Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa daj Vladane molim te ,ti to imaš čitavu listu njenih pjesam ispred sebe pa samo postavljaš neke nove.Ajde uozbilji se i postavi nešto normalno .
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Ja ne verujem sta citam ovde... Najbolje da si ti slusao Metallicu i da znas da li se oni vataju na galamu ili bunt... Samo Fade to Black je bolje od svega sto je cela nasa domaca estrada napravila. Ja provod uz Metallicu zamisljam kao muzicku nirvanu. Sednem u fotelju, zatvorim oci i uzivam. A sutke ostavi ''pravim'' metalcima...
      A zasto to ja nisam mogao slusati Metaliku ? Nisam dovoljno dobar covek ? Los sam covek, da li si to hteo reci ? Izvini ako gresim, tako zvucis. Da li ti imas neki parametar koji ocenjuje ukus pa znas da je to bolje od svega sto je nasa estrada napravila ? Nemoj da pricas to nekome, smejace ti se ljudi ;) A to sto ti zamisljas se ne zove provod, nego bleja gajbi u fotelji sa zatvorenim ocima. Provod je kad otvoris sva 4 oka, gledas lepe devojke, ljubis se sa njima i djuskas uz muziku.

      Bolje poslusaj kvalitet, ispred nosa ti je, nego sto kritikujes bez argumenata ;)

      Cuj prvi maj

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=loWXMtjUZWM

        Jedna starija pesma za nas matore

        Ne znam tacno kako se postavlja direktan video. Ne zamerite
        Samo Fed ...

        Comment


        • Uvijek me zanimalo sta ima lijepo kod one dreke.Kod panka,metala,ja volim svoje usi i zelim da me sluze i dalje.Zato to i ne slusam.Metalika jeste nesto bolja i ima par stvarno dobrih pjesama koje volim ali da su drekavci drekavci su.I kakva se poruka prenosi mladim narastajima?Drogirajte se,derite se i dobro ce vam biti u zivotu,je li to primjer?

          Adine pa ovo je normalno,slusaj koliko hitova ima



          Necu ti nista,nista ne boj se
          sigpic

          Comment


          • Da preformulisem, ne provod, nego uzivanje u muzici ;)

            Al vidim sta je ovde u pitanju, samo cu se iskljuciti na vreme...

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=6CJb_Qpjhic
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Uvijek me zanimalo sta ima lijepo kod one dreke.Kod panka,metala,ja volim svoje usi i zelim da me sluze i dalje.Zato to i ne slusam.Metalika jeste nesto bolja i ima par stvarno dobrih pjesama koje volim ali da su drekavci drekavci su.I kakva se poruka prenosi mladim narastajima?Drogirajte se,derite se i dobro ce vam biti u zivotu,je li to primjer?

                Adine pa ovo je normalno,slusaj koliko hitova ima Necu ti nista,nista ne boj se

                Ništa što nisi radio pre

                Kraj metalike, koja poziva na sve najgore, ovo je melem za uši, ove stranice u tadbasu sam memorisao, ne moram više ići par puta dnevno na youtube, većina toga je ovde

                Comment


                • Slazem se sa Vladanovim postom. Pogotovo pank i metal, kao svi nas mrze, mi smo mukice, daj da se obucemo u crno i zapustimo, necemo prati kosu, FUCK THE POLICE, FUCK THE HEADNSHOLDERS, pa da se izdrogiramo, i onda tako izdrogirani da slusamo tu muziku i tripujemo se kao, jaooo vidi umetnost, slicno kao Pikaso sto uzme nadrogira se, pa onako umace prste u vodene bojce i onda tako umaze papir prstima drogiran, pa zaspi na tom papiru, i onda se tu napravi neka brlja, i dodju ljudi i kao, jaooo Pikaso je za ovu mrlju mislio da je kuvarica, a ova crna mrlja simbolizuje tamu, to je ustvari devojka koju je muz zatvorio u kuhinju i veseo zivot joj je pretvorio u tamu, Pikaso objasnio !

