Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Could not connect to the host
    sigpic

    Comment


    • Igrate li?
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ajmo,dajte link sobe
        Ubijali smo se jedno vrijeme.Mandusic kad stane na gol tu lopta ne prolazi


        Da nisam ja Mandušić, pošto sam stijena za ovu ekipu Dušan je jadan gubio dok nije počeo sa mnom igrati, onda je okusio slast pobjede, Hamze mi žao, pustiću mu jednu da ode mirno spavati.


        Hajde Aca i Vladane, ulazite, treba neko konkurentniji, ovo je sve slabo
        Last edited by notorious; 09-01-12, 23:37.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Da nisam ja Mandušić, pošto sam stijena za ovu ekipu Dušan je jadan gubio dok nije počeo sa mnom igrati, onda je okusio slast pobjede, Hamze mi žao, pustiću mu jednu da ode mirno spavati.


          Hajde Aca i Vladane, ulazite, treba neko konkurentniji, ovo je sve slabo
          Pa ne radi mi link...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Ne mogu ni ja,a taman sam htio da vam objasnim neke stvari.Ja sam kao Zizu.Sjecam se da sam na haxu imao i taj nickname El maestro.
            sigpic

            Comment


            • 1 vs 1 sam sve pogubio, nisam solo igrač, više nešto kao Bob Bryan.

              Comment


              • Evo sad nas se dosta skupilo , ako se u narednim danima poveca broj mozemo sad ligu da napravimo , ali da igramo svi , a ne da se prijavite i da niko ne igra , kao prosli put ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar View Post
                  Pa ne radi mi link...
                  Pa nije ti ovo racunaljka majku mu, moras se malo navici na modernu tehnologiju...
                  Tako da Aco spusti cekic...
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    1 vs 1 sam sve pogubio, nisam solo igrač, više nešto kao Bob Bryan.
                    Dobar si u tandemu kako smo ih pokidali dok smo igrali ti i ja, ali i kad si sa Daletom igrao.

                    Comment


                    • Dale, ne smijem ni zamisliti šta bi bilo kada bi nas dvojica igrali zajedno u toj ligi, stijena nazad i mašina za golove naprijed, kakva bi to dominacija bila

                      Comment


                      • Upadajte,bar dvojica,ja i noto smo tamo
                        http://www.haxball.com/?roomid=6c13f...d9f873717f5005
                        sigpic

                        Comment


                        • Ocitana lekcija LEPOM
                          Indigo i Rio najbolje igraju
                          sigpic

                          Comment


                          • Sportski pozdrav dominantnim personama. Kao sto vidite, vodio sam neke poslovne konverzacije, pa sam poceo da kucam razmak posle zareza, veliko slovo i te nepotrebne stvari. Dolazim u miru, ako ima ovde neki konobar nek donese svima turu na moj racun, a meni jednu produzenu s mlekom i cedjenu pomorandzu, ne pijem dok vozim.
                            Eh da, ne zaboravite, najbolje se mjesa dzim i limunada !

                            http://www.youtube.com/watch?v=CH4BS_bXGeE
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Postovanje za dominantnog Kalasnjikova, svalercinu Bugarina (Davidoff classic), drevnog Hamzu i za Altlosticu Lakosticu. Vidis sta ti je prava zena, ceka te i sa visemesecne robije.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by asprilja View Post
                                Postovanje za dominantnog Kalasnjikova, svalercinu Bugarina (Davidoff classic), drevnog Hamzu i za Altlosticu Lakosticu. Vidis sta ti je prava zena, ceka te i sa visemesecne robije.
                                Mi LEPI smo jednostavno takvi

                                Comment

                                Working...
                                X