Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    LEPI se telepatijom sporazumijevaju imamo mi razne sposobnosti, nismo slučajno najljepši i najpametniji
    Ako ako, trebaće vam to... ta telepatija, mislim... plagijatori jedni...


    Hm drskost?
    Meni je ono sve tako prostački, ali to je ovde opet u modi izgleda...
    Dno, dna...


    Laku noć!
    Last edited by miloolja; 22-09-11, 00:24.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ivan Ivanovic carina, pravi i odmeren covek, ponekad malo provocira....
      Takodje Lea Kiš sa ruzicaste televizije, prava dama sa simpaticnim smehom, zadovoljstvo je gledati njene emisije...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • da ne zaboravimo rijaliti program gavrilovici,porodicu koja nema leba da jede i zivi u kolibi a imaju 14-oro dece pa ih ti trebas kao zaliti sto oni ne razmisljaju vec posle drugog deteta da im deca nemaju sta jesti i ne povuku rucnu nego se kote kao zivotinje i onda traze sve vrste pomoci.izuzetno zanimljiv rijatili kao i maldivi...prosto zaplace mi se kada se poklope termini
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Ko su ti Ivanovic, Kis, Gavrilovic... ? Ja ocigledno nemam problema s njima, jer ne gledam tv cesto, a TV sa ovih prostora gotovo nikad.

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Ko su ti Ivanovic, Kis, Gavrilovic... ? Ja ocigledno nemam problema s njima, jer ne gledam tv cesto, a TV sa ovih prostora gotovo nikad.
            Ne znas sta propustas..
            Svaka emisija Lee Kiš ima visemilionski auditorijum, kao goste ima vodece ljude estrade, prica se da kada jednom udjes u taj studio jako tesko izlazis u njega, prica se da je to bermudski trougao....
            Ali to su samo price, emisija je edukativnog karaktera, ima svoj redosled, a centralna figura je svakako obedovanje uzivo kada probaju hranu i obavezno zvacu otvorenih usta i podriguju jer nasa estrada je obrazovana vecina njih je radila i u Nemackoj i znaju da ako ne podrignes to je uvreda prema kuvaru....

            Elem, u šemi emisije nalazi se i nagradna igra, kada ispred tebe stave neki sanduk sa nekim zivuljkama i ti treba da pogodis da li je unutra mekani zeka, stakor ili poljski mis, nekada ali samo nekada ubace kownjacu....
            Ako pogodis sta je unutra dobijas najlonske carape ili aranzman u solarijumu...

            Ova emisija ce mozda ovih dana dobiti nagradu za postignut uspeh u oblasti otkrivanja novog jezika...
            A pevacica koja je kriva za invenciju novog jezika mozda dobije i Nobela jer ipak je to zasluzila...
            Poslusaj...
            I da nadam se da vise neces propustati ovako kvalitetnu emisiju....

            Aj ge nona fona koda g se mejk mi
            Daun mi fr frste br


            I naravno.....
            UZIVAJJJ
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Ovo je odlican show... Prevrnuo sam par puta. Mislio da repriziraju, jer su isti ljudi bili, a ono valjda peta sezona... Ima svoje cari, definitivno... Ismijah se ka' nikad na drugi klip...

              Comment


              • rodjeni a ovo su ti gavrilovici...izuzetno interesantan show u kom je poenta da izvuces zakljucak ejjjj pa ne zivim ja tako lose vidi ovu koku nosilju sto mora da izdrzava ovu jadnu decicu



                ali ja maji marijani oprastam ovaj sramotno izmisljeni jezik samo zbog ove drevne numere koja je obelezila moju mladost

                Cuj prvi maj

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nikad mi se nije svidjao,nikad mi nije bilo jasno kome je ono smijesno i zanimljivo.
                  Nekulturan,bahat,bezobrazan,drzak.Moze to i mnogo bolje i kvalitetnije,sa nacinom,ali on to nikad nece moci(umjeti)
                  Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

                  Comment


                  • Sto je Maji skinut mod sa tenis teme ... Nego gusta iz skole biti na netu xD
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Zar nisi cuo,glavesine ovog foruma su prepoznale njen nerad,a tvoj rad i ocekuj unaprijedjenje u narednih par dana, dok se neke stvari srede...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Jer si Miko dobri bio udaljen sa foruma nekoliko dana, a ne da nisi zasluzivao, nego i unaprjedjenje da dobijes... Valjda ti upadas mjesto Maje. Nije mi samo jasno sto moras zadnji da saznas. Ali dobro, oce to tako kod dobrih vijesti.

                        Comment


                        • domiancija je kada se vracas iz izlaska a dobri ljudi krecu na posao a surova dominacija je kada se vracas iz izlaska a dobri ljudi se varcaju sa posla pozdrav za sve barabe sa poremecenim metabolizmom ...

                          UDRI !



                          pa posle ples za laku noc

                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • kpoka me gde je moj pobratim kapo di tuto kapi ?
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • moram jos perd spavnajac da okacim par drevnih komopzicija koje su obelezile izlazak jer cu ih zaboraviti uvece.SOITEKILA





                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Sta je ovo?
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X