Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=majabl link=topic=1649.msg234494#msg234494 date=1295717251]

    http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=487646


    Hahaha...

    [/quote]
    [/quote]

    Eheheheheeh!!!! *T_*@SR
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Moze mala pomoc??
      Kako mogu da stignem do neke Narodne biblioteke Beograda ako se uopste tako zove???


      Marakana, where amazing happens

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Dixy link=topic=1649.msg235763#msg235763 date=1295903721]
        Moze mala pomoc??
        Kako mogu da stignem do neke Narodne biblioteke Beograda ako se uopste tako zove???
        [/quote]

        Imas Narodnu biblioteku i gradsku biblioteku, zavisi koja ti treba od ove 2.
        Narodna je ogromna biblioteka kod Hrama Svetog Save, a gradska je na kraju Kneza, bukvalno zadnja zgrada sa desne strane. I znam da su Narodnu renovirali i da nije radila, ali ne znam da li su zavrsili, to treba da proveris. %QWT&W
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg235766#msg235766 date=1295903896]
          [quote author=Dixy link=topic=1649.msg235763#msg235763 date=1295903721]
          Moze mala pomoc??
          Kako mogu da stignem do neke Narodne biblioteke Beograda ako se uopste tako zove???
          [/quote]

          Imas Narodnu biblioteku i gradsku biblioteku, zavisi koja ti treba od ove 2.
          Narodna je ogromna biblioteka kod Hrama Svetog Save, a gradska je na kraju Kneza, bukvalno zadnja zgrada sa desne strane. I znam da su Narodnu renovirali i da nije radila, ali ne znam da li su zavrsili, to treba da proveris. %QWT&W
          [/quote]


          Hvala puno...Nasla sam tuj u knez Mihajlovoj...Nadam se da mi je poslednji da idem vise tamo, dok ja njima objasnim sta mi treba izgubim 3 sata... (%fsd%&j


          Marakana, where amazing happens

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Da li ste slucajno vidjeli ovo? &8@^J &8@^J


            http://www.sarajevo-x.com/scitech/na...anak/110125034

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Stvarno fascinantno.... @(*6sd$%

              Nishta lepshe od prirode...
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Zika link=topic=3170.msg236597#msg236597 date=1296045454]


                Шта ја знам шта Феки ради по цео дан у соби, можда прати ово што ми планирамо да му урадимо?
                Миркина кева је из Крушевца те може да му преведе ове наше тактике. Зато људи обазриво!!!
                [/quote]Znam,pijem sa njom kaHvu svaki dan! $#^%RT
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Me ne znam staviti sliku pa ajde,kada kopiram link od slike,ne prikazuje mi sliku.Mislim da se mora preko one stranice za konvertovanje slika za forum i slično,ma ajde nema veze.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Aladin K. link=topic=3170.msg236694#msg236694 date=1296061028][/quote]

                    Ubacis link slike u polje gde ti pise signature a pre i posle linka ide bbcode za img. img u srednjim zagradama .Razumes?
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Razumijem,ali koji link čovječe?Kopiram link slike,ali mislim da ne mislimo na isto.Kad sam bot. #^GH*#

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Aladin K. link=topic=1649.msg236722#msg236722 date=1296063637]
                        Razumijem,ali koji link čovječe?Kopiram link slike,ali mislim da ne mislimo na isto.Kad sam bot. #^GH*#
                        [/quote]


                        Mora ti slika biti otvorena sama na stranici.Koji potpis hoces,ajde ovde postavi tu sliku,pa cemo videti..ako nije problem?!? @(*6sd$%



                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=Aladin K. link=topic=1649.msg236729#msg236729 date=1296064202]

                            [/quote]


                            Nema na cemu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Znaci ovo sto ste uradili danas je stvarno nenormalno,evo pola sata prebacam postove u druge teme,a i brisem,pa je li moguce da morate da spamujete u turnirskoj temi?
                              Tadbas je slobodan,iskoristite ga!
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Comment

                                Working...
                                X