Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nasao mi baju malog knindzu i marijanu iz vb-a

    ali je upravo ekrem nadjen
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      meni nasao i jovanu jankovic i mariju kilibardu i dzeka trboseka
      ne postoji izazovnija voditeljka

      Comment


      • Nasao sam i Ekrema xD

        Comment


        • opasna macka ali joj je i opasna konkurencija,bila bi tu mrtva trka izmedju nje i jos par koleginica
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Je l' su stvarno ova trojica medjusobno sebi gruvali reputaciju? hahahahha I posle ti treba sa takvim ljudima da diskutujes, koji pate od nemanja dovoljno velike reputacije, nikad dosadno na internetu.

            Comment


            • Zabranjeno je komentarisanje zbog cega je neko dobio ban.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • OK, izvinjavam se.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post


                  Mudro uhvatio maglu

                  Salji,sta god da je moram izdrzati
                  Ako je Njegos problem samo reci,odma sklanjam
                  jedva pronađoh post.
                  juuu, gde bi mi Njegoš bio problem, taman posla. moja omiljena je "u dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci" ;) samo, citat je ostao kao deo tvog nekadašnjeg potpisa, a ja nisam htela da budem zakeralo da ga skloniš jer sad imaš novi.

                  nego, prevrnuh internet da pronađem Gulbisove golišave fotke i ništa imaš sreće što je fin momak ( ) pa se ne slika go za časopise poput njegovih španskih i drugih kolega. išla sam čak i na neki britanski gej portal imaju galeriju fotografija strejt muškaraca, imaju 3 njegove, ali samo mu se stomak vidi i to jer mu se podigla majica prilikom servisa. dakle, kad oni nemaju, niko nema. sklepaću nešto od materijala kojim raspolažem

                  p.s. moguće je da odbija takve ponude za fotografisanja, jer je u jednom intervjuu od pre 2 meseca rekao da uopšte ne obraća pažnju na svoj izgled, da ne voli da se brije, da se šiša 1 u 3 meseca, da u tenisu voli samo takmičenje, ali ne slavu, život na turu, putovanja...
                  sigpic

                  Comment


                  • Sklonio sam,ipak je ovo novi potpis,vraticu kad mi sitekne kazna
                    Pored onoga sto mi je bilo u potpisu svidja mi se i "sto god dodje ja sam mu naredan",a i dobro je spustio Napoleonu
                    "citav svijet malen i premalen, a dva metra duga i siroka"

                    Au kakvi ti slike trazis i na kakvim sajtovima,strasno
                    Ma Gulbis je car,normalno je da nece go da se slika,za to ce se pobrinuti Verdasko,Lopez i drugari,a ti se drzi Ernestsa,nemoj ove Spance da mi trazis
                    Jedva cekam da vidim sta si spremila

                    Inace Gulbis je meni totalni car,samo mi je krivo za prosuti talenat,ali tako mora biti posto covjek moze da kupi ATP tour
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Zabranjeno je komentarisanje zbog cega je neko dobio ban.
                      To je malo bzv pravilo, jer onda ovo nije vise "forum"... Ne zanima me zbog cega su dobili banove, ali moram prokomentarisati da ce forum biti siromasan ovih dana, bez njih. Malo je kvalitetnih postera odje, a jedni od rijetkih su Miko, Josikovski i Patcev. Ja ih nisam lajkovao iz bojazni da se njihovo kvalitetno postovanje ne bi protumacilo na nacin na koji vec jeste... Isto tako bih se zapitao od kud onda pojedinim clanovima "... is name known to all", iako ne pisu bas lajkabl stvari, iako kao nemaju svoju "grupicu" lajkera... Miko, Patcev i drugi Makedonce, Lepi su uz vas! Svakim danom rastemo, a sad nas je na desetine. A bice nas na stotine, mozda i hiljade!

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        To je malo bzv pravilo, jer onda ovo nije vise "forum"... Ne zanima me zbog cega su dobili banove, ali moram prokomentarisati da ce forum biti siromasan ovih dana, bez njih. Malo je kvalitetnih postera odje, a jedni od rijetkih su Miko, Josikovski i Patcev.
                        Apsolutno.Bice ovo teski dani za forum,banovani su clanovi koji dizu diskusiju na jedan visi nivo.
                        Originally posted by M_G_S View Post
                        Ja ih nisam lajkovao iz bojazni da se njihovo kvalitetno postovanje ne bi protumacilo na nacin na koji vec jeste... Isto tako bih se zapitao od kud onda pojedinim clanovima "... is name known to all", iako ne pisu bas lajkabl stvari, iako kao nemaju svoju "grupicu" lajkera... Miko, Patcev i drugi Makedonce, Lepi su uz vas! Svakim danom rastemo, a sad nas je na desetine. A bice nas na stotine, mozda i hiljade!
                        Ja ne lajkujem,ali da lajkujem njima bih dao bar 1000 lajkova do sad.Zasluzuju.
                        LEPI su sve jaci i jaci,kao sto rece MGS uz vas smo drugari,izdrzite.
                        sigpic

                        Comment


                        • MGS,uvek si bio majstor..
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • DjokerNole Novak Djokovic
                            Sasa Kovacevic na kraju doceka! Nema boljeg zavrsetka.. Jos uvek za tobom ludak,hodam bos,a kisa ne prestaje...:-)

                            Comment


                            • Igra vrhunski tenis,a slusa najgoru muziku.Nego ovo je dobro za TAP 011
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma meni je još smešnije što je on i stih odabrao Pogodilo ga valjda

                                Comment

                                Working...
                                X