Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serija je vrh ali on i Ejpril su totalni kraljevi!
    Community je prejak,ona trojica standardno objasnjavaju i nijedna mi epizoda nije bila dosadna.Sad gledam Curb,nemam rijeci kojima bih opisao divljenje za Lerija
    sigpic

    Comment


    • Takve serije sa "awkward" humorom su ubedljivo najbolje.

      Comment




      • Meni jedna od boljih domacih serija!

        Comment


        • Za tacno godinu dana smak svijeta!
          sigpic

          Comment


          • samo me zanima kada ce biti, u ranim jutarnjim casovima ili popodne ili ...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Oko 23h-23:30 cini mi se.Da bi mogli da pozavrsavamo obaveze taj dan,da se ide na posa',u skolu,radni je dan.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Za tacno godinu dana smak svijeta!

                Šetaju Mujo i Haso kad Haso upita Muju: 'Što bi napravio da je smak svijeta?' A Mujo će: 'Ma uzeo bi ženu i djecu... i pravac Njemačka.'

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Oko 23h-23:30 cini mi se.Da bi mogli da pozavrsavamo obaveze taj dan,da se ide na posa',u skolu,radni je dan.
                  e bzvz, pa moglo je bas za vreme radnog vremena...
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja nemam para za Njemacku,ali bi se spustio do Budve.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ja nemam para za Njemacku,ali bi se spustio do Budve.

                      Hahahahahahaha dobra ova

                      Comment


                      • E da je tu MGS da nam objasni ovu temu!

                        Comment


                        • Meni je Mandusic dao reputaciju sledece sadrzine
                          Jebote smak svijeta 10.dana dva posta vladana na fudbalu,kakva cast !
                          E vala mi ne bi bilo milo da je u pravu,radije bi da Maje pogode no Mandusic,imam nekih obaveza za 15-ak dana
                          sigpic

                          Comment


                          • Ljudi samo da znate,redni brojevi se uce u skolama sirom BIH a na nasem forumu se to bas i ne moze zakljuciti,ova tacka iza broja ima neko znacenje,barem nekim od nas...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Maje vs Mandusic,neka bude sto biti ne moze,neka bude borba neprestana.Vidjecemo ko ce na kraju izvojevat' pobjedu sto se smaka svijeta tice.
                              2012. ce biti dobra godina predosjecam!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ljudi samo da znate,redni brojevi se uce u skolama sirom BIH a na nasem forumu se to bas i ne moze zakljuciti,ova tacka iza broja ima neko znacenje,barem nekim od nas...
                                Znaci i ti si to ucio?
                                Dobro je, vec sam se zaabrinula da je nesto promenjeno od kad sam ja isla u skolu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X