Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Nebitna je totalno a i pesma joj je za devojke od 14 godina koje sede u sobi pred kompom i tripuju da zale za nekom simpatijom kojoj nikad nisu prisli a kamoli poljubili i nerviraju se sto ce neka drugarica da ga smuva. Onda ce da padne u depresiju zbog razmisljanja o tome sto je drugarica bolja od nje i sta to ona ima sto ona nema Nikad ta uspeh imati nece.
    Bolja je od ove s tvog avatara bar za 3 klase.

    Comment


    • Dobro je ispala vise, nije zasluziula ni da bude u finalu i poraz je za sou koji se zove prvi glas da se ovoliko zadrzala.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by majabl View Post
        Bolja je od ove s tvog avatara bar za 3 klase.
        Dajem ti rec i glavu da bi 15 mojih drugova otislo u klub da slusa Sanju pre Saske Zamisli sad par mladica pod uticajem alkohola, boli ih uvo kakav je glas samo da pogodi pesma a ono sto gledas ispred sebe je lepo i simpaticno. Ja ne bih mogao da uzivam uz Sasku ni za pare
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ovo se zove prvi glas, a ne prvi stas, ne zndam da li neko ima zelju slusati Sanju npr. u kolima ili na CD-u. A vi fino idite u klubove pa gledajte one fufice iz Granda, kazu da su prijatne oku.

          Comment


          • Cekaj bre ja tek sad kontam da Sara ima 19 godina
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Gazi ih sve Zojo

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Dajem ti rec i glavu da bi 15 mojih drugova otislo u klub da slusa Sanju pre Saske Zamisli sad par mladica pod uticajem alkohola, boli ih uvo kakav je glas samo da pogodi pesma a ono sto gledas ispred sebe je lepo i simpaticno. Ja ne bih mogao da uzivam uz Sasku ni za pare

                Pa da li Aleksandra Radovic, Kovac, Jelena Tomasevic, Serifoficka tezgare po klubovima i kafanama??? One prave koncerte, ucestvuju na festivalima, prave pesme za iskljucivo svoju publiku, a ne za milione klikova na youtubu i nocni provod. Za to postoje druge persone.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Ovo se zove prvi glas, a ne prvi stas, ne zndam da li neko ima zelju slusati Sanju npr. u kolima ili na CD-u. A vi fino idite u klubove pa gledajte one fufice iz Granda, kazu da su prijatne oku.
                  Ma to se samo zove tako...prvi glas. Nema to veze sa nazivom sprda se produkcija.
                  Sanja ce da iskida na CD-u ako ga uopste bude imala jer ce da ode u Dubai da radi kao stjuardesa <3

                  I nemoj da vredjas cedne devojke iz Granda, one posteno zaradjuju za hleb...naravno uz poseban odnos sa gazdama lokala itd itd
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    sve ih volim (a posebno pevaca ) !!! Ni sama ne znam koliko puta sam ih slusala uzivo, moje drugarice i ja ih opsedamo ovde po Beogradu
                    Jesi ih slusala u Corbi? Vladan (naravno ne ovaj matorac sa foruma) najbolji pevac kojeg sam ikad uzivo slusao

                    Comment


                    • Ma Sanja ako je igrala na kartu izgleda i gledanja umjesto slusanja imala je drugi sou za koji je trebala da se prijavi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni se Vladan najmanje dopada od svih njih i izgledom i ponasanjem... A slusala sam ih i ja vise puta... Neke i poznajem...

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Meni se Vladan najmanje dopada od svih njih i izgledom i ponasanjem... A slusala sam ih i ja vise puta... Neke i poznajem...
                          Ajde ponasanjem i da shvatim, ali izgledom? Zasto?
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma Gitarsi su savrseni, pevali su mi za rodjendan u "Kasini" , bilo je fenomenalno
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Heartbreak View Post
                              Pa da li Aleksandra Radovic, Kovac, Jelena Tomasevic, Serifoficka tezgare po klubovima i kafanama??? One prave koncerte, ucestvuju na festivalima, prave pesme za iskljucivo svoju publiku, a ne za milione klikova na youtubu i nocni provod. Za to postoje druge persone.
                              Svaka cast njima ja njih cenim i postujem ali vise ,,hrane'' uzmu te druge persone. Dzaba njima sve, dzaba sto su nenadjebive po kvalitetu vokala kad u ovoj Srbiji vise love uzmu Grand polovnjace.

                              Objasni ti meni kako je moguce da jedna Milica Pavlovic koja nema g od glasa uzme 15 soma evra za ng vece?
                              To je ono sto ja kazem...mi smo prost narod i pre cemo da gledamo Sandru Afriku uzivo kojoj se vidi guza nego Serifovicku koja ce da iskida ali ne mozes oci da fokusiras na nju jbg zato je i slusas u kolima jer ne mozes da je vidis Barem dobra vecina muskog sveta ce ti nazalost tako uraditi.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Heheh, obicno kad bih nekom spomenula Gitarse, niko nikad nije cuo za njih, a vidi ovdje ih ljudi obozavaju.

                                Comment

                                Working...
                                X