Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne duljimo pricu, tuta za precednika je poslednja ponuda! Ima li protivnika? Ne, tako sam i mislio...

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Naravno da ne samo ti i ja i nasi britki umovi
      Samo da znas, ja ne gubim
      Opet ponavljam, nemoj posle da te bude sramotica

      Originally posted by Miss Poison View Post
      Kako Indigo hoce suptilno da dobije fb... Uci, Aco, uci
      Nema tu suptilno, ja sam za varijantu da fotografisemo rezultat, pa da okacimo ovde, koji crni fb... Nije problem dozvoliti nekome da te doda na fb, problemje posle ga skinuti sa grbace

      Originally posted by M_G_S View Post
      Previse spama ljudi
      Dajte neke analize. Veceras toliko toga dobrog. Liga Evrope i ManUTD u pohodu na jos jedan veliki trofej. Toliko tenisa. Delpo, Sardi, Verdasko, Berlok, ..., i poslastica veceri, Bartoli.
      Dajte malo vise ozbiljnosti.
      Spamom protiv spama na spam temi, od najveceg spamera koji spam dozvivljava kao antispam, a zapravo je spamcina! ;)
      ....

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin
        pa jati nju nine poznam
        nisam imao tu čaas

        al

        ako treba mal dusmanjim sovom zajebamcijom od zeki
        ako teto neurira
        ti samo reci
        nije problem
        smanjiću izmesta
        pa znaš ti mene kolko sam tija fin kurturat i torelantan





        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici

        a za zajebamciju, ne sećam se dasam
        to spominjaoukonteksutalnom stilu
        moga gornjeg izlaganja, auvezu
        dolenavedenoga

        brebre, tisi bre zaboravat skroznaskroz

        pa
        Jessiga, je jel, ona svelikim cicama, jel
        od koje zeka roger izgubirazum skroz
        100odsto.
        pa ona tije maltene, njegov jel,

        alteregoizam, onako fjordovski rečeno,
        kad je onomad uone njegove zapise
        naveo dato svepolazi jel, iz glavi



        zajebancija nasjeodržala, njojzi i hvala

        Comment


        • Evo par dana sjedim u pomracinu.Rekli su nam da stedimo ako ocemo da imamo struje i narednih dana.Stedim jer tako treba,iako vidim komsiju Darka da drzi upaljeno svijetlo ispred kuce.Pitah ga danas Da$a sto je ono svijetlo po svu noc upaljeno kad se ja skoro polomih jutros do kupatila posto se prst pred okom ne vidi,moga' bi vala i ti malo pristedjet'.Kaze on necu ja napravit' neku razliku.Kad bi svi tako razmisljali nikad ne bi imali struje Darko.No to ce Darku na obraz,ja i ovim putem molim sve clanove iz CG da ugase bar po jednu sijalicu,a ako ste ljudurine ka' ja izgasite svaku,pa kao nekad sto su ljudi zivjeli,u mraku.Plazma,LCD,kablovska ili satelitska,lap top,komp i pod steriku.Nije to vrijeme ni lose bilo.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Evo par dana sjedim u pomracinu.Rekli su nam da stedimo ako ocemo da imamo struje i narednih dana.Stedim jer tako treba,iako vidim komsiju Darka da drzi upaljeno svijetlo ispred kuce.Pitah ga danas Da$a sto je ono svijetlo po svu noc upaljeno kad se ja skoro polomih jutros do kupatila posto se prst pred okom ne vidi,moga' bi vala i ti malo pristedjet'.Kaze on necu ja napravit' neku razliku.Kad bi svi tako razmisljali nikad ne bi imali struje Darko.No to ce Darku na obraz,ja i ovim putem molim sve clanove iz CG da ugase bar po jednu sijalicu,a ako ste ljudurine ka' ja izgasite svaku,pa kao nekad sto su ljudi zivjeli,u mraku.Plazma,LCD,kablovska ili satelitska,lap top,komp i pod steriku.Nije to vrijeme ni lose bilo.
            to je to, questo signore Io amo
            ....

            Comment


            • Originally posted by dreamy View Post
              Opet ponavljam, nemoj posle da te bude sramotica


              Nema tu suptilno, ja sam za varijantu da fotografisemo rezultat, pa da okacimo ovde, koji crni fb... Nije problem dozvoliti nekome da te doda na fb, problemje posle ga skinuti sa grbace
              Igrica je inace na FB-u ali razumem tvoj strah opravdan je, normalno je bojati se poraza
              Screenshot je keva
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Vladane, nemoj ti u tom mraku greskom da degustiras jednu Multivitu
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Kaj se ovde događa?

                  A, da, i dalje je aktuelna Mltivita..
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ljudi, koja je fora sa Multivitom i Vlatkom?
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • Nego, Indigo?... Dobi li ti neku opkladu ovde ili sam nešto pomešala?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Dobio sam ja 4 opklade ali nisu hteli da je ispostuju zato sto sam bio bezobrazan, tako kazu
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Miss Poison View Post
                          Ljudi, koja je fora sa Multivitom i Vlatkom?
                          Bila je neka fora ranije, ali toliko je isforsirana da nam je Vladan pobegao zbog toga, pa ovim putem molim Ivana da predje na nesto drugo, sta god to bilo
                          A ti Indigo, imas sajt www.slagalica.tv, tu udjes preko fb ili kako god, odigras igru sa danasnjim datumom, ufotkas sve to, postavis ovde rezultat i onda cu ja u zavisnosti od tvog rezultata da RAZMISLIM hocu li okaciti svoj, jer ne bih javno da te blamiram, ja sam dobra dusa.
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by dreamy View Post
                            Bila je neka fora ranije, ali toliko je isforsirana da nam je Vladan pobegao zbog toga, pa ovim putem molim Ivana da predje na nesto drugo, sta god to bilo
                            A ti Indigo, imas sajt www.slagalica.tv, tu udjes preko fb ili kako god, odigras igru sa danasnjim datumom, ufotkas sve to, postavis ovde rezultat i onda cu ja u zavisnosti od tvog rezultata da RAZMISLIM hocu li okaciti svoj, jer ne bih javno da te blamiram, ja sam dobra dusa.
                            Ajde dobro, kada me je Sanjalica zamolila, onda moram to da ispostujem...
                            Evo, necu vise...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Ajde dobro, kada me je Sanjalica zamolila, onda moram to da ispostujem...
                              Evo, necu vise...
                              Dobar si ti momak, Ivane Piperu. Pa ti si daleko iznad nekih koji su stariji i po 5 godina, mozes lekcije da im drzis u kulturi ponasanja, pismenosti, postovanju dama. Samo tako nastavi i nemas brige.
                              ....

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                Dobar si ti momak, Ivane Piperu. Pa ti si daleko iznad nekih koji su stariji i po 5 godina, mozes lekcije da im drzis u kulturi ponasanja, pismenosti, postovanju dama. Samo tako nastavi i nemas brige.
                                Ohoo, hvala ti puno na komplimentima, Sanjalice
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X