Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tuta bugarin
    kakoje anibal jašijo na slonovima preko alpa




    avi
    dongo avej
    pliz stej vidas
    vivil ritrn
    aftera brejk
    Jasijo, negosta je.. efekat je na one u dolini (kad je, jelte, siso) bio veoma delotvoran

    Stic' cemo profesorka i ja do jahanja i timarenja, nista ti ne brini
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Nisam tuta, ali ova praznina u tadbasu me je pogodila pa sam sastavila par stihova. Odmah da napomenem da ne zelim da postanem tuta umesto tute, ne morate postavljati poll i glasati ko je talentovaniji dakle:

      bez Lepih, od dosade od dlaka trebim
      tepih
      gresne smo bile, sto nismo zajednicku grupu sa vama svile
      Vladane i Akane, vec vas zamisljam tako cakane
      tuzna ce biti ova noc, jer da vam skinem banove nemam
      adminovu moc

      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Drugarica mi stihoklepac

        Tuto šta s tebe bi, gdje nestade, da te nije girbertuša uhapsila

        Comment


        • Desi li se ovako nesto jos jednom, sve off topic teme na forumu ce biti zakljucane do daljnjeg, pa razmislite da li cete lepo da se zezate dok se ne igra nista ili cemo drugacije.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Inače Shardonnay imamo i posebnu temu za stihoklepce, ali je nažalost zamrla skroz...
            A baš danas razmišljam da bih mogla da se aktiviram....http://www.sportklub.info/forum/thre...u-rimama/page7
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Inače Shardonnay imamo i posebnu temu za stihoklepce, ali je nažalost zamrla skroz...
              A baš danas razmišljam da bih mogla da se aktiviram....http://www.sportklub.info/forum/thre...u-rimama/page7
              E daaa...ja cu probati sutra nesto sklepati,otvorio sam temu,a nisam bio bas aktivan.
              A mozes se i ti Shardonnay pridruziti.
              sigpic

              Comment


              • Ih imala sam jednu mnogo dobru posle Wimbledona, ali ne znam gde se zagubila...


                To ti je tuto teško objasniti... znaš da to ovde dođe ko dobar dan.. očas posla... a i reko admin no-no više priče na ovu temu...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mogu li ja Tuto ?
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Grudnjak , ali red je rekoh da pitam , mozda cekas Akana i Kleja ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Znam da je zabranjeno kacenje drugih foruma, ali mislim da cilj opravdava sredstvo. Evo jedan veliki forum, koji ima zilion tema i podtema, ima i jednu ovakvu.
                      http://forum.cafemontenegro.com/show...o-album/page59
                      Ima znaci temu od 1476 postova gdje ljudi ostavljaju svoje slike...
                      Postoje i drustvene mreze, poput FB, gdje pojedini imaju vise "prijatelja" nego ovaj forum clanova. I ti "prijatelji" imaju prijatelje...
                      Niko sve te ljude nije primoravao na takvo ponasanje. "Sam pao, sam se ubio". Ljudi trebaju da nauce da ne traze krivca u drugima...
                      Miko moj, sto bi rekli Cetinjani, dobio si iskreno izvinjenje od par forumasa. Znam to jer isto trebas da znas da uopste nisi za.ebavan s njihove strane, jer nam je nekako bilo zao da "palimo masine da rade punim kapacitetom", pa smo eto ponekad bacili po koji zez, jer nismo mogli da odolimo. Bilo nam je fino tih par sati u zezanju, ne i previse, jer nismo htjeli da to dizemo na neki veci nivo (ja, Vladan, AK i notorious). Trebalo bi i ti da sve posmatras kroz prizmu sale, jer ces shvatiti, kad odrastes, da je u zivotu veoma bitno znati se dobro nasmijati. I tolerancija je nesto sto nikad ne smije izostati...
                      A evo i moja fotka. Ne slikam se cesto, jer smatram da slike zarobljavaju dusu, ali nadjoh ovo na kompu. Nadam se da mi nece obiti kucu i ponijeti racunar i fotelju. To mi je sva imovina i ne bih mogao priustiti si drugu.
                      100_6433.jpg

                      Comment


                      • ovi LEPI samo neka s**nja prave, a ne hvale se da su snimili spot.

                        sigpic

                        Comment


                        • hahahahahahhahahahahahahhaahha ako nista drugo, lepo sam se ismejao. Steta za banovane.

                          Comment


                          • dobro jutro vidim da je ovde bio neki show i da su se neke totalno nedominantne persone operisane od smisla za humor uvredile
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • koliko su nedominantni neki administratori pa to je strasno,oni majubl banuju,devojku koja te ne bi uvredila ni da joj majku opsujes satro pokazuju kako kod njih nema privilegija,kako su oni ozbiljni,mocni,superiorni i to a ustvari se lece frustracije iz stvarnog zivota jer niko od njih nema neku bitnu ulogu u drustvu.njima je forum zivot sve drugo su sitnice...treba ih zakucati kao james white

                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • tek sam sad detaljnije sve ono procitao...pa miko zar nije te stid ? kakav si ti to muskarac ? koja drukara,ustvari nisi drukara,drukare su odrasli ljudi ali mizerni pa drukaju druge a ti si razmazeno detence,ti si tuzibaba...naseo na foru,osramotio se pa kuka...cuj ko ce meni da vrati moja 2 sata umesto da ucim banovic strahinju....jaoooo hahhahah...pa ko ti kriv kada ti guza zinula za moderatorsku fotelju pa ti to prioritet umesto nesto sto trebas da ucis za skolu...kakav si ti to muskarac,koja nula,koji moralni liliputanac...i kao ne prihvatam izvinjenja jaooo kakav puz,kakav ringlov od osobe,najgora sorta ljudi,kukavci razmazeni...banovali ste 4,5 bas bas kvalitetnih i zrelih forumasa jer je ovo detence diglo frku da ne prihvata izvinjenje i da mora do 1 ujutru da uci banovic strahinju...udahni zivot miko,uzmi neko kuce prosetaj ga parkom,mirisi cvece,setaj kraj reke,nadji neku mackicu,sedi u letnju bastu,pij kafu,grickaj kasikicu i smekaj okolinu...nikada musko od tebe miko...

                                vidi ga vidi ga,jos se trudi da slika privatne poruke sto su mu slali,kaze ocekuje vise od bespotrebnog izvini,zahteva kazne ...kakvo crno ispod nokta od coveka,kakva devojcica od 6 godina sto su joj sakrili barbiku,kakva biljka od coveka...jel vrsis fotosintezu miko ?
                                Last edited by asprilja; 23-09-11, 02:38.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X