Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitao sam Vladana ...

    Salim se Hvala Ove godine imam visoke ambicije

    Comment


    • ....
      Last edited by tuta bugarin; 24-01-19, 17:05.

      Comment


      • Originally posted by tuta bugarin View Post
        namene ne računajte
        ja samti prijatelju još 2006 okačijo svoju kopačku od klin
        kadmije puknila akilova tetiva smišić na pocetku utaknice za starije uzraste tezeve veterinare
        inače samti od roberta karlosa stariji malne duplo
        a najbolji levi bek na mojoj tije listi
        gocpodin ari haan




        lutajući reporter tuta bugarin
        nežno šapće sneguljici
        dok patuljci ruju
        u rudnici
        Ma nek si ti Tuto dobro,lako cemo mi za Akila

        Comment


        • Kalasnjikove pobratime, vidim da su se ove moje drugarice iz kraja vratile sa krstarenja po tropskim destinacijama. Razvele se, uzele pola imovine i evo ih nazad. Mudre devojcice, nema sta.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Maja je rekla,svi clanovi LEPIH ocekujem da igraju,nama je to u krvi jednostavno.
            Sto vise pripadnica ljepseg pola da se prijavi za ligu,nagrada je jako primamljiva.
            U pravu si Dominatore,ovo vise nema smisla kad se kaze u prisustvu LEPIH,ali eto da ispadnemo korektni ka' vazda.
            sigpic

            Comment


            • Meni nije jasno koja forumasica nece igrati tenisku ligu, nagrada je neverovatno privlacna
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ovi Lepi sve zeMske za sebe uzese.

                Comment


                • Ajde kad bas insistirate, osvojicu ja tu ligu, nije nikakav problem.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • izgleda da asprilja hoce poljubac od LEPIH
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da, ne mogu da verujem da vi uopste sumnjate da se neka od nas nece prijaviti. Verujem da ce sad nastupiti prava ekspanzija duplih naloga, sve sa ciljem da nam se poboljsaju sanse za pobedu. Uprava banovima nece moci da spreci tu anarhiju, tako da cemo se mi izmedju sebe dogovoriti da organizujemo turnir u rvanju u blatu, da se malo iskristalise ekipa.
                      in another life
                      I will love you again, RF.

                      Comment


                      • ....
                        Last edited by tuta bugarin; 24-01-19, 17:07.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          izgleda da asprilja hoce poljubac od LEPIH
                          Ma ja cu to da osvojim, da slucajno mene ne pikira neka neadekvatna, a i da ne bi nastala tu pomama kao tinejdzerki za Biberom, ne volim ja guzve, nono.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • ....
                            Last edited by tuta bugarin; 24-01-19, 17:07.

                            Comment


                            • ....
                              Last edited by tuta bugarin; 24-01-19, 17:06.

                              Comment


                              • Ko hoce haxballa neka ude u sobu :
                                SK
                                Password : 123
                                upadajte !!

                                Comment

                                Working...
                                X