Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg246112#msg246112 date=1297367882]
    Inace Tuta krije te konobarice,ja sam posetio jedan bar.Iako pise 18+,drustvo i ja smo lagano pusteni.Konobarice ili plesacice,svejedno,neverovatno cega sam se sve lepog nagledao. +*@WT*48*

    Tako da navratite u NS pa vas vodim,necete zazaliti. h5g6k8
    [/quote]


    Ja bih u Kucerak ako moze
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=AK47 link=topic=1649.msg246117#msg246117 date=1297368141]
      Meni je rekao da jeste,ja mu vjerujem 100% h5g6k8


      ALFA I OMEGA ovog PDF-a,ovi ostali me ne interesuju,ne smije mi niko nista &d$7
      [/quote]

      pa ti bas zivis u zabludi *(z$8
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg246114#msg246114 date=1297368018]
        A ti mislis da je Vladan neko i nesto na ovom forumu? #^GH*# ^*#(- ^*#(- ^*#(-
        [/quote]
        Bojana oces li ti i sjutra da budes admin? &%@5w8&* $#^%RT $#^%RT $#^%RT
        [quote author=bice link=topic=1649.msg246115#msg246115 date=1297368057]

        Vladane ja sam uvek na tvojoj strani kad se rusi nesto,ali ovako ja ne smem samo Bojanu da zezam,ostale smem $#^%RT $#^%RT


        Pa starino sta si trazio ti na faksu,odavno si ti zavrsio &*#GI(] &*#GI(]
        [/quote]
        Kukavice,bojis se Bojane #%d*


        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ma ne bi valjda Dobrivoje rekao da se u stvari zove Vladan $8#a


          Ja sam Vlajko za tebe brucos, ti ako si od Dobrivoja mladji 5 godina nakrivi kapu $#^%RT
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg246118#msg246118 date=1297368152]

            Ja bih u Kucerak ako moze
            [/quote]
            Moze,mada ti je ovo bolje. $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Da ocete prestati da me zovete Vlajko &*(@W6
              Ja sam Dobrivoje,priznajem $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ma ja se ne plasim Bojane,nego mi je glupo da je zezam $#^%RT $#^%RT


                Hhahaha..Vlajko *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                Ja ga zovem Vlada &+I}\
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Vladan link=topic=1649.msg246121#msg246121 date=1297368244]
                  Bojana oces li ti i sjutra da budes admin? &%@5w8&* $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                  [/quote]

                  VLajko, je l' se to meni cini ili ti pretis? (%fsd%&j ^*#(- ^*#(- ^*#(-
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg246123#msg246123 date=1297368267]
                    Moze,mada ti je ovo bolje. $#^%RT
                    [/quote]


                    U avgustu 2009. bili drug i ja u nasem najlepsem i najkulturnijem gradu, spremni da ostanemo 4 dana. Petak vece nekako i preguramo a u subotu se motali po trgu. Prvo su me jedva odvojili od nekog mesta gde izlaze mladji jer onako slatke klinkice nigde nisam video a onda smo u Kucerku popili sve sto smo imali pa smo sutra lepo i dostojanstveno otisli kuci &*#GI(]


                    Eto me prvom prilikom, pa da vidimo ta zabranjena mesta $#^%RT
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=Vladan link=topic=1649.msg246124#msg246124 date=1297368302]
                      Da ocete prestati da me zovete Vlajko &*(@W6
                      Ja sam Dobrivoje,priznajem $#^%RT
                      [/quote]


                      Pa kazi tako odmah, nasi smo $#^%RT



                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg246129#msg246129 date=1297368460]
                        VLajko, je l' se to meni cini ili tip retis? (%fsd%&j ^*#(- ^*#(- ^*#(-
                        [/quote]
                        Dobro ti se cini &d$7
                        [quote author=bice link=topic=1649.msg246126#msg246126 date=1297368370]
                        Ma ja se ne plasim Bojane,nego mi je glupo da je zezam $#^%RT $#^%RT


                        Hhahaha..Vlajko *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                        Ja ga zovem Vlada &+I}\
                        [/quote]
                        Prvo Ljuba,sad i CW,ne znam sto mi unistavaju ime $#^%RT
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg246130#msg246130 date=1297368467]

                          U avgustu 2009. bili drug i ja u nasem najlepsem i najkulturnijem gradu, spremni da ostanemo 4 dana. Petak vece nekako i preguramo a u subotu se motali po trgu. Prvo su me jedva odvojili od nekog mesta gde izlaze mladji jer onako slatke klinkice nigde nisam video a onda smo u Kucerku popili sve sto smo imali pa smo sutra lepo i dostojanstveno sutradan otisli kuci &*#GI(]


                          Eto me prvom prilikom, pa da vidimo ta zabranjena mesta $#^%RT
                          [/quote]
                          S obzirom da ti imas mnogo vise od 18 godina nije ti zabranjeno. $#^%RT

                          Pa de si klinke nasao,ja gledam samo da bezim od ovih mladjih. &*#GI(]
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ma dugacko ti je ime &*#GI(]
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Vladane reci Bojani da mi ne prijeti,ona to ovako uvijek nesto kroz salu,ali ja se osijecam ugrozenim! $#^%RT


                              CW,pa sta je tu dostojanstveno,jesi li barem upecao koju klinku ili ti mamac nije bio dobar? $#^%RT
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg246135#msg246135 date=1297368659]
                                S obzirom da ti imas mnogo vise od 18 godina nije ti zabranjeno. $#^%RT

                                Pa de si klinke nasao,ja gledam samo da bezim od ovih mladjih. &amp;*#GI(]
                                [/quote]


                                Eto sta ti je ironija, mene motkom sklanjali od njih a on bezi *%@(D!RY-


                                E kad nije zabranjeno onda mi se tamo i ne ide, &#039;ocu u Kucerak na tambure $#^%RT
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X