Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo jedan moze da bude najveci!

    sigpic

    Comment


    • hahahaha , 16 metara i 28 santimetara
      Ovo o komentatorima me podseti na jednog naseg lokalnog komentatora koji je na lokalnoj telviziji prenosio utakmice raznih liga i tako jednom prilikom je prenosio neke juznoamerikance, ne mogu tacno da se setim sta ,ali nebtno:

      Dzonson!! , Dzonson do Dzonsona !!!! I necete verovati jos jedan Dzonson na terenu !!! ( Dzonson -ime sponzora napisano na ledjima dresova jenog od timova )
      Last edited by Sandugp; 22-01-12, 00:50.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • @ Vladan
        Hahaha, on je najveca legenda!
        Znas ono kad je prenosio jedan mec, i nema njega pola sata, i dolazi on pred kraj meca i kaze:,, Ahahaamm, moram da vam kazem, dobra su ova peciva preko puta"
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Djurkovic je ziva legenda,niko kao on nije radio utakmice francuske reprezentacije,kako je zna' da otegne Makelelea,Turama,ali kad su Francuzi igrali protiv Senegala i i primise gol,a Milorad posle 10 minuta.Nema ZIdana,nema zidanja francuke igre.

          Pa kad odbrani Bufon penal na istom svjetskom veli on,izvio se k'o macka,k'o pracka!

          Izgubise Hrvati od Brazila,a cini Dugo ugasili su se vatreni iako nije bilo kise!

          Sad mi se kroz glavu vrti i finale EP kad su igrali Portugal i Grcka ali ne mogu se sjetiti'; ko je radio utakmicu Dugo ili Vujisic.U studiju je bio i Baco Mitric,tada predsjednik ustavnog suda,ali okoreli kladionicar,covjek je car.I u poluvremenu se nesto cak i posvadjase,veli Baco ma kakvi Grci,nisu centar presli,a Dugo(ili Braniko) za Grke.Dadodose ga Grci kad cini brat DJEEEEEEEEEEE STEEEEEEEEEEE SADAAAAAAAAAAAAAAAA PROFESORE MITRICU!!!
          sigpic

          Comment


          • http://vukajlija.com/zabava/posteri/402076
            sigpic

            Comment


            • najveci kreten svih vremena...zbog njega sam zarmzeo nas reprezentativni rukomet.
              standardno: " i bilo bi dobro sad kad ne bi zaradili iskljucenje... PLJAS ISKLJUCENJE "...i bilo bi dobro sad kad ne bismo primili gol" - PLJAS GOL... malercina
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Asprilja gdje je vise ta Multivita?

                Comment


                • Na ovom forumu je zabranjena rijec multivita
                  Inace rece sad Strajnic primio je Onesta gol kroz noge.Ma zna covjek,jednostavno zna.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Gandalf
                    Imam jedno pitanje za Vladana.

                    Zasto nikada ne dajes "Like" nekom clanu ciji ti se post svidja ?
                    Tako sto mi je to ispod nivoa,suvise sam kul za lajkove
                    Dajem reputaciju ;) Hamzo naravno
                    Dao sam je i Shardi,ne smijem reci sta sam napisao,odnosno prokomentarisao tokom davanja reputacije Shardi,suvise je intimno
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane covjek mi dodje Multivitu i mora mi je dati!

                      A reputacija je bas kul i sa uvijek istim komentarom :

                      Comment


                      • E pa sad,nije bas tako.Za muskarce koristim te smajlije,ali kad dajem pripadnicama ljepseg pola tu su raznorazni cvjetici,srcici,poljupcici
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          E pa sad,nije bas tako.Za muskarce koristim te smajlije,ali kad dajem pripadnicama ljepseg pola tu su raznorazni cvjetici,srcici,poljupcici
                          Je li Mirko Alilovic u LEPIMA Hrvatske? Posto ispunjva sve uslove cini mi se

                          Comment


                          • Asprilja se na kratko povukao iz javnosti, jer recimo da se nije pokazao u jednoj za malo opkladi sa vrsnim strucnjakom iz te oblasti, citaj samnom
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • A meni ostao duzan Multivitu Ali posto sam ja covjek dobra srca,neka je da Vladanu

                              Comment


                              • Usudjujem se da pomislim da je upravo popio tu multivitu... Bas ga je to pogodilo, videlo se
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X