Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lako cemo mi to rijesiti, ja ti obrisem hiljadu i tako u krug...

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      E onda sam spreman da sa tobom opicim neki dijalog do jutra ako treba
      Znam da zelis da sto prije dodjem do 30000 ali imaj srca.Onaj za 1000 lajkova i onaj za 30000 postova je mogao biti jedan.Boze koliko sam samo prosuo kad se okrenem oko sebe.Sad da mogu sve bi drugacije...
      Originally posted by majabl View Post
      Lako cemo mi to rijesiti, ja ti obrisem hiljadu i tako u krug...
      Nema toga
      sigpic

      Comment


      • Nemoj da mu brises Majo...da vidimo dal je covek od reci

        Comment


        • Ma jok, dosadio je i meni, jedva cekam da ga se rijesimo... Ne znam samo mogu li se dodavati postovi, tj. brojevi postova...

          Comment


          • E sad ne znam da li da na kraju svakog posta stavljam kao malo odbrojavanje.Da dam neki licni pecat postovima.

            Jos 1307
            sigpic

            Comment


            • Pazi da se ne zabrojis

              Comment


              • Ma vala nisam neki matematicar ali ovo mi nije preveliki problem.Jos imam pomoc online calculatora.
                Nego ce posle da me ljudi pitaju,a sta ti znaci to,pa cu potrositi postove na objasnjavanje sta mi znaci ovaj broj na kraju,a ja stvarno ne zelim sad da bacam postove,svaki mi je bitan.Ma svi su mi kao djeca

                Jos 1306
                sigpic

                Comment


                • Ne hebe on nas 2%...Ode covek u monolog.

                  Comment


                  • Ma covjece ja sam boem,ja sa sobom najlakse prozborim,vodim casicu toplog razgovora.Spamuje ljudima inbox,pricam sam sa sobom cesto.

                    Jos 1305
                    sigpic

                    Comment


                    • Ima preko 'iljadu lajkova,a niti jedan nije udelio. Sebican covek.

                      Comment


                      • Kakva bi ja to faca bio ako bi se spustio na taj neki nivo davanja lajkova.Nisam takav covjek.A i uvijek razmisljam sad ti dam lajk,a Dale se naljuti sto njemu nisam dao.Razmisljao sam masu o tome i na kraju shvatio da je najbolje da ih uopste ne dajem,da se ne zamjerim kome

                        Jos 1304
                        sigpic

                        Comment


                        • A ja poginuh u prethodnih par dana za taj jedan lajk od tebe...mislim da bi se penzionisao kada bi se to desilo.

                          Comment


                          • Da li da prestanem da brojim i da se povucem kad dam lajk?

                            Jos 1303
                            sigpic

                            Comment


                            • Ahaha, evo vec se prep'o da ce morati otici, pa se sad vadi, a zna da lajk nikad dati nece...

                              Comment


                              • Kad smo kod lajkova, lajk svi kojima je fejsbuk otvoren u drugom tabu : ))))

                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X