Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Hvala Coa,ne znam da li da budem ponosan ili da me je sramota ovog jubileja.
      AK zapamtili smo Lavera,ali ne i najbolje Realove godine
      Ponosan.

      Starino nasa!
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Vladan je veliki broj 1 iz Alan Forda,a ova mu kolega je par godina mladji
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Covjece ni on nije zapamtio najbolje Realove godine

          sigpic

          Comment


          • Najlegendarniji strip junak sigurno...kakav majstor je autor onog stripa...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Pokušava AK da skrene temu, iako svjestan da će teško dočekati neku titulu Real-a, možda njegovi unuci.

              Comment


              • Imao sam skoro sve nekad davno,najjaci lik ikad,posle sam nesto nalazio na cdove,ali nije to to...
                sigpic

                Comment


                • Ti si moje slabije ja i odmah me provalis,predobro se poznajem definitivno

                  Real je najveci klub u istoriji ove igre i ove godine ce da osvoje sve,tu stavljam tacku na ovu temu


                  Vidim da si zvezdas,osvojite li vi kad u kom sportu nesto
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Prelazis granicu mladicu,je li Zeljo ikad bio prvak Evrope?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Imao sam skoro sve nekad davno,najjaci lik ikad,posle sam nesto nalazio na cdove,ali nije to to...
                      Jeste najjaci i on je definitivno najcudnije bice ikad,koji je kreten bio onaj Max Bunker(mislim da je ovako da ne guglam sad) kad je stvorio ovog lika...

                      Ma kakvi CD-ovi meni kuca puna stripova
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Prelazis granicu mladicu,je li Zeljo ikad bio prvak Evrope?
                        Vi ste veci klub,ali zadnjih godina i u svakom sportu vas maltretiraju,a mi nekad nesto i ubodemo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Jeste najjaci i on je definitivno najcudnije bice ikad,koji je kreten bio onaj Max Bunker(mislim da je ovako da ne guglam sad) kad je stvorio ovog lika...

                          Ma kakvi CD-ovi meni kuca puna stripova
                          Ja ih nisam sacuvao i sad mi je bas krivo,a imao sam ih masu.

                          Originally posted by AK47 View Post
                          Vi ste veci klub,ali zadnjih godina i u svakom sportu vas maltretiraju,a mi nekad nesto i ubodemo
                          Mi pustamo malo Partizan da i on uzme nesto,da ne bude prevelika razlika izmedju nas
                          sigpic

                          Comment


                          • Gledaš u signature i pitaš, neozbiljno od tebe. Večeras ne briljiraš, možda će mi trebati manje od par godina da te stignem, u svakom slučaju manje nego Madridosima da stignu Čarobnjake iz Katalonije.

                            Comment


                            • Malo ih previse pustate,u kosarci po 50-ak razlike lagano,a fudbal je isto rutina,mada sam ja cuo i u drugim sportovima da je tortura

                              Real je Real i kad si svi bolji,ali ove godine sve i jedan trofej osvaja Mou
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ti si moje slabije ja i odmah me provalis,predobro se poznajem definitivno

                                Real je najveci klub u istoriji ove igre i ove godine ce da osvoje sve,tu stavljam tacku na ovu temu


                                Vidim da si zvezdas,osvojite li vi kad u kom sportu nesto
                                E ova ti je ka u Njegosa!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X