                  Kad si bio go i bos, brisala ti nije nos, nocu te pokrivala, u gajbi sakrivala !

                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Asprilja odbranio si Jelenu Karleušu ,skidam kapu za sve argumente .
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by Adin View Post
                      Asprilja odbranio si Jelenu Karleušu ,skidam kapu za sve argumente .
                      Pa ja uvek samo baratam cinjenicama, lepo je sto si uvideo, osim ako nisi ironican, mada mi ne delujes kao takav covek. Aj sad uzivaj s nama u njenoj muzici

                      Jedna od najlepsih laganih pesama svih vremena, u rangu Stinga i njegove ruze za dezert.

                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Slazem se sa Vladanovim postom. Pogotovo pank i metal, kao svi nas mrze, mi smo mukice, daj da se obucemo u crno i zapustimo, necemo prati kosu, FUCK THE POLICE, FUCK THE HEADNSHOLDERS, pa da se izdrogiramo, i onda tako izdrogirani da slusamo tu muziku i tripujemo se kao, jaooo vidi umetnost, slicno kao Pikaso sto uzme nadrogira se, pa onako umace prste u vodene bojce i onda tako umaze papir prstima drogiran, pa zaspi na tom papiru, i onda se tu napravi neka brlja, i dodju ljudi i kao, jaooo Pikaso je za ovu mrlju mislio da je kuvarica, a ova crna mrlja simbolizuje tamu, to je ustvari devojka koju je muz zatvorio u kuhinju i veseo zivot joj je pretvorio u tamu, Pikaso objasnio !

                        Kad si bio go i bos, brisala ti nije nos, nocu te pokrivala, u gajbi sakrivala !

                        Svaka cast,to je to.Naslika Pikaso neku glupost,realno nista se tu ne vidi,ali je tu kao gola zena.Pa dje je,ja je ne vidim,nista ne vidim,no to je apstraktno,treba da vidim dalje od ocinjeg vida.Da ja to naslikam rekli bi da sam retard i dali bi me na testiranje.
                        Isto tako Aristotel,Platon,Dekart sto bi god izjavili,kakvu god nebulozu rekli sad se uci.Ja da sam tada zivio i rekao Cutim,dakle ne govorim sad bi svi ucili o tome.Pored odbrojavanja na kraju svakog posta mogu i ovo stavljati,da ojacam licni pecat.

                        Sa Dzej Kej covjek zna na cemu je.




                        Jos 1270
                        Cutim,dakle ne govorim
                        sigpic

                        Comment


                        • Teska artiljerija

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            Teska artiljerija

                            UAAAAAAAAAAA SOTONJARE!!!!!!!!!!!!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Bas tako, sve je to manipulacija. To koriste manipulatori, pa kao mi smo ti sto vide, vi ste ti sto ne vidite. Ma keve ti ? Ja da donesem Pikasov rad, u Bloku 5 za cas likovnog u drugom osnovne rekla bi mi uciteljica, dobar 3, mozes ti to mnogo bolje.
                              Apsolutno se slazem i za ove izreke. Mogu da izmislim stotinjak takvih izreka dnevno, cisto u prolazu. " Zivot je ko ambasada, malo parce u tudjini"

                              Slusajte muziku, uzivajte u njoj, gledajte lepe zene, pijte kvalitetan alkohol, i ne filozofirajte previse u prazno. To vam je moj dobronameran savet
                              Kako smo Vladane zaboravili oko crno ?? Jbt, ne verujem

                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Jos 1270
                                Cutim,dakle ne govorim
                                Pokusala sam, stvarno jesam, da smislim neki kul komentar, ali sve bi zvucalo nejako. Umalo da se ugusim od smeha, kralju!!!

                                p.s. Znam da komentar nije u stilu Lepih al je bar od srca, obecavam necu vise
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X