Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    dobila sam zahtev, sa drugih pdf-ova da se ubace jos neki smajliji, a red je i da njima ispunim zelju



    samo moram da primetim da su sve neki agresivni smajliji, nemoj da pravite haos da ja ne pocnem da pratim kosarku i fudbal
    Ti smajliji su za nas koji volimo, pored kolektivnih, i pojedinacne sportove, a da nisu tenis i motori.

    Hvala!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Eh, eh....
      Last edited by miloolja; 08-08-11, 22:41.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Btw., pre neki dan je nas reprezentativac Andrija Zlatic postao prvak Evrope u gadjanju MK pistoljem. Imamo vrhunski tim strelaca koji nam ide na OI u London 2012. i koji ce nam doneti vise medalja nego svi drugi sportisti zajedno. Sve je to slabo medijski propraceno, a ovde nije ni spomenuto. Ja sam nesto "okacio" u Off Topic temi NBA lige!
        Nije samo Djokovic vrhunski sportista.

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Eto spomenuto je,mozes da se vratis u svoje odaje...
          sigpic

          Comment


          • Branislave, mozes da otvoris temu u ostalim sportovima, mozda nisi jedini koji to prati. ;) I ne moras Djokovica dirati.

            Ooo, Vladane, nisam znala da se i ti lozis na Pita. Ili si se opet s nekim kladio...

            Comment


            • Ovo su neke provokacije,sto si ti dobro raspolozena,da nije Vlado dje u blizini
              sigpic

              Comment


              • Tropski bar pivo joj daj,pusti muziku i ne peglaj,hahahah
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Auuuu, kada je Maja stala na stranu Novaka...

                  O višestrukoj svetskoj prvakinji u streljaštvu Zorani Arunović i njenim mukama oko sponzorisanja i treninga, kao i nebrige države i Saveza mnogo puta sam pisala, doduše na nekim drugim mestima.
                  Last edited by miloolja; 08-08-11, 23:16.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Super sam raspolozena, planirala gledati tenis, pa mi ovaj crnogorski internet ne da.
                    A Vladimir je vjerovatno negdje u blizini, u njegovom sam gradu...

                    Comment


                    • Ne moze biti gori od Banjaluckog trika nema
                      Je li to i Igor tu,oni se ne razdvajaju,a znamo koliko vole tenis,Vlado je cak i na auto stavio broj 1 kad je Novak pobijedio Tsongu,tako da me uopste ne cudi ako gledate tenis umjesto da pijete pivo na neku jahtu

                      Nema verzija s tobom,ali je ocekujemo na YTu za par dana

                      sigpic

                      Comment


                      • Ovaj dio Vladane "pusti muziku i ne peglaj" postuj ga malo
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • I ne peglaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj

                          Ma pusti Maju,tu prica da oce da gleda tenis,a ustvari se druzi sa Vladom i Igorom(posebno sa Vladom) i to bez CWovog znanja
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma jok, Igor je sigurno u Kotor. (pazi sto sam savladala crnogorske padeze )
                            A otkud znas da nema i mene tamo u spotu.

                            Comment


                            • Ne bi me cudilo,ukucam Majdak na google izadje tvoja slike,eto te sad i u spotu,pocela si da iskaces iz frizidera.
                              A da vidimo kako si savladala padeze,sa ili iz Cetinja
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Ma jok, Igor je sigurno u Kotor. (pazi sto sam savladala crnogorske padeze )
                                A otkud znas da nema i mene tamo u spotu.
                                Da te ne znam od ranije, mislil bih da si iz Crne Gore, svaka cast
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X