Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja sam pola vimbldona gledao sa ribom...zajedno odigramo tikete i pratimo.
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Ili u bilo koji sport....
      Jashta

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ja sanjam o zgodnoj curi koja se razume u fudbal xD
        Ja ne znam ko mi glavu nosi, a ne da sanjam zgodne cure... Cak mislim da sam u poslednje vrijeme se nesto poremetio, pa sve vise srijecem zgodne muskarce, nego li zgodne zene... No ovo je forum, niko me ne zna, pa imam hrabrosti da priznam.

        Comment


        • Lud si jbt xD

          Comment


          • Uzmes li od ponekog broj telefona?
            Mozda i oni imaju problem da se javno eksponiraju? Treba probati.

            Podrzavam tvoju hrabrost. I budi slobodan da podelis svoja osecanja sa forumom. Tome i sluze virtuelni prijatelji i neprijatelji.

            Comment


            • Nego ja sam fotku oÄ‘e stavio... Moram to micat, da mi ne dolaze na kucu da me biju... A ne uzmem. Nikad nisam siguran. Kazu da se "mi" prepoznajemo... Za mnom vise ribe otkidaju, pa moram ja da budem taj sto ce da pravi prvi potez... A nisam bas u treningu trenutno, pa da mogu podnijeti kiks...

              Comment


              • Originally posted by M_G_S View Post
                6:4 6:4 Tsonga.
                Pa kad kazu da se homoseksualci ne razumiju u sport... Asprilja, skidaj se! Ko zna, mozda si moj tip...

                Comment


                • kapa dole...znas da se ne skidam zbog paparaco potere ali evo ga vikiliks na avataru
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Jo je legenda... Pohvalno je sto sve vise mladih i inteligentnih ljudi (citaj ja i ti), imaju njega na avataru...

                    Comment


                    • ne znam da li ste culi ali upravo je preminula nada topcagic,slava joj
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • R.I.P. Nado... "Jutro je, juro je, kad te nema bolje da se nisam ni probudila"... Jbt kao da je slutila.

                        Comment


                        • Originally posted by asprilja View Post
                          ne znam da li ste culi ali upravo je preminula nada topcagic,slava joj
                          ajde sta lupas majke ti


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • citav zivot peva jutro je u troje a premine sama u poslepodnevnim casovima.kazu da nada umire poslednja a preminula je prva iz jedne plejade velikana i ostavila neizbrisivi trag.pocivaj u miru,laka ti crna zemlja

                            p.s. hvala drevnom ministru rada i socijalne politike rasimu ljajicu na ovoj namestaljci,kapa dole ljudino !
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Aferim mu... A sad vidim da Nada ipak nije umrla... Sto ti je internet. Cak i netacna informacja se prosiri brze od neutrina... Imam osjecaj da mi je zivot skracen, bez potrebe, bar dva dana, nakon saznanja... "Jutro je, jutro je..."

                              Comment


                              • kakvi su to ljudi koji pustaju te dezinformacije ? kakav moras biti covek da plasiras takvu neistinu,boze u kako morbidnom svetu zivimo
                                u to ime jedna numera od drevne nade,zive legende srpske estrade

                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X