cim mozes da kazes da je tekst sektaski... Tekst je prikazivanje sveg loseg u svetu takvim kako jeste, prica o "napretku" civilazicije, a napretka nema jer su oni iznad nas obicnih ljudi postali odvratni i perverzni. Nije bitno koja vera, koji narod, medju svima ima korumpiranih, svi su podjednako odvratni, a mi ratujemo jedni protiv drugih sa imenima Bogova na usnama, ubijamo se medjusobno samo jer mislimo da smo samo mi u pravu... Ovo mozda nema previse logike nama, ali ima u Americi.

                      Tekst je toliko komplexan da ne mogu da ti objasnim ceo u jednom postu, i sve je samo ne sektaski... ;)

                      Comment


                      • Originally posted by tuta bugarin


                        "
                        ukratko:

                        ilme ženi
                        il tamburu kupi
                        u nešta se udarati mora





                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici
                        "
                        Zamolio me tuta da ubacim ovo
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Ne znam da li sad trolujes ili ne, nije ni bitno... Nisi upoznata sa radom Damiana cim mozes da kazes da je tekst sektaski... Tekst je prikazivanje sveg loseg u svetu takvim kako jeste, prica o "napretku" civilazicije, a napretka nema jer su oni iznad nas obicnih ljudi postali odvratni i perverzni. Nije bitno koja vera, koji narod, medju svima ima korumpiranih, svi su podjednako odvratni, a mi ratujemo jedni protiv drugih sa imenima Bogova na usnama, ubijamo se medjusobno samo jer mislimo da smo samo mi u pravu... Ovo mozda nema previse logike nama, ali ima u Americi.

                          Tekst je toliko komplexan da ne mogu da ti objasnim ceo u jednom postu, i sve je samo ne sektaski... ;)
                          Pa ne bi bas trebalo biti tesko zakljuciti sta sam mislila, ako vec znam pesmu i tekst Kako god, nema ama bas nikakve potrebe da mi objasnjavas ;)

                          Comment


                          • Restrikcije u 21. vijeku,ovo je presmijesno!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Restrikcije u 21. vijeku,ovo je presmijesno!
                              HAfmfskjuikfjsndbfjjfn??? mejdjfdfhsbsms6f5gsdnslfsn??
                              akdnsdksdnslfjggm;dgm??
                              ....

                              Comment


                              • Vi jos o "sektasima"? Hvala Bogu pa mi je komp bio pokvaren

                                Ne mislim da su rokeri i metalci narkomani i sektasi.Imam drugare koji to slusaju i sasvim su normalni ljudi.Isto tako imam i gomilu drugara koji slusaju onaj bas bas turbo folk ali su takodje fenomenalne osobe.Ne moze po muzici gledati ko je kakav,manite se toga.
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X