Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada Korać kaže: Nikola je pokazao Brazilcima ko je koliko vode popio, legenda, ali ne može u isti koš sa Strajnićem, ne može niko.

    Comment


    • Ma ne moze sa bardom.Niko ne moze.
      sigpic

      Comment


      • Kovinjalo na meču protiv Slovaka: "Leti Rajko kao ptica"..
        I još je počeo da rukometaše zove po nadimcima, isto kao što njegov kolega Aca Stojanović zove fudbalere..
        Evo jedne od Acinih najava:
        sigpic

        Comment


        • Prijatan ton, harizma, vrhunsko poznavanje materije, perfektni statisticki podaci, smek, osecaj za igru = Predrag Strajnic
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Aca Stojanovic legenda!A vi kako hocete
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              Prijatan ton, harizma, vrhunsko poznavanje materije, perfektni statisticki podaci, smek, osecaj za igru = Predrag Strajnic
              Nije džaba najpopularniji komentator i novinar na ovim prostorima, a i šire, još si ti naveo samo neke sitnice. Za njega se otimaju svi, kada bi otišao sa RTS, bio bi to najveći transfer u istoriji TV kuća.

              Comment


              • Uzeo bi grdne pare kad bi sad nedje presao.Ne stavljaju ga dzabe da vodi razne emisije iz studija.Zgodan je pored toga sto vrhunski poznaje materiju.I prilicno duhovit.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Nije džaba najpopularniji komentator i novinar na ovim prostorima, a i šire, još si ti naveo samo neke sitnice. Za njega se otimaju svi, kada bi otišao sa RTS, bio bi to najveći transfer u istoriji TV kuća.
                  Ma naravno, oseti se taj kompleks Strajnica kod drugih novinara. Ja sam cuo da je Prva nudila ogromne pare za Strajnica, ali ne da Tijanic. Malo ko zna da je on pisao fudbalske i teniske kolumne za jedan od najpoznatijih evropskih portala. Ne znam tacno za koji, ali proverena informacija.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Sada mi pade napamet Strajnićeva izvala na meču Partizan - Šamrok:" Babović ulazi u šesnestera. Babović, Babović i sada bi mogao da padne."
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by asprilja View Post
                      Ma naravno, oseti se taj kompleks Strajnica kod drugih novinara. Ja sam cuo da je Prva nudila ogromne pare za Strajnica, ali ne da Tijanic. Malo ko zna da je on pisao fudbalske i teniske kolumne za jedan od najpoznatijih evropskih portala. Ne znam tacno za koji, ali proverena informacija.

                      Misliš na L'EQUIPE, tu je dugo bio glavna faca, kasnije je petljao sa ženom od Sarkozy-a i dobio zabranu ulaska u Francusku, što su drugi jedva dočekali, Gazzetta delo sport i Marca ga još uvijek drže u svojim redovima.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Misliš na L'EQUIPE, tu je dugo bio glavna faca, kasnije je petljao sa ženom od Sarkozy-a i dobio zabranu ulaska u Francusku, što su drugi jedva dočekali, Gazzetta delo sport i Marca ga još uvijek drže u svojim redovima.
                        Dadadadada, sad se prisecam jeste bre Lequipe i Gazzetta, za Marcu nisam znao. A nisam znao ni za ovog Sarkozyja, kakav kralj.
                        Nego kad smo vec kod njegove duhovitosti igra Kafenjikov sa nekim mec, opste poznato je da Kafenjikova zovu Kafa, i gubi 5 1 na startu popularni Kafa, i kaze Strajnic, jos jedna neiznudjena greska mrzovoljnog Kafenjikova, izgleda da nije popio svoj nadimak jutros. Kakav smeker
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          Dadadadada, sad se prisecam jeste bre Lequipe i Gazzetta, za Marcu nisam znao. A nisam znao ni za ovog Sarkozyja, kakav kralj.
                          Nego kad smo vec kod njegove duhovitosti igra Kafenjikov sa nekim mec, opste poznato je da Kafenjikova zovu Kafa, i gubi 5 1 na startu popularni Kafa, i kaze Strajnic, jos jedna neiznudjena greska mrzovoljnog Kafenjikova, izgleda da nije popio svoj nadimak jutros. Kakav smeker
                          hahahahahaha, legenda!
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Legenda. Igrala Roma protiv nekoga, i slobodan udarac za Romu. Toti namesta loptu, i veliki Strajnic opazi da golman nije dobro postavljen i kaze, mislim da bi Toti trebao ovo da proba u golmanov ugao. I ladno Toti u golmanov ugao, golman nepomican, lopta ulazi u mrezu, i Strajnic govori "To ti kazem" Kakav vladar.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Sjećam se toga, vjerujem da to svi znaju. Voli malo da se pohvali, ali može mu se, svjestan je svojih neograničenih mogućnosti. Ne smijem zamisliti na šta bi RTS ličio kada bi on otišao

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Sjećam se toga, vjerujem da to svi znaju. Voli malo da se pohvali, ali može mu se, svjestan je svojih neograničenih mogućnosti. Ne smijem zamisliti na šta bi RTS ličio kada bi on otišao
                                Ko bi uopste placao pretplatu da nema Strajnica ? A sigurno znas i onu legendarnu kad su igrali Celzi-Barselona LS, i Makelele pokosi Ronaldinja sa ledja, i Strajnic kaze " Uuu Makelele kuku lele " . Kakav dingospo.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X