Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    O tome smo malo diskutovali,ali vidis kakav je,odma trazi neke kazne,nikad covjek od njega
    JC trebaces nam nesto ovih dana,nasli su LEPI nove prostorije pa nam to uredis
    Ja ne znam ko gole muskarce stalno nosi po avatarima.Sreca tvoja pa se ulizujes adminima inace si davno zasluzio ban.

    A i tvoj potrcko Akan je isti,samo je razlika on je seljak a ti si gradsko djete.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • PONASAJTE SE SVI KOREKTNO! ILI BAR KAO AK47. ON SE LEPOPONASA

      Comment


      • Alfa i Romeo sve rekao,sta dodati
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Ja ne znam ko gole muskarce stalno nosi po avatarima.Sreca tvoja pa se ulizujes adminima inace si davno zasluzio ban.

          A i tvoj potrcko Akan je isti,samo je razlika on je seljak a ti si gradsko djete.
          To je opklada,nema veze samnom.Inace posto ja nosim mozes i ti i nece te niko cudno gledati,ja to ustvari zbog tebe i radim,a ti tako
          Ne diraj Akana,molim vas da ga banuje neko

          Originally posted by M_G_S View Post
          PONASAJTE SE SVI KOREKTNO! ILI BAR KAO AK47. ON SE LEPOPONASA
          Trebaju li svi LEPI da drze to u potpisu?
          sigpic

          Comment


          • I to da je moving potpis... ja imam vecjedan, pa cu odloziti tu inauguraciju...

            Comment


            • Cim mi istekne kazna racunaj na mene,mozda bolje da se svi solidarisemo i da drzimo isto sto i ti?
              sigpic

              Comment


              • Sam znas odgovor i da ti ne potvrdjujem... Sto je jedan LEPI konstatovao, telepatija ne moze ni da prismrdi nasoj komunikaciji.

                Comment


                • Nismo dzabe LEPI
                  Sto radimo sjutra,ajde da damo obicnim smrtnicima bar nesto,a o detaljima cemo u grupi
                  sigpic

                  Comment


                  • Osnivamo zvanicno udruzenje,a ova zenska filijala nek gleda kako se to radi,ipak smo mi internacionalni,a one su lokalna podruznica
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Moracemo nesto cinjet' povodom otkaza okupljanja u BG... Aj' bas "rukovodstvo" (svismo mi isti, ali ipak mislim na nas sto predstavljamo hiljade LEPIh)da se okupi sjutra, da vidimo 'oce li policija biti principijelna... Dogovaramo u grupi.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Moracemo nesto cinjet' povodom otkaza okupljanja u BG... Aj' bas "rukovodstvo" (svismo mi isti, ali ipak mislim na nas sto predstavljamo hiljade LEPIh)da se okupi sjutra, da vidimo 'oce li policija biti principijelna... Dogovaramo u grupi.
                        Mileticu,kako ste?
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Proteklu noć u Beogradu obeležio je veliki broj tuča na splavovima, dosta poziva zbog alkoholisanog stanja, kao i sedam saobraćajnih nesreća u kojima nije bilo teško povređenih, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.
                          Nadam se da Lepi nisu učestvovali u ovim rekreacijama, s obzirom koliko njihovi pojedinci vole splavove i alkohol
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Stomachni virus hara mnome


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ostavio sam ti jednu scenu na najbolje scene, pomoci ce ti da ti se normalizuje stolica...

                              Comment


                              • zlatan si,pa ja ti se nikad necu moci oduziti


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X