Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sruvoa dominacija pod dejstvom alkohola,noci jkoje se pamte i numere koje samo pravi igraci prepoznaju
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Brate ako si ti stvarno dominirao uz ovakvu muziku ja ti se divim... To je podvig...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ovo jeste tadbas i ovdje nista ne brisemo, ali ja bih te zamolila da nas postedis ovakvih klipova...

        Comment


        • Sunce ti bozije, sta se danas smatra muzikom Bolji je zvuk motorne testere...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • indigo dominikiralo se i ujz jaya i drevnog tomu zdravkeca ali pred kraj su se ribice hapsikle uz ove pesmice pa su preuzedle primnat...majo brisi ako oces ali mojoj dusici bi mnogo prijalo da ih posljusa kad ustane a dekativiran mi fb pa nemam gde da ih okacim... laku noc svbiraci
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Sunce ti bozije, sta se danas smatra muzikom Bolji je zvuk motorne testere...
              uuuuj kkao si prokleto kul...dodirnki me sveti nostalgicni covece...idi slusaj sasu kovcacevica,bitlse,elvisa,stonse ili iron maiden ik nirvanu...
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Dzoni je ovde sve lepo objasnio. Nazalost, izgleda da smo ostali sa tamne strane ulice...
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • hahnaha azra...dzioni stulic..pa cka je i moj cale prelezao te boginje zvane azra...azra hahahahahhaha
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Pravi R`n`R je neizleciva bolest, kada se jednom zarazis gotovo je...

                    Jos jedna odlicna

                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • bolest nego sta jma rekoh slusas nekog betovena molcarta pa da razumem kao da pljujes kkic i sund ali ovo je plac majke bozije.kakol se provodis uz ovo ? jel pleses sa devojkama ? azrfa i smak hahhaha,pa tol je za 2 godine ujslovne...
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Slusam ja i klasiku ali ovo volim. Kako se provoditi? Pivo, drugari, gitara i udri. Nista lepse veruj mi. Sto kazu, svaka budala ima svoje veselje.
                        I rok nije kic ;)
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Au, šta alkohol može da uradi...

                          asprilja, života ti...daj otvori posebnu temu gde ćeš da kačiš ove lepote... glupo da te zbog ovih... .. stvaljamo na ignore...
                          To što ti voliš da slušaš, tvoja stvar, ali nije u redu ostale da uveseljavaš i usrećuješ...
                          Kako si došao prosto si nas prosvetio, ne znam kako smo živeli do sada....

                          I ne diraj mi Azru i Smak, jes' čuo!!!!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja se ukljucio iako nikad nisam ovde, na muziku sam jako osetljiv, pogotovo, na onu felu. Reko da okacim nesto za prociscenje posle onakvog stresa
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Lol Rock kich.

                              Kad smo kod dobre muzike, nadam se da bar ovde neko voli Pink Floyd da slusa.

                              Comment


                              • pa stavi na ignor kol ti brani,ko te tera da slujsas pesme koje okacim.vikdis da tis e ne svidja izvodjac i ne pujstis pesmu,nista lkase.ko da sam ja pustio onuj pesmu opd azxre i smaka a sa tim bahatim folrama kao sta radi alkohol,prosvloetioi si nas i to,to prodaj nekom drugom.vik ste tik sto o ukujsima raspravljuju e onda mogju i ja vama da povracam po azri uj kojoj nema grama lepote..stvcarno sam pijan kad ulazim u ovakve polemike
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